wmaraci reklam

Ortalama bir makaleyi kaç dakika da yazıyorsunuz (Anket)

8 Mesajlar 1.417 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
    • Üyelik 24.09.2011
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek Memur
    • Konum Antalya
    • Ad Soyad C** Ö**
    • Mesajlar 1385
    • Beğeniler 232 / 263
    • Ticaret 2, (%100)
    Arkadaşlar 15:30 dan beri bilgisayar başındayım yazdıklarımı düşünüyorum kendimi verimsiz görüyorum ya çok oyalanıyorum ya başka bir şey yada yavaş yazıyorum sizler bir makaleyi kaç dakika da yazıyorsunuz 3 siteniz olsa günde 5 makale girseniz 15 makale eder kaç dakikanızı alıyor yazmak lütfen ankette oylama yapıp yorumlarınızı bildiriniz. Oyalanmamak yada hızlı çalışmak için önerileriniz var mı
    daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
    wmaraci
    reklam

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
    • Üyelik 24.11.2016
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Grafik&Editör&WP
    • Konum Kocaeli
    • Ad Soyad A** T**
    • Mesajlar 583
    • Beğeniler 45 / 190
    • Ticaret 11, (%100)
    Hızlı çalışmak veya oyalanmamak bu tamamen sizin elinizde olan bir durum. Yazdığınız konulara hakimseniz zaten yazmaktan keyif alırsınız. Ben şahsen ortalama bir makaleyi ( bilgim dahilinde ise) 10 dakika da çıkartıyorum. Eğer üç siteniz var ve günlük beş içerik girme gibi bir durumunuz varsa bunları peş peşe değil aralıklı olarak yapınız. Şöyle ki gece çalışmanıza engel herhangi bir durum yoksa gece belli saatler aralığın da bir sitenizi bitirin. Sonrasında kafanızı dağıtacak şeylerle uğraşın. Rahatladiginiz zaman sağlıklı şekilde ikinci sitenizin konularına geçin. Bu şekilde bir çalışma yaparsanız sorunsuz şekilde hem alışkanlık kazanmış hem de işlerinizi halletmis olursunuz.
    Başarılar.
    Not : telefondan yazıldı. İmla hataları olabilir.
    bilal68

kişi bu mesajı beğendi.

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 16.02.2017
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Makine Mühendisi
    • Konum Kocaeli
    • Ad Soyad İ** K**
    • Mesajlar 1338
    • Beğeniler 587 / 525
    • Ticaret 36, (%100)
    200 kelime full özgün makale saatte 4 adet, 400 kelime de saatte 2 adet yazabiliyorum. Ortalama bir makaleden kastınızın 200 kelime olduğunu düşünerek 10dk seçtim ankette. Rewrite olursa süre yarı yarıya kısalıyor.

mediacenter mediacenter Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 22.12.2016
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek Yazılım,Seo, Editörlük Hizmeti
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad U** H**
    • Mesajlar 310
    • Beğeniler 100 / 36
    • Ticaret 24, (%92)
    100 kelime 10 dakika en fazlası oda işi biliyorsan bilmiyorsan kelime üretmek için saatlerin gidebilir ;)

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

bilal68 bilal68 www.silahlioyun.net Kullanıcı
    • Üyelik 14.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek CEO
    • Konum Aksaray
    • Ad Soyad B** Ö**
    • Mesajlar 195
    • Beğeniler 56 / 27
    • Ticaret 6, (%100)

AliTasc1 adlı üyeden alıntı

Hızlı çalışmak veya oyalanmamak bu tamamen sizin elinizde olan bir durum. Yazdığınız konulara hakimseniz zaten yazmaktan keyif alırsınız. Ben şahsen ortalama bir makaleyi ( bilgim dahilinde ise) 10 dakika da çıkartıyorum. Eğer üç siteniz var ve günlük beş içerik girme gibi bir durumunuz varsa bunları peş peşe değil aralıklı olarak yapınız. Şöyle ki gece çalışmanıza engel herhangi bir durum yoksa gece belli saatler aralığın da bir sitenizi bitirin. Sonrasında kafanızı dağıtacak şeylerle uğraşın. Rahatladiginiz zaman sağlıklı şekilde ikinci sitenizin konularına geçin. Bu şekilde bir çalışma yaparsanız sorunsuz şekilde hem alışkanlık kazanmış hem de işlerinizi halletmis olursunuz.
    Başarılar.
    Not : telefondan yazıldı. İmla hataları olabilir.

Aynen katılıyrum size. Ben o 10'dl'yı başka seçenek yok diye tıkladım. 10 dk 200 kelime yazailirim.

'' Kuvvete Dayanmayan Aciz Adalet, Adalete Dayanmayan Kuvvet Zalimdir. ''

Ranay Ranay WM Aracı Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 13.06.2016
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Bankacı
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad B** N**
    • Mesajlar 596
    • Beğeniler 415 / 192
    • Ticaret 1, (%100)
    konu bilgim dahilinde ise de emin olmak için çeşitli kaynaklara bakma ihtiyacı duyuyorum o zaman muhtemelen 40-45 dakika sürüyor. Fakat bilgim dahilinde değil yada çok az bilgim var ise +120 dakika. ( Tabi aralıksız calısmıyorum. Eğlenmediğim, zevk almadığım anlarda ara verip tekrar başlıyorum )
    DeLi1SeY

kişi bu mesajı beğendi.

MuscleTower MuscleTower WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 31.08.2016
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Kayseri
    • Ad Soyad T** T**
    • Mesajlar 346
    • Beğeniler 73 / 72
    • Ticaret 18, (%100)
    Makaleyi yazmak için yazmayın elle tutulur seo uyumlu yazı yazmak 3-4 saat sürer 600-700 kelime

payners95 payners95 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 14.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Hemşire
    • Konum Konya
    • Ad Soyad Y** T**
    • Mesajlar 234
    • Beğeniler 23 / 32
    • Ticaret 8, (%88)
    Makalenin uzunluğuna ve konusuna göre değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin teknoloji alanında 500 kelimelik bir makaleyi 30 dakika içinde yazıyorum eğer bu konu sağlık alanında ise daha kısa sürüyor.

http://www.icodunyasi.com/
    wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al