wmaraci reklam

Sanki Herşey Ters Gidiyor Ben Mi Hata Yapıyorum Yoksa?...

6 Mesajlar 1.001 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hsynnr hsynnr SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 350 / 216
  • Ticaret 64, (%100)
Merhaba bu sıralar hersey ters gidiyor yani şöyle hangi işe girmeye kalksam hep bir terslik ve olumsuzluk oluyor aslında çok şanssız olduğum söylenemez ama nedense hep böyle bu sıralar...Aslında belki ben de acele ediyor olabilirim.Yani bugün girdiğim işte hemen satış yapacağım kazanmayı beklemek ya da işim ilk gününde herseyin olumlu olmasını belki aptallık sayılabilir ama insan motive amaçlı beklemiyor değil.Satmaya çalıştığım üründe de yaptığım diğer işlerde ne uçuk sayılar ne de alakasız sayılar söylüyoru ya da part time çalıştığım işte büyük bir maaş bekliyorum.Piyasayı araştırıp olması gerekende kanaat kılıyorum ve olması gerekeni bekliyorum
Mesala satış yaparken neye dikkat etmeliyim ya da sizde ilk bir ürün satarken veya işinizin ilk gününde zorladınız mı ? Bence bir çoğunuz ilk günde zorluk veya aksilik yaşamışsınızdır.Sizce bunun için ne yapabilirim.Aslında oluruna bırakmaya çalışıyorum ama yapamıyorum işte.Kendimde hata aramaya çalışıyorum ama bulamıyorum.
Anlayacağınız belki çok basit bir konu ama tek başıma çözemiyorum.Yardımcı olabilir misiniz bana ? :)
Sizde görüşlerinizi,önerilerinizi paylaşabilir misiniz?

SEO 
wmaraci
reklam

berkakalinn berkakalinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)
editt//
hsynnr

kişi bu mesajı beğendi.

luxfm luxfm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ziraat Katılım I.T
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1460
  • Beğeniler 372 / 371
  • Ticaret 9, (%100)
Yeni bir iş için 1 hafta alışma süreci gerek akışına bırak ve işe giderken olumlu düşün, olumsuz düşünmemeye bak yani severek git işine severek yap. Her şey bir anda oluşmaz sabretmelisin kardeşim.
hsynnr

kişi bu mesajı beğendi.

werfection werfection WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 69 / 83
  • Ticaret 18, (%100)
Merhaba, ben kendimden örnek vermek istiyorum. Yakın zamanda bir Eticaret sitesi kurdum. Hemen satış olmasını istedim ilk 2 hafta heyecanlı heyecanlı bekledim fakat 1 sipariş dahi gelmedi. Bu benim işe olan motivemi çok kötü etkiledi fakat bu işlerin bu şekilde olduğunun az çok kanısındaydım. Tek gidebileceğim yol bu siteyi tanıtıp, çevremdeki insanlardan sipariş almaya başlayarak çalışmaktı. Bugün 27. gün oldu ve 1 sipariş aldım. Sipariş tutarı küçük bir mebla idi bana kar sağlamayacak derecede fakat o siparişin gelmesi ile siteme olan inancımı geri kazandım. Biraz sabretmek gerekiyormuş bazı taşların yerine oturması için bunu anladım ve tam hız sitemi tanıtmaya devam ediyorum. Konuyu çok içten buldum ondan böyle geçirdiğim bir süreci paylaşmak istedim.
AzX66 hsynnr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Kanka, telefonda sana bahsettiğim gibi durum. Bu işlerde en önemli şey SABIR dır. Hocamın bir lafı vardı. '' Sabreden derviş muratına ermiş, sabretmeyen derviş muratına eremeden gitmiş. Velhasılkelam sabretmezsen, olmaz. Ben 4 sene SABIR ETTİM. Sonuça varamadım, sen burda 1 gün satış yapamamışsın. Benim yerinde olsaydın düşünemiyorum.
hsynnr

kişi bu mesajı beğendi.

hsynnr hsynnr SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 350 / 216
  • Ticaret 64, (%100)

werfection adlı üyeden alıntı

Merhaba, ben kendimden örnek vermek istiyorum. Yakın zamanda bir Eticaret sitesi kurdum. Hemen satış olmasını istedim ilk 2 hafta heyecanlı heyecanlı bekledim fakat 1 sipariş dahi gelmedi. Bu benim işe olan motivemi çok kötü etkiledi fakat bu işlerin bu şekilde olduğunun az çok kanısındaydım. Tek gidebileceğim yol bu siteyi tanıtıp, çevremdeki insanlardan sipariş almaya başlayarak çalışmaktı. Bugün 27. gün oldu ve 1 sipariş aldım. Sipariş tutarı küçük bir mebla idi bana kar sağlamayacak derecede fakat o siparişin gelmesi ile siteme olan inancımı geri kazandım. Biraz sabretmek gerekiyormuş bazı taşların yerine oturması için bunu anladım ve tam hız sitemi tanıtmaya devam ediyorum. Konuyu çok içten buldum ondan böyle geçirdiğim bir süreci paylaşmak istedim.

samimiyet ve içtenliğime inandığınız için çok tesekkür üstüne gitmeye devam edeceğim ve hayallerimi ve umutlarımı sadece bir kötü gün için bırakmayacağım bana bu destyeğpi verdiğiniz için çok tesekkür ederim iyi ki varsınız :)

Ek Olarak:

Kotil adlı üyeden alıntı

Kanka, telefonda sana bahsettiğim gibi durum. Bu işlerde en önemli şey SABIR dır. Hocamın bir lafı vardı. '' Sabreden derviş muratına ermiş, sabretmeyen derviş muratına eremeden gitmiş. Velhasılkelam sabretmezsen, olmaz. Ben 4 sene SABIR ETTİM. Sonuça varamadım, sen burda 1 gün satış yapamamışsın. Benim yerinde olsaydın düşünemiyorum.

ne demiş usta "yolcudur abbas,bağlasan durmaz" herhalde öyle olurdum bunu yazan biri olarak az çok ne hissettiğimi anlayabilirsin :)

Ek Olarak:

luxfm adlı üyeden alıntı

Yeni bir iş için 1 hafta alışma süreci gerek akışına bırak ve işe giderken olumlu düşün, olumsuz düşünmemeye bak yani severek git işine severek yap. Her şey bir anda oluşmaz sabretmelisin kardeşim.

Sabredeceğim üstat umarım yolına girer hersey bazen hayattaki şansın olsa da iş olmayınca anlamsız gibi sanki çünkü herseyin bağlatısı olan nesne ona bağlı ne yazık ki :)

Ek Olarak:

berkakalinn adlı üyeden alıntı

Sana 2-3 gün doğa yazıyorum.

Tövbe de doktor :D Doğa eşittir şehirden uzak bunun için uzaklaşma para demek mahalle de çamlık var oraya çadır kursam olur mu ? :D

SEO 
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al