Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

6Beğeni
  • 2 Yazan sahinyghs
  • 2 Yazan WebDost
  • 1 Yazan FuryQaos
  • 1 Yazan Kaanbeyiniz

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Konu Dışı

Muğla Kazanan Var Mı? Okuyan da Olur :)

Okunmamış 06 Ağustos 2019, 18:11
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 22 / Erkek
Ad, Soyad: En... Şa...
Ticaret: 1, 100%
Merhabalar ,

Açıklandı YKS.

Muğla Elektrik-Elektronik(İng) kazandım.

Var mı benim gibi Muğlayı kazanan veya şu anda okuyan ?

Biraz bilgiye ihityacım var çünkü esanflar öğrenci dostu değilmiş , kiralar aşırı yüksekmiş vs vs tarzı baya duyum aldım.

Birileri aydınlatırsa sevinirim
WebDost ve Kaanbeyiniz bunu beğendi.
Okunmamış 06 Ağustos 2019, 21:03
WebDost Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Me... Tu...
Ticaret: 15, 100%
2 sene okudum orada sonra yatay geçiş yapmıştım. kötekliye hoşgeldin, Türkiye'nin en iyi ortamına sahiptir. yerleşkede %80 öğrenci yaşar. kimse dönüp sana bir şey demez, elinde bira tüm muğlayı dolaşabilirsin. kötekli tamamen bar ve kafelerden oluşur. eski otogarın karşısında clup var, genelde herkes oradadır. yoğurtçu parkı yazın çok güzel oluyor. pahalı bir yer, yerlisi paragözdür. residorm yurdu ilk sene için iyidir ben 550'ye kalıyordum şuan 1000 olmuştur ama yinede karlı. residorm ortamıda iyidir, kız erkek karışık yurt. mühendislik fakültesi türkiyede en iyilerden diye duymuştum. en şanslı yanı otostopla milletin kredi çekip geldiği tatil yerlerine bedava gidebilme veya ucuz şekilde gidebilme imkanın var (ucuz dediğim muğla'dan bodrum 25 lira). bodrum'a gitme bir şey yok, bomboş bir yer. fethiye, marmaris öncelikli olarak gez. marmarisin barları iyidir. kent kart çıkar en son 4 lira olmuş kötekli-merkez arası. ve hazırlık okuyacaksan çok zor diyorlar, yatıp gezme vakti değil hazırlık, bunu sakın unutma. ve iş bulabilirsen iş bulup çalış, çok paran gidecek. kyk kredi kartı ve iş bankası kredi kartını kullanacaksın, ilkten ben asla kullanmam dersin 2. sene başında bu yazımı hatırlarsın muğla=para.

az kalsın unutuyordum akyaka'da pansiyonlarda ve sahilde geçecek gecelerin için şimdiden seni kıskandım...
darknov4 ve kemalunlu70 bunu beğendi.
birfilmbirdizi.com-bilgiehli.com-iletisimbilimi.com ve 15Zine temalı themeforest hesabını satılıktır
Okunmamış 07 Ağustos 2019, 19:23
WM Aracı

Ad, Soyad: En... Şa...
Alıntı:
WebDost Adlı Üyeden Alıntı
2 sene okudum orada sonra yatay geçiş yapmıştım. kötekliye hoşgeldin, Türkiye'nin en iyi ortamına sahiptir. yerleşkede %80 öğrenci yaşar. kimse dönüp sana bir şey demez, elinde bira tüm muğlayı dolaşabilirsin. kötekli tamamen bar ve kafelerden oluşur. eski otogarın karşısında clup var, genelde herkes oradadır. yoğurtçu parkı yazın çok güzel oluyor. pahalı bir yer, yerlisi paragözdür. residorm yurdu ilk sene için iyidir ben 550'ye kalıyordum şuan 1000 olmuştur ama yinede karlı. residorm ortamıda iyidir, kız erkek karışık yurt. mühendislik fakültesi türkiyede en iyilerden diye duymuştum. en şanslı yanı otostopla milletin kredi çekip geldiği tatil yerlerine bedava gidebilme veya ucuz şekilde gidebilme imkanın var (ucuz dediğim muğla'dan bodrum 25 lira). bodrum'a gitme bir şey yok, bomboş bir yer. fethiye, marmaris öncelikli olarak gez. marmarisin barları iyidir. kent kart çıkar en son 4 lira olmuş kötekli-merkez arası. ve hazırlık okuyacaksan çok zor diyorlar, yatıp gezme vakti değil hazırlık, bunu sakın unutma. ve iş bulabilirsen iş bulup çalış, çok paran gidecek. kyk kredi kartı ve iş bankası kredi kartını kullanacaksın, ilkten ben asla kullanmam dersin 2. sene başında bu yazımı hatırlarsın muğla=para.

az kalsın unutuyordum akyaka'da pansiyonlarda ve sahilde geçecek gecelerin için şimdiden seni kıskandım...

Bilgiler için çok teşekkürler . Bu üniversiteye gidenlerin yarısı aşırı kötülüyor yarısı çok övüyor anlayamadım . Birkaç gün içinde baya bi bilgiye sahip oldum en kötüsü kiralar. Ula'da bir ev buldum kirası gayet iyi. Bakalım bizi 5 yıl neler bekliyor
Okunmamış 09 Ağustos 2019, 17:03
WebDost Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Ad, Soyad: Me... Tu...
Ticaret: 15, 100%
sahinyghs ula'da ev tutup kötekliye gelmek mi? inanması başarmaktan daha zor
birfilmbirdizi.com-bilgiehli.com-iletisimbilimi.com ve 15Zine temalı themeforest hesabını satılıktır
Okunmamış 09 Ağustos 2019, 17:44
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 18 / Erkek
Ad, Soyad: Me... Du...
Alıntı:
WebDost Adlı Üyeden Alıntı

Ulan aceba gitsem mi diye düşünmedim değil "akyaka'da pansiyonlarda ve sahilde geçecek gecelerin " kisminin benzeri bir şekli bizim arkadaşlar tarafindan yapiliyor xd sırf bu yüzden gitmeliyim
WebDost bunu beğendi.
Bu çağın adını “teknoloji” koymuşlar, göbek adı da “yalnızlık” olsun.
Okunmamış 13 Ağustos 2019, 17:54
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 19 / Erkek
Ad, Soyad: Ab... Ça...
Ticaret: 0, 0%
Bende kazandım muğla,Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü. Bakalım 4 yıl hayırlı olsun .
Okunmamış 13 Ağustos 2019, 18:43
Üyeliği Durdurulmuş

Meslek: Php Developer
Ad, Soyad: Ka... De...
Ticaret: 6, 100%
hayırlı olsun bu sene mezun oldum kiralardan çok canın yanacak. mekanlar güzel. iş olarak garsonluk yaparsan saati 5 tl gibi bir paraya çalışırsın onun dışında ortamı güzeldir kimse etline sütlüne karışmaz. bana ulaşırsan arkadaşlarım hala var yardımcı olunacak bir şey varsa yardımcı olurum.
Alıntı:
Kabardey60 Adlı Üyeden Alıntı
Bende kazandım muğla,Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü. Bakalım 4 yıl hayırlı olsun .
Kabardey60 bunu beğendi.
Konu Kaanbeyiniz tarafından (13 Ağustos 2019, 18:49 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 13 Ağustos 2019, 20:02
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 19 / Erkek
Ad, Soyad: Ab... Ça...
Ticaret: 0, 0%
Teşekkür ederim.Kiralar şimdiden can yakıyor tek kişi 600 tl .Ama muğla için değer diye düşünüyorum..
Okunmamış 13 Ağustos 2019, 20:37

Yaş / Cinsiyet: 30 / Erkek
Meslek: Doktora
Ad, Soyad: Ar... Or...
Ticaret: 19, 100%
KYK yurtlarını veya özel yurtları neden düşünmüyorsunuz? Bir de okuyanlar en hesaplı kırtasiyeleri (fotokopiler için özellikle) ve yürüme mesafesi kütüphaneleri paylaşırsa sanırım bu yolculuğa başlayacak arkadaşlara artıdan fikir verebilirler..
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Konu Dışı