wmaraci reklam

Muğla Kazanan Var Mı? Okuyan da Olur :)

9 Mesajlar 1.089 Okunma
wmaraci reklam

sahinyghs sahinyghs sahinenes.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci , Android Developer
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 433
  • Beğeniler 45 / 93
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar ,

Açıklandı YKS.

Muğla Elektrik-Elektronik(İng) kazandım.

Var mı benim gibi Muğlayı kazanan veya şu anda okuyan ?

Biraz bilgiye ihityacım var çünkü esanflar öğrenci dostu değilmiş , kiralar aşırı yüksekmiş vs vs tarzı baya duyum aldım.

Birileri aydınlatırsa sevinirim
WebDost Kaanbeyiniz

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Android uygulama yazımı.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
2 sene okudum orada sonra yatay geçiş yapmıştım. kötekliye hoşgeldin, Türkiye'nin en iyi ortamına sahiptir. yerleşkede %80 öğrenci yaşar. kimse dönüp sana bir şey demez, elinde bira tüm muğlayı dolaşabilirsin. kötekli tamamen bar ve kafelerden oluşur. eski otogarın karşısında clup var, genelde herkes oradadır. yoğurtçu parkı yazın çok güzel oluyor. pahalı bir yer, yerlisi paragözdür. residorm yurdu ilk sene için iyidir ben 550'ye kalıyordum şuan 1000 olmuştur ama yinede karlı. residorm ortamıda iyidir, kız erkek karışık yurt. mühendislik fakültesi türkiyede en iyilerden diye duymuştum. en şanslı yanı otostopla milletin kredi çekip geldiği tatil yerlerine bedava gidebilme veya ucuz şekilde gidebilme imkanın var (ucuz dediğim muğla'dan bodrum 25 lira). bodrum'a gitme bir şey yok, bomboş bir yer. fethiye, marmaris öncelikli olarak gez. marmarisin barları iyidir. kent kart çıkar en son 4 lira olmuş kötekli-merkez arası. ve hazırlık okuyacaksan çok zor diyorlar, yatıp gezme vakti değil hazırlık, bunu sakın unutma. ve iş bulabilirsen iş bulup çalış, çok paran gidecek. kyk kredi kartı ve iş bankası kredi kartını kullanacaksın, ilkten ben asla kullanmam dersin 2. sene başında bu yazımı hatırlarsın :) muğla=para.

az kalsın unutuyordum akyaka'da pansiyonlarda ve sahilde geçecek gecelerin için şimdiden seni kıskandım...
darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

sahinyghs sahinyghs sahinenes.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci , Android Developer
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 433
  • Beğeniler 45 / 93
  • Ticaret 3, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

2 sene okudum orada sonra yatay geçiş yapmıştım. kötekliye hoşgeldin, Türkiye'nin en iyi ortamına sahiptir. yerleşkede %80 öğrenci yaşar. kimse dönüp sana bir şey demez, elinde bira tüm muğlayı dolaşabilirsin. kötekli tamamen bar ve kafelerden oluşur. eski otogarın karşısında clup var, genelde herkes oradadır. yoğurtçu parkı yazın çok güzel oluyor. pahalı bir yer, yerlisi paragözdür. residorm yurdu ilk sene için iyidir ben 550'ye kalıyordum şuan 1000 olmuştur ama yinede karlı. residorm ortamıda iyidir, kız erkek karışık yurt. mühendislik fakültesi türkiyede en iyilerden diye duymuştum. en şanslı yanı otostopla milletin kredi çekip geldiği tatil yerlerine bedava gidebilme veya ucuz şekilde gidebilme imkanın var (ucuz dediğim muğla'dan bodrum 25 lira). bodrum'a gitme bir şey yok, bomboş bir yer. fethiye, marmaris öncelikli olarak gez. marmarisin barları iyidir. kent kart çıkar en son 4 lira olmuş kötekli-merkez arası. ve hazırlık okuyacaksan çok zor diyorlar, yatıp gezme vakti değil hazırlık, bunu sakın unutma. ve iş bulabilirsen iş bulup çalış, çok paran gidecek. kyk kredi kartı ve iş bankası kredi kartını kullanacaksın, ilkten ben asla kullanmam dersin 2. sene başında bu yazımı hatırlarsın :) muğla=para.

az kalsın unutuyordum akyaka'da pansiyonlarda ve sahilde geçecek gecelerin için şimdiden seni kıskandım...

Bilgiler için çok teşekkürler . Bu üniversiteye gidenlerin yarısı aşırı kötülüyor yarısı çok övüyor anlayamadım :). Birkaç gün içinde baya bi bilgiye sahip oldum en kötüsü kiralar. Ula'da bir ev buldum kirası gayet iyi. Bakalım bizi 5 yıl neler bekliyor :)

Profesyonel Android uygulama yazımı.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
sahinyghs ula'da ev tutup kötekliye gelmek mi? inanması başarmaktan daha zor

wmaraci

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

Ulan aceba gitsem mi diye düşünmedim değil :) "akyaka'da pansiyonlarda ve sahilde geçecek gecelerin " kisminin benzeri bir şekli bizim arkadaşlar tarafindan yapiliyor xd sırf bu yüzden gitmeliyim
WebDost

kişi bu mesajı beğendi.

Kabardey60 Kabardey60 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 46 / 32
  • Ticaret 11, (%100)
Bende kazandım muğla,Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü. Bakalım 4 yıl hayırlı olsun .

Kaanbeyiniz Kaanbeyiniz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Php Developer
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 8 / 16
  • Ticaret 6, (%100)
hayırlı olsun bu sene mezun oldum :) kiralardan çok canın yanacak. mekanlar güzel. iş olarak garsonluk yaparsan saati 5 tl gibi bir paraya çalışırsın onun dışında ortamı güzeldir kimse etline sütlüne karışmaz. bana ulaşırsan arkadaşlarım hala var yardımcı olunacak bir şey varsa yardımcı olurum.

Kabardey60 adlı üyeden alıntı

Bende kazandım muğla,Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü. Bakalım 4 yıl hayırlı olsun .
Kabardey60

kişi bu mesajı beğendi.

Kabardey60 Kabardey60 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 46 / 32
  • Ticaret 11, (%100)
Teşekkür ederim.Kiralar şimdiden can yakıyor tek kişi 600 tl :( .Ama muğla için değer diye düşünüyorum..

nettebugun1 nettebugun1 WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 194 / 237
  • Ticaret 45, (%100)
KYK yurtlarını veya özel yurtları neden düşünmüyorsunuz? Bir de okuyanlar en hesaplı kırtasiyeleri (fotokopiler için özellikle) ve yürüme mesafesi kütüphaneleri paylaşırsa sanırım bu yolculuğa başlayacak arkadaşlara artıdan fikir verebilirler..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al