wmaraci reklam

Kızlar beni neden arkadaş olarak görmüyor?

9 Mesajlar 1.716 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

altugofficial altugofficial Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** Ş**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 2 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konuyu hep merak ediyorum gerçekten hayatım boyunca hiç bir kız yakın arkadaşım olmadı bugüne kadar ya sevgilim oldular yada uzaktan arkadaş oldular. Sizce bunun sebebi nedir? Yani ne biliyim özgüven var ağzım laf yapar benden daha pasif elemanlar bile kızlarla çok iyi arkadaş oluyor ama ben buna rağmen ya sevgili yada uzaktan arkadaş olarak görülüyorum her kız tarafından. Kızlar benimle yakın bir arkadaşlık kurmaktan cekiniyor gibiler.

Hayatımda hiç kanka diyeceğim sürekli takildigim , dertlerimi anlattığım bir kız arkadaşım olmadı. Kızların bir kısmı beni sevgili olarak görüyor , bir kısmıda arkadaş ama uzaktan arkadaş.

Hatta komik gelecek ama hayatımda hiç bı kızdan ben seni arkadaş olarak görüyorum cevabı almadım çünkü o şekilde hiç bı kızla arkadasligim olmadi reddedende tanımıyorum vs diye reddetti.

wmaraci
reklam

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Bunun sebebi ya efendi olup kızlara potansiyel koca adayı gibi görünmen ya da aşırı iticiliğindir. Kuvvetle muhtemel ilk seçenektir diye düşünüyorum ^^ İlla kız arkadaşım olsun diyorsan P!ch ol, onlar seni bulur ama neticede işin varacağı yine manitacılık. Yani doğru yoldasın bence, çok da şeyyapmamak lazım.
mehmet01 ebagcuvan sguneci

kişi bu mesajı beğendi.

herbaldanisman herbaldanisman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest çalışan
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 12 / 10
  • Ticaret 3, (%100)
Negiu'ya katılıyorum. Bir de çevrendekilerin nasıl karaktere sahip oldukları önemli. Her sebebi kendinde arama. Arkadaşın dediği gibi: çok da şeyyapmamak lazım :)

https://herbalkullan.com

altugofficial altugofficial Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** Ş**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 2 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

negiu adlı üyeden alıntı

Bunun sebebi ya efendi olup kızlara potansiyel koca adayı gibi görünmen ya da aşırı iticiliğindir. Kuvvetle muhtemel ilk seçenektir diye düşünüyorum ^^ İlla kız arkadaşım olsun diyorsan P!ch ol, onlar seni bulur ama neticede işin varacağı yine manitacılık. Yani doğru yoldasın bence, çok da şeyyapmamak lazım.

Sıkıntı bu zaten hocam ben sevgilim olmuyor demiyorum ki çok fazla flortum sevgilim oluyor ama hiç bı kız yakin arkadaş olarak görmüyor beni ya baştan sevgili adayı olarak görülüyorum konuşma direk en baştan bunun üzerine kuruluyor yada uzak arkadaş olarak görülüyorum. Benden daha çirkin ve pasif elemanlar bile benimle arkadaş olmaya çekinen bu kızlarla benden daha yakın arkadaş oluyor. Daha çok geziyor , vakit geçiriyor , sırlarını biliyor. Hatta beni tanımadığını söyleyerek red eden bı kız vardı ve şuan en yakın arkadaşımın en yakın arkadaşı oldu benimle bayağı mesafeli ama hoş bende reddedince bidaha suratına bile bakmadım kızın 1 senedir ama. Hayır ilerde bu çocukla sevgili oluruz mantığında oldukları için mi bana bu kadar mesafeliler diyeceğim ama hepside olmaz ki. Direk aklıma bu geliyor bi kız zaten sevgili olma potansiyeli görmediği erkekle direk yakın arkadaş olur.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Ya sevgilinizle ortamlara girip başınızın bağlı olduğunu ilan edeceksiniz ya derslerinizde iyi olup güzel not tutacaksınız ya da sınıfınızdaki kilolu gözlüklü çok konuşan kızla kanka olup, 2 hafta onunla takılacaksınız. Seçim sizin ^^
mehmet01 Disco

kişi bu mesajı beğendi.

proteemo456 proteemo456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PC Programcılığı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 50 / 50
  • Ticaret 21, (%95)
Belki arkadaş olmak için fazla yakışıklısındır
sguneci Yeninesil44 noktapanel

kişi bu mesajı beğendi.

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Yıllara dayalı deneyimlerimden söylemeliyim genelleme yapmıyorum kızlar, efendi, dürüst ve ne dediğini bilen erkeklerle fazla takılmıyorlar, çoğu günübirlik eğleneyim vs kafasında yaşıyorlar, arkadaş vs olmak için günübirlik yaşıyacaksın hayatı çünkü bundan hoşlanıyorlar senin kararlı tavırların hayata bakış açın onlara eksi bir görüntü sağlıyor. Zaten sevgilisi varsa bir kızın otomatikman erkek arkadaşları hayatından çıkmaya başlıyor ben bizzat yaşadım bu durumu yılların arkadaşlığı bitti gitti şimdi evli çocuğu var beni görünce yüzü yere düşer mesela ama sen hiç birşey kaybetmiş değilsin canını sıkmana gerek yok aksine bu tutumun çok iyi.

Stark_IV Stark_IV Sosyal Medya Virtüözü Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 607
  • Beğeniler 0 / 155
  • Ticaret 25, (%100)
Eğlenilecek değil evlenilecek adamsındır muhtemelen

WPSite WPSite WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 14 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Fazla genelleme yapmadan şunu söylemeliyim ki, kız milleti zora gelemiyorlar ve bu hayatı rahat yaşamak istiyorlar o yüzden nerde yakışıklı, evi ve arabası olan kişiler varsa ilk önce onlara şans tanıyorlar çünkü hayatı hızlı ve dolu dolu yaşamak istiyorlar. Tabi bunu genellemiyorum her kız böyle değil daha çok güzelliğinden yanına yaklaşılamayan kızlar uyguluyor.

Resmi Kişisel Sitem:

http://www.aksoylarwebtasarim.net
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al