wmaraci reklam

Obezite Ameliyatı - [Tüp Mide Ameliyatı] Hk.

8 Mesajlar 784 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Merhaba arkadaşlar 1,65 boyunda 89 kilodayım, 22 yaşındayım. Ben kendimi bildim bileli ideal kilomun üzerindeyim, son 5 senede çok aşırı kilo aldım. Bu konuyu karşılıklı bilgi alışverişi yapmak için açtım. Tüp Mide Ameliyatı olmak isediğimi nerede sohbet açsam bu konuda ameliyatı boşver,
[LIST=0]
  • Daha çok gençsin diyet yaparak zayıflayabilirsin.

• Biraz spor birazda yemeye dikkat ederseniz zayıflarsın.

• Ekmek yeme o zaman zayıflarsın.

• [/LIST]

Bunların hiç birisine katılmıyorum, az yemek yiyerek zayıflayacağımı bende biliyorum. Diyet derseniz ben senelerdir deniyorum en fazla 1 hafta uygulayabiliyorum. Spor mu ? en son 2 hafta spor yaptım 100 gram bile kilo veremedim çünkü spor vücudu şekillendirmek için zayıflamasında fazla bir etkisi yok. Bu bir alışkanlık/bağımlılık sigara kullanan birisine 1 paket sigarayı 3 ayda bitireceksin demekle arasında bir fark göremiyorum. Bu ameliyattan sonra da diyet yapmam gerekecek ama diyet yapmaya önemli ölçüde yararı olduğunu söylüyorlar. Genelde de başarılı olduklarını gördüm. Ufak bir istatistik ile bakarsak tüp mide ameletiyatı %60 başarı sağlanmış. Çevremde en az 15 kişi gördüm diyet yapan hala kilolular bende dahil 1 kişi bile başarılı değil. Riskine gelecek olursak 2000/1 bu riski kabul ediyorum. Çevrenizde olan oldu mu ? Maddi açıdan beni zorlasa da 10.000 ₺ kadar ödemeyi kabul ediyorum, devlet hastanelerinde ücretsiz yapılıyor diye bir söylenti var bu ne kadar doğru ? (Bu konuda da korkuyorum aslında en son ücretsiz avukat ile çalıştım hayattan bezdim, ücretsiz diye özensiz baştan savma yapmalarını istemiyorum.) Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

wmaraci
    reklam

rostistos rostistos www.pembeportakal.net Kullanıcı
    • Üyelik 11.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 43 / E
    • Meslek Seo
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad H** Ü**
    • Mesajlar 992
    • Beğeniler 423 / 303
    • Ticaret 41, (%100)
    Ameliyat olacak kadar kilolu değilsin kardeşim.. bak uyarayım isterim seni mide ameliyatları aşırı obez olan kardeşlerimiz için seçenektir. Beslenme düzenini değiştir. Sabahları kocaman bir bardak ılık su iç,üstüne bi kase yoğurlu yulaf ye (bi kase yoğurda iki yemek kaşığı yaprak yulaf ekle karıştır on dakika bekle) .. emin ol bu dediklerimi yaparsan bile ayda en az 3-4 kilo rahat verirsin.. ayrıca troid bezlerine bir baktır.. hemen ameliyate yönelme ..
    theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

Bedava Parfüm Burada => https://bedavanumune.net/

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 21.06.2015
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek .
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad H** U**
    • Mesajlar 1879
    • Beğeniler 596 / 202
    • Ticaret 19, (%95)
    rostistos öneriniz için teşekkür ederim. Yoğurt ve yulaf yiyebilirim ama kendime engel olamıyorum. Söylediklerinizi yaparım ama eminim yine aynısı olacak 1 hafta sonra yine aynı düzene döneceğim. Obez sınıfına giriyorum, psikolojim bozuldu kilom yüzünden :)

onur33 onur33 https://onurr.org Kullanıcı
    • Üyelik 17.06.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Mersin
    • Ad Soyad O** E**
    • Mesajlar 829
    • Beğeniler 106 / 155
    • Ticaret 18, (%100)
    beden kitle indeksinize göre evre 1 obez diye sınıflayabiliriz. Bunun için de ameliyat olmaya değmez, doktor da yapmama taraftarı olacaktır. Siz alışkanlığınızı yenemezseniz ameliyat olsanız da anlamı olmayacaktır.

Kişisel Blog: www.onurr.org
    wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

forces forces WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 23.01.2016
    • Yaş/Cinsiyet 45 / E
    • Meslek bilgisayar mühendisi
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** E**
    • Mesajlar 1366
    • Beğeniler 9 / 379
    • Ticaret 0, (%0)
    ne kadar niyetine girmişte olsanız da ameliyat olunmasına karşıyım .

Az yemek mümkün bunun doğal başka yolu yok . Ameliyat mutlaka ama mutlaka sıkıntı doğuracaktır öyle yada böyle , kısa ya da uzun soluklu . Doğal yollar ile kilo vermek mümkün . Kilo almak ta vermek te mümkün . İmkansız bir şey olsa ameliyat ol derdim ama gerek yok

Thetis Thetis XLR Kullanıcı
    • Üyelik 13.05.2016
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Özel Eğitim Öğretmenliği
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad A** U**
    • Mesajlar 125
    • Beğeniler 37 / 33
    • Ticaret 2, (%100)
    Bu ameliyatlarda midenim hacmi yaklaşık %85 küçültülür ve uzun süre obez olarak yaşayıp sonuç alamayanlara uygulanır.

Böyle düşüncelerden vazgeçin. Öncelikle web siteme girip kalori hesaplamanı tavsiye ederim.(kesin sonuç vermez, ortalama değerdir) https://serthasar.com

Günlük karbonhidrat ve yağ alımını düşürmeli, eğer yapabilirsen sabahları kısa süreli aç karna yürüyüş öneriyorum. Yiyecekler hakkında benimle özel olarak konuşabilirsin. Seve seve yardım ederim.

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
    • Üyelik 21.09.2012
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek N/A
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad İ** G**
    • Mesajlar 1439
    • Beğeniler 372 / 373
    • Ticaret 20, (%100)
    Spor konusundaki fikrine katılmıyorum. Spor yapıp düzenli beslenerek istediğin kiloya ulaşabilirsin. Spor yapmak halter kaldırmak veya spor salonuna gidipte çalışma yapmak olarak görme, yürüşüş yapabilirsin, şuan yasaktayız ama yasaklar kalktığında mutlaka yüzme kursuna gitmelisin, yüzme en etkili kilo verme yöntemidir. Sen kolaya kaçıyorsun daha kendine söz geçiremiyorsun baksana yapamıyorum diyip kestirip atmaya çalışıyorsun bu düşüncelerden vazgeç yolun daha çok başındasın, denemeye devam et en son çare ameliyat olman ama insanoğlu işte kafasına koyduğunda bizim sana burada verdiğimiz fikirleride dinleyip kendine uygun değilse belki sonuna kadar okumayacaksın. İyi düşün karar ver. Hayatına bu yaşta böyle bir yön verme.

nozver nozver WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 12.01.2019
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Tekirdağ
    • Ad Soyad N** Ö**
    • Mesajlar 271
    • Beğeniler 36 / 81
    • Ticaret 0, (%0)
    Sleve gastrektomi yazıp sonuçlarını bilimsel sitelerden üniversite sitelerinden falan okuyun.
    Sınav sorumuz hasta beslenme alışkanlığını değiştirmezse sleve gastrektomi 2 3 yılda eski haline dönecektir.
    Birde tıpta bazı algoritmalar vardır biz buna endikasyon diyoruz, sizin şu anda ameliyat endikasyonunuz yok devlet hastanesinde sizi ameliyat etmezler, özel hastanelerde sırf paranızı almak için yapabilirler.
    Devlet hastanelerinde endikasyonları dolduran obezite evresi ileri olan hastaları ücretsiz ameliyat ediyorlar.
    Sağlıklı günler dilerim

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al