wmaraci reklam

Mobil Uygulama İle Kazanç İddiasında Bulunan Arkadaşa Sormak İstediklerim

5 Mesajlar 827 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Flawless Flawless Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** I**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 22 / 87
  • Ticaret 7, (%100)
Öncelikle konu kaldırılmış olduğu için aynı konudan devam edemedim ancak tarafsız bir şekilde videosunu ısrarla izlemeye yönlendirmesi üzerine değerli vaktimi harcayarak sonuna kadar izledim. Ve daha ön izleme videosunda insanları aptal yerine koyduğunu anladım. :mad:
Sormak istediklerime gelince;
- Burada yaptığınızda bahsettiğiniz stratejilerinizden biri midir?
- Çocuğunuz olduğunu söylüyorsunuz, insanların çoluğunun çocugunun rızkında neden gözünüz var?
- Hangi ülkede yaşadığınızı bilmiyorum ama bu ülkede asgari ücret 1000 TL değil ve asgari ücretle çalışmaya zorlanan insan sayısı az da değil ki her ne koşul olursa olsun insanların emek vererek kazandıkları parayı aşağılamak haddini kendinizde nasıl buluyorsunuz?
-Ekonomist olmaya gerek yok! Akan bir musluğunuz var ve sizin deyiminizle balık dolu göl -ki bu balıklardan kastınızın kim olduğunu da gayet anlaşılır bir şekilde ifade etmişsiniz-, balık tutan sayısı arttıkça tutacağınız balık sayısı da azalır. Ters orantı yüzünden. Peki hangi akla hizmet akan musluğunuzu kesme gayretindesiniz?
- 400 bin TL teklif edilen uygulamanız var ve siz bunu satmak yerine kaynak kodları ile ücretsiz dağıtıyorsunuz. Bu nasıl bir akıl tutulmasıdır?.
- Nasıl bir uygulama satıyorsunuz ki Gplay de 100 dolara satışını yapabiliyorsunuz? Çok değerli emek yoğun uygumaların satış fiyatı bunun yanından bile geçmiyor iken sizin hiç emek gerektirmeyen bu uygulamanız nasıl satılıyor? Sahte para basmayı mı anlatıyor? Yoksa uygulama içinden butona tıklayınca telefondan para mı çıkıyor? Nedir bunu bu kadar değerli kılan?
Ki siz şimdi bunu açıklarsam kursu satın almanıza gerek kalmaz diyeceksiniz...Siz söylemeden ben söyleyeyim.
Neresinden tutarsam tutayım elimde kalan bir yeni nesil **************lık. Ama fikriyatınız konusunda gerçekten tebrik etmek istiyorum. Bu işi çok iyi beceriyorsunuz. Lakin sürekli bahsettiğiniz o stratejiler hep **************lık üzerine işliyor.
Bu konuyu açmamın sebebine gelince;
1. Değerli vaktimi harcamanız...
2. İnsanları aşağılamanız...
3. Kendini bilmezliğiniz ile kandırabileceğiniz insanların önüne geçmek...

Bir cevabınız varsa seve seve tartışırız...
Sevgi ve esenle kalın

wmaraci
reklam

CamelWhite CamelWhite WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ü** C**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 74 / 59
  • Ticaret 3, (%67)
hangi konu kaçırdım ben sanırım :D
Flawless

kişi bu mesajı beğendi.

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)
cıftlık bıttı geçen başka bır sıstem daha çökmuşdu youtubede vıdeosuna rastlamışdım bu soyledınız arkadaşda yenı bır sıstem gelıştırıyo heralde
Flawless

kişi bu mesajı beğendi.

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....

Flawless Flawless Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** I**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 22 / 87
  • Ticaret 7, (%100)
CamelWhite
Üstadım adam çıkmış aylık 20 bin hatta daha fazlasını sadece play store a uygulamasını yükleyerek kazanacağımizi iddia ediyor. Uygulamayi da bedava veriyor kaynak kodlarıyla ama ne hikmetse 50 tl lik kursunu satmak için post açıyor. Düşünün bu adam 20 22 bin kazandığını iddia ediyor ayda... Neden ihtiyaç duyuyor peki değil mi.? Kendisine göre ekstra kazancmis :) gece gece sinirlerimi ziplatti.
flashoyun hocam adam bildiğin sistemi geliştirmiş bize iteleme aşamasında... Videosunda hep üçüncü dünya ülkelerini sayıyor. Nijerya vs bu adamlar nasil alsin senin 100 dolarlık uygulamani demezler mi adama :)
CamelWhite

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)
Dolardan haberı yok sanırım hocam bazıları laf yapmasın dıye nıjerya parasının arştırdım
100 dolar = 36049 Nıjerya parası TURIST gıden bı ulke ıse dovız ekonomıyı acayıp rahatlatıyorun :)

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al