wmaraci reklam

İlk siber suçum alırım hayırlı olsun

27 Mesajlar 3.459 Okunma
wmaraci reklam

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Merhabalar Hayırlı Bayramlar
2016-2017 Yıllarında çiftlik bank benzeri siteler üzerinde açık tarama işlemleri gerçekleştirip site sahiplerine bildiriyordum, gerek ücretli gerekse ücretsiz destek sağlıyordum, gene günlerin birinde kira zengini adlı siteye açık tarama işlemi gerçekleştiriyordum, loginde sql injection açığı tespit ettim ve site sahibine bildirmek istedim, lakin hiçbir iletişim bilgisine ulaşamadım mail atacaktım işim çıktı,bom adamlar bana ulaştılar yok sql i sildin birton değişiklik yapılmış vs gibi iftiralarda bulundular, ama asla bir değişiklilik yapmadım çok sıkıştırdılar açığı bildirdim ısrarla değişiklilik yapmadığımı söyledim, konu kapandı ertesi günlerde rahat durmadım ve acunetix açık tarama programına verdim gazı buda açıkları güzel şekilde yoklamıs ip log'a düşmüş ve adamalar şikayet etmişler beni, konu bundan ibaret bana ifademi yazmamda yardımcı olabilecek uzaman birisi varmıdır acaba ?
Kötü bir niyetim olsa ip gizlerim salak mıyım ben, bu arada işlemleri vds den yaptım kapanalı 2-3 yıl olacak sitede kapalı mevzular nasıl olacak bilmiyorum,
Bu arada hat pederin üstündeydi davayı ona açmışlar telim bozuk diye kuzenimden aramıştım onada açmışlar onlar topu bana salladı ifadede sıra bende biri yardımcı olursa güzel bir ifade verelim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Napoleontr Napoleontr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 113 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Sadece açığı bildirmek istediğini söyle eskiden ücretsiz bildirim yaptığın birisini şahit olarak getir. sonra ip gizlemeden yaptığını ve ulaşım araçlarını aradığını ve bulamadığını söyle eski şahitinde sözüne güvenerek dava ise düşer
OnurKara MRCBOX Ykp1453

kişi bu mesajı beğendi.

Ykp1453 Ykp1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel sektörde calışıyorum
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 28 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle geçmiş olsun kardeşim hayırlı bayramlar kısa ve öz cevap yazayım sitedeki açıkları bildirdiğini şöyle ücret konusunda anlaşma yapamadiginizi hiçbir şekilde müdahale yapmadığını bildir zaten site kapalı diyorsun daha önceden Ücretli şekilde kimlere yardımcı olduğunu da belirtirsen iyi olur HİÇBİR ŞEKİLDE SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİĞİNİ DE BİLDİR gerekirse karşı dava açacağını da şöyle olay kapanır gider ( beklersen bişey çıkmaz diye emin ol çıkar )

Ykp1453 Ykp1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel sektörde calışıyorum
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 28 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

Napoleontr adlı üyeden alıntı

Sadece açığı bildirmek istediğini söyle eskiden ücretsiz bildirim yaptığın birisini şahit olarak getir. sonra ip gizlemeden yaptığını ve ulaşım araçlarını aradığını ve bulamadığını söyle eski şahitinde sözüne güvenerek dava ise düşer

Hocam ücretsiz işin içine girince sorun büyür verileri toplamak için uğraştı olur bilgileri çalışmaya çalıştı diye ifade verdiler mi selâm aleykum ondan sonra
anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

berkaykrx berkaykrx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 974
  • Beğeniler 269 / 229
  • Ticaret 17, (%100)
Çiftlik Bank **************lığı gibi bir yapıyı çökertmek istedim, milletim kandırılıp araba, ev, tarla satmasın diye fedakarlık yaptım kötü bir niyetim yok dersen belki para bile verirler 😂
melankolia Heisenberg0133 anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)

Napoleontr adlı üyeden alıntı

Malesef bu işi yapanlara destek sağlamıştım hepsi uzadı hiçbirine ulaşamam kimsede şahit olmak istemez. :(

Drozturk Drozturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Geliştiricisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 111 / 117
  • Ticaret 28, (%100)
Bir cacık çıkmaz o kadar şey yapmamak lazım.
En kötüsü denetimli serbestlik

• Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)

Ykp1453 adlı üyeden alıntı

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim hayırlı bayramlar kısa ve öz cevap yazayım sitedeki açıkları bildirdiğini şöyle ücret konusunda anlaşma yapamadiginizi hiçbir şekilde müdahale yapmadığını bildir zaten site kapalı diyorsun daha önceden Ücretli şekilde kimlere yardımcı olduğunu da belirtirsen iyi olur HİÇBİR ŞEKİLDE SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİĞİNİ DE BİLDİR gerekirse karşı dava açacağını da şöyle olay kapanır gider ( beklersen bişey çıkmaz diye emin ol çıkar )

Hayırlı bayramlar
Yardımcı olduğum kişilerde çiftlik işindendi hocam adamlar piyasada yok oyuzden çok sorun olacak ceza alırsam büyük ihdimal para cezasına döner diye düşünüyorum

berkaykrx adlı üyeden alıntı

Çiftlik Bank **************lığı gibi bir yapıyı çökertmek istedim, milletim kandırılıp araba, ev, tarla satmasın diye fedakarlık yaptım kötü bir niyetim yok dersen belki para bile verirler 😂

İfade vermeye dombıra ile arkadaşların elleri üstünde girsem savci inanir :)

Dröztürk adlı üyeden alıntı

Bir cacık çıkmaz o kadar şey yapmamak lazım.
En kötüsü denetimli serbestlik

En kötü para cezası bir yandan iyi oldu şanımız yürüyor :D

Chete Chete WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 24 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Apple'dahi açık bulana ödül veriyoruz diye yaygara yapıyor. Senin yapacağın açıklama da " Apple, Samsung, LG ve benzeri bir çok firma da olduğu gibi internet sitesi sahipleri de bu tür açıkları bildirdiğimizde bizleri ödüllendiriyor. Herhangi bir saldırı ya da buna benzer bir teşebbüste bulunmadım. Zira daha öncesinde de hata olduğunu gördüm mail ile iletişime geçecektim fakat herhangi bir iletişim paneli olmadığından bildiremedim. (bu kısmı sen yaz işte durumu anlat). Ben de her zaman yaptığım gibi büyük ve ticari gelir elde eden sayfaların açıklarını kontrol ediyordum. Ki kötü niyetli olsam ip gizleyerek işlem yapardım vs vs vs. Yani özetle ben ödül avcısıyım gibi göster kendini geç :) Uzun yazınca daral geldi :D

İfade falan istiyorlarsa şunu da söylemeyi unutma. "Suç, işlenmediği sürece suç değildir."
Rad OnurKara MRCBOX

kişi bu mesajı beğendi.

kankirmizi kankirmizi çay içerken aklıma geldi Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek çay ocağı işletmecisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 217 / 150
  • Ticaret 1, (%100)
Şuan dava babana mı,sana mı? Reşit misin değil misin? Detaylı bir konu değil.

Bilen söylemez, söyleyen bilmez.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al