wmaraci reklam

Bu Nasıl Bir Kazanç Sistemidir ?

6 Mesajlar 1.058 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SeceAVM SeceAVM Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar 4 aydır n11 gg Hepsiburada Amazon epttavm de aktif satış yapıyorum daha doğrusu yapmaya çalışıyorum diyelim.
Ben kar ettiğimi zannediyordum ancak hiç te gözüktüğü gibi değilmiş. Bugün bir kâr hesaplayayim dedim ne yaptık ne verdik hep kaba taslak yapiyordum . Bugün detaylı bir inceleme yaptim ve benden çok sitenin kazandığını gördüm.

Benim 380 TL ye aldığım ürünü 510 TL ye satıyorum kargo benden 16 TL tutuyor site komisyonu 78 TL bana kalan 30 kusur lira para böyle bir kazanç sistemi nasıl olabilir açıkçası anlamadim. Kendi e ticaret sitemi kursam siteye verdiğim komisyonu reklama Bogdan daha avantajlı değil mi acaba ? Neden bu kadar yüksek komisyonları onuda geçtim parayı en az 10 gün bağlıyorlar hepsiburada ise 29 gün bagliyor .

Kısacası oneriniz var mı ne yapayım kendi sitemi mi kursam reklama bassam benden alışveriş olur mu ?

wmaraci
reklam

rugal34 rugal34 Güvenli Ödeme Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ödeme Hizmetleri
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** Ü**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 91 / 147
  • Ticaret 92, (%100)
Kendi satış sitenizi kurun zaten daha az bile satsanız komisyon düşeceğinden daha fazla kazancınız olur. 510₺ = 78₺ komisyon 30₺ net kazanç yerine, 510₺ = 0-20₺ komisyon ile siz 88₺ tek alışverişte kazanırsınız. 3 ürün satmak yerine 1 ürün satın. Satışlar 3 kat düşse bile kazanç yine aynı kalır.

KaRaKoSe53 KaRaKoSe53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 21 / 113
  • Ticaret 63, (%100)
maalesef kolay değil bu işler platform üzerinden satış yapacaksan çok uygun fiyatlara ürünü alman gerekiyor. Kendi siten üzerinden satış yaparsan komisyon vermezsin o sana kar kalır tabi bunu yapmakta biraz zor kardeşim.

kendi siteni kurup reklam bassan ürün başı maaliyetin ne olacak çok iyi bir reklamcıyla çalışsak 78 TL komisyon vereceğine reklama gider o para siten büyür daha mantıklı olur.

KaRaKoSe53 KaRaKoSe53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 21 / 113
  • Ticaret 63, (%100)
maalesef kolay değil bu işler platform üzerinden satış yapacaksan çok uygun fiyatlara ürünü alman gerekiyor. Kendi siten üzerinden satış yaparsan komisyon vermezsin o sana kar kalır tabi bunu yapmakta biraz zor kardeşim.

kendi siteni kurup reklam bassan ürün başı maaliyetin ne olacak çok iyi bir reklamcıyla çalışsak 78 TL komisyon vereceğine reklama gider o para siten büyür daha mantıklı olur.
SeceAVM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SeceAVM SeceAVM Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
Bende o şekilde düşünüyorum ama site tutar mı bide o var

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
ürün ne bilmiyorum ama Instagram üzerinden reklam vererek çok guzel satış yakalayabilir siniz

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al