Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Konu Dışı

GS Bana Suç Duyurusunda Bulundu !

Okunmamış 25 Mayıs 2019, 02:36
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 21 / Erkek
Meslek: E Ticaret
Ad, Soyad: Ka... Ec...
Ticaret: 1, 100%
Merhaba arkadaşlar e ticaret ile uğraşıyorum n11.com a gerek kendi ürünlerim gerek dropshipping ürünleri mevcut bir tane toptancidan excel ile ürün yüklüyorum ve gelen siparişi ürün ismiyle birlikte toptanciya atıyorum o kargoluyor gönderiyor klasik dropshipping mantığı yani.
Bu ürünlerin içinde yapışkanlı GS armalı Zippo çakmak varmış bütün takımların vardı geçen ay ilk defa GS nin kini sattım. Alan kişi GS avukatı sanırım aynı ürünün kargo çıktısını vs kargo gelişini paket açılışını falan video ya çekmişler ve suç duyurusunda bukunmuslar.

Dün polisler geldi ifadeni almak için büroya geçeceğiz dediler . Gittim dosyayı açıkladılar verdiler baktım dosyada supheliyle uzlasilamadi diye bı ifadede vardı ama beni ne arayan oldu ne kaldır diyen bendr anlattım işte ifade de falanca kişiden exel alıp siteye yüklüyorum ürünlerin orijinalliği ile alakalı bir bilgim yok ürüne kesinlikle temasim falan yok diye anlattım .bu şekilde ifadeye geçti . Sonra ne olacak dedim büyük ihtimal para isticekler anlasamazsaniz dava acicaklar savcı ceza verecek erteleyecek 5 sene içinde başka vukuat olmaması şartıyla falan dediler.
Avukat amcama sordum ifadeyi güzel vermişsin dedi bı dava daha açacaklar falan dedi duruma bakacağız dedi .
Acaba başına böyle bir şey gelen oldu mu badka bir firma tarafından falan işleyiş ne olacak ?

Edit ; geçen ay uzlaşmacı aradı 10 bin TL istediklerini söyledi ben de avukat ile görüşüp döneceğimi ilettim avukat ile konuştum benim ifademde aldığım yerin adresini kişinin telefonunu falan vermiştim durumu izah ettim avukat ona bulastilarsa senden sadece para isteyecekler dedi uzlasmiyiyorum dememi istedi bakalim herhangi bi dönüş vs olmadı . Bekliyorum.
(12.08.2019)
Konu SeceAVM tarafından (12 Ağustos 2019, 19:02 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 25 Mayıs 2019, 02:42
ŞenolK Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: -
Ad, Soyad: Şe... Ka...
Ticaret: 5, 100%
Bir şey olmaz dostum daha bu gün bir adama tecavüz eden 2 kişiyi serbest bıraktılar burası türkiye 1 çakmak sattın diye sana binlerce lira tazminat ödettirmezler.
Okunmamış 25 Mayıs 2019, 02:43
WM Aracı

Alıntı:
ŞenolK Adlı Üyeden Alıntı
Bir şey olmaz dostum daha bu gün bir adama tecavüz eden 2 kişiyi serbest bıraktılar burası türkiye 1 çakmak sattın diye sana binlerce lira tazminat ödettirmezler.
Sirunda orda işte burası Türkiye
melankolia, Heisenberg0133 ve Kreatorn bunu beğendi.
Okunmamış 25 Mayıs 2019, 02:56
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 22 / Erkek
Ad, Soyad: Re... Or...
Ticaret: 0, 0%
Uyarı göndermemeleri yanlış.
Okunmamış 25 Mayıs 2019, 02:58
WM Aracı

joyned sanırım tek avantajımız bu hatta geçen hafta biri daha mesaj attı n11 üzerinden yaptigin ayıp falan diye hayırdır dedim dedi tasarım bana ait basmissin falan toptanciya dedim oda kaldırdı hatta adres istedi adama özür mahiyetinde hediye gönderelim dedi adama yolladik konu kapandi.
joyned bunu beğendi.
https://www.seceavm.com // Windows 10 Pro Lisans Anahtarı 10₺
Okunmamış 25 Mayıs 2019, 03:33
Escalous Adlı Üyenin Avatarı
Ne Mutlu Türküm Diyene

Meslek: (.*?)
Ad, Soyad: Ah... Şe...
Ticaret: 3, 100%
Bu davayı takip edeceğim. Ülkede ki önemli, hatta en önemli olaylardan. Ne kadar güzel ki bu ülkede başka bir problem yok. Bu problemde halloldumu tamamdır. Hırsızlık,gasp,tecavüz,cinayet hiçbirşey yok süper. Haa çakmak satıyorsan, hele birde üstünde GS arması varsa bu sorun tez zamanda çözülmeli. Dostum sevinmelisin ki idam yok.
Heisenberg0133, FatalWM35 ve SeceAVM bunu beğendi.
Okunmamış 25 Mayıs 2019, 04:00
oguzhan6161 Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 28 / Erkek
Ad, Soyad: Oğ... Ay...
Bizim ülkemizde malesef işleyiş bu şekilde sürüyor. Hocam webmailini kontrol et. Tüm maillerini kontrol et hatta. Bir uyarı var mı yok mu diye. Tecavüzcü tacizci olan ülkemizde ceza almadan elini kolunu sallaya sallaya geziyor. Sen daha al sat yapmadığın, eline geçmeyen bir ürünü dropshipping mantığıyla sadece aracılık yaparak satmaya kalktığın bir ürün yüzünden ifade veriyorsun acziyete bak! Hukuk sistemimiz tıkır tıkır işliyor ne kadar güzel. Bir gün internette bir yazı okumuştum... "1 ekmek çaldı diye hapse düşersin ve devlet sana her gün ekmek verir". Değişik bir sistemimiz var. Davanı takip edeceğim.
Xdaapps ve SeceAVM bunu beğendi.
"Çok bildim"lik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,
"Yok derdim"lik yaparsan dert görünce saparsın..
Okunmamış 25 Mayıs 2019, 05:07
PatikaBilişim Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: Webmaster
Ad, Soyad: Mu... Şa...
Geçmiş olsun dostum. Galatasaray sırf internet işin ayrı bir hukuk komisyonu kurdu diye biliyorum. Hem lisanslı ürünleri kontrol hem sosyal medya da ismini terör örgütleri ile anıp marka değerini itibarsızlaştırmaya çalışanlara sürekli dava açıyorlar
Bir arkadaşım Twitter da fetöcüsünüz dediği için mahkemelik oldu. Dikkat etmek gerek.
SeceAVM bunu beğendi.
Okunmamış 25 Mayıs 2019, 08:12
MRCBOX Adlı Üyenin Avatarı
<?echo "Hello wmaraci";?>

Meslek: Webtasarim
Ad, Soyad: Be... Ke...
Ticaret: 15, 100%
Gs yi şampiyonluk parası kurtarmıyor sanırım garibanin 3 kuruşuna göz dikmişler
melankolia, hkccrn, SeceAVM ve 1 kişi daha bunu beğendi.
Okunmamış 25 Mayıs 2019, 09:06
enerjiveguc Adlı Üyenin Avatarı
Street Engineer

Yaş / Cinsiyet: 47 / Erkek
Ad, Soyad: Be... Ak...
Güzel bir konu, BAŞKASINA AİT OLAN MARKA, PATENT, TELİF HAKLARINA TABİ her türlü kişisel sanatsal çalışmalar, ürünler, tasarımların yetkilisiöolmadan satmak PARİS ANLAŞMASINA göre aykırıdır. Bu sebeple patentli bir ürünü, Marka kpeuöası altında olan her ürün için Marka Patent sahipleri telif ödemekle yükümlüdür.
Aklınızda bulunsun, Fransa ya giderken bavulunuzda yada özellikle üzerinizde NIKE, ADIDAS vb Marka değeri taşıyan forma, ile giderseniz FATURAnızı yanınızda mutlaka bulundurun. Gümrükte el koyma haklarıma sahipler.
SeceAVM ve Talip68 bunu beğendi.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Konu Dışı