wmaraci reklam

İlkokul mezunuyum hangi işe girebilirim

16 Mesajlar 1.941 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yeygo yeygo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
İyi günler konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim ben bilgisayar konusunda çok yetenekliyim herhangi bir programı çok kısa sürede kavrayabiliyorum bilgisayar sorunları bilgisayar donanımındanda anlarım css ve html bilgimde var lise terkim bana uygun işler varmı yani diploma değilde şu işin sertifikasını al hemen başla dediğiniz bir iş varmı önerilerinizi bekliyorum

wmaraci
reklam

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)
O işler öyle olmuyor malesef. Sertifikalar %100 iş garantisi demek değildir. Şöyle diyim ünivden dereceyle mezun olan arkadaşım bile iş bulmakta zorlandı. Hatta firmalara şöyle diyordu. Maaş istemiyorum yol + yemek işi öğreneyim yeter. Sizde iş bulmak istiyorsanız ya işe girmeden kendinizi geliştirmeniz lazım ya da sizi geliştirebilecek bir şirket bulmanız gereklidir. Şayet sizi eğitecek bir şirket bulursanız sakın maaşı kafanıza takmayın ne verirlerse kabul edin işi öğrenince başka yere geçersiniz ve ya şirkette kalıp iyileştirme istersiniz

• Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Benim meselem işi öğrenip öğrenmemek veya iş varmı yokmu değil meselem hangi meslekler var bunu öğrenmek istiyorum üniversite gerekmeyen ne meslekler var

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
yeygo

Kardeşim yaşın henüz çok genç, lise terkim diyorsun, bir şekilde dışardan da olsa bitirmeye bak..

Eğer amacın bir internet kafede çalışıp üçe beşe tamah etmekse sorun yok ama yaşın ilerledikçe daha çok gelire ihtiyaç duyacaksın, unutmaman gereken, bilgisayar (yazılım, donanım farketmez) bir mühendislik kolu.

Bir inşaat firman olsa inşaat mühendisi mi çalıştırırsın yoksa mühendisten daha iyiyim diyen lise terk birini mi? İş bulamazsın demiyorum, iyi iş bulamazsın diyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ErcanDinsel ErcanDinsel E' Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker. / ercandinsel.org
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 54 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
İş garantili sertifika veren firmalar var, kendileri biraz tuzlu oluyor ancak iş garantileri var. Ancak sizin durumunuzda ne olur bilemiyorum. Bilge adam'ı araştırabilirsin.

• Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Benim isteğim ömürlük bir iş değil hedefim olan 20 bini toplayana dek geçici ve rahat bir işte çalışmak zaten öyle 3 bin 5 bin maaş istediğimde yok adobe programlarını kullanabiliyorum office programlarımı kullanabiliyorum ve birkaç video programlarını kullanabiliyorum ona göre geçici bir meslek benim olayım 20 bini toplamak

YakupTEKiN YakupTEKiN Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 710
  • Beğeniler 190 / 276
  • Ticaret 12, (%100)
öncelikle uslup'unu düzeltmeni öneririm adobe vs bilebilirsin ama bir bildiğini kanıtlayan belgeler var bunlarıda firmalar istiyor. Yani sözde olucak iş olmuyor bu anlatabildim mi demek istediğimi sen maaş konusunda çok istemiyorsun ama firmalar işine yarıcak elemanı arıyor hayat böyle sert konuştuysam affola.

• Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Ya bu foruma ne zaman soru sorsam hep pişman oluyorum normal bir soru sordum sadece 1–2 kişi cevap verdi diğerleri hep laf kalabalığı üslubunu düzelt nedemek ya bu nasıl bir ithamdır soru net belli lütfen saptırmayın sertifika ile yapılacak bilgisayar işleri nelerdir lütfen bilen biri yazsın

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Universitelerde sosyal medya uzmanlığı (hesap yönetimi) bolumu yok ps programini ve yaninda yardımci 2 program bilseniz yeterli (ornek pepsinin instagram hesabini yöneteceksin paylasimi felan özgün hazirlayip aticaksin) unide bölümü olmadigi icin sirketler sertifikasi olanlardan calisan aliyor ve maaslari gayet iyi (google demeyi bilmeyen paintle yapilcak capsler yapan 1750 + 450 yemek felan aliyor) yaptigi is gunde 10 caps yapip paylaşmak

• Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Çok teşekkürler kardeşim önerini düşünecem dediğin işi şuan kendi çapımda eğlencesine yapıyorum zaten beğeniliyor da

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al