wmaraci reklam

PKK ve FETÖ'ye Destek Veren Atatürk'e Hakaret Eden Sosyal Hesaplar

24 Mesajlar 2.120 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

EmineT EmineT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 196 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Ülkemizin güvenlik güçleri bilindiği üzere sadece sahada bulunan memurlar değil internet devriyeleri diye nitelendirdiğimiz siber suçlarla mücadale ekiplerimizde var.

Sosyal medya üzerinden PKK ve FETÖ destekçiliği yapan ve Atatürk'e hakaret eden ancak bazı insanlarda olur yadırgamamak lazım başvurmaktan çekinen başıma birşey gelir diye korkan kişiler lütfen bu tür hesapları siber@egm.gov.tr mail adresine detaylı şekilde gönderin. Sayın İçişleri bakanımız çok keskin emirleri var bu konuda devletimiz artık çok daha ciddi şekilde internet temizliği yapacaktır. Mail atmaya dahi çekinen arkadaşlarım bana PM atabilirler.

Şunu unutmayın ki savaş sadece silahla yapılmaz aramıza sızan hainler, misyonerler ve ajanların savaşlardan daha çok zarar verebileceğini tarihte çok gördük.
Sakulta Victoryksk FakirYazar

kişi bu mesajı beğendi.

Siber suçlarla alakalı yaşadığınız problemleri PM atabilirsiniz.
wmaraci
reklam

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
Atatürk düşmanlığı yapıp, cahil cüheylan konuşanları da buradan şikayet edebiliyoruz. Bu ülkenin düşmanları tek PKK, FETÖ, ÇETÖ değil. Atatürk düşmanları da ülke düşmanıdır.
Sakulta FakirYazar EmineT

kişi bu mesajı beğendi.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.

• Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 196 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Düzenledim konuyu teşekkürler
YakupYLDZ

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

YakupYLDZ adlı üyeden alıntı

Atatürk düşmanlığı yapıp, cahil cüheylan konuşanları da buradan şikayet edebiliyoruz. Bu ülkenin düşmanları tek PKK, FETÖ, ÇETÖ değil. Atatürk düşmanları da ülke düşmanıdır.

Maalesef toplumda belli bir kitle edinip alenen Atatürk düsmanlığı yapan videolar çekip atan, ve bir kimselerin ardına saklanan da pek çok kişi var. Hakkında twitterda dünya listesine tag sokulsa da, imza kampanyaları düzenlense de bu kişilere ne yazık ki bir yaptırım uygulanmıyor. En son biri sizi bu topraklardan sileceğiz dedi mesela alenen tehdit edip iç savaş çığırtkanlığı yaptı lakin hiçbir şey olmadı. Isim vermek gerekiyorsa fatih tezcan mesela. Aynı zamanda zamanında fetöyü öven tweetleri de vardır. Fetöyü dinlerken gözyaşlarım çorbama akıyordu diyordu kendisi. Internetten bulabilirsiniz bunu da.
https://twitter.com/KacSaatOldu01/status/1018799738941001729?s=19

Şimdi bu adam hakkında bir soruşturma neden açılmıyor. Kim pkk destekcisiyse kimin fetöyle en ufak zerre kadar da olsa bağı varsa kim MUSTAFA KEMALE(Kemalistler diyerek) hakaret ediyor ve küfüre varan söylemler içine giriyorsa 3üde aynı kefeye konmalıdır. 3 u de vatana ihanettir.

Kendisi alenen ATATÜRK'ü ingilizlerle anlasan bir hain olarak suçlamaktadır. Bu adam aylardır bu söylemler içinde hiçbir ceza aldığını görmedim duymadım.
https://twitter.com/fatihtezcan/status/916734561916260352?s=19
YakupYLDZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

PTmaster PTmaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Mülteci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 11 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Forumdan kişileri de şikayet edebiliyoruz sanırım burdan? Sosyal medya harici de oluyordur umarım?
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 196 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
PTmaster hangi platform olduğu hiç farketmez.
PTmaster

kişi bu mesajı beğendi.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Bu forumda kimse buna cesaret edemez. Aralarında birkaç deli yürek çıkarsa anında kapı dışarı edilir.
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

PTmaster adlı üyeden alıntı

Forumdan kişileri de şikayet edebiliyoruz sanırım burdan? Sosyal medya harici de oluyordur umarım?

Evet hocam. Moderatöre bildir butonunu kullanabilirsiniz.

• Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 196 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Maalesef toplumda belli bir kitle edinip alenen Atatürk düsmanlığı yapan videolar çekip atan, ve bir kimselerin ardına saklanan da pek çok kişi var. Hakkında twitterda dünya listesine tag sokulsa da, imza kampanyaları düzenlense de bu kişilere ne yazık ki bir yaptırım uygulanmıyor. En son biri sizi bu topraklardan sileceğiz dedi mesela alenen tehdit edip iç savaş çığırtkanlığı yaptı lakin hiçbir şey olmadı. Isim vermek gerekiyorsa fatih tezcan mesela. Aynı zamanda zamanında fetöyü öven tweetleri de vardır. Fetöyü dinlerken gözyaşlarım çorbama akıyordu diyordu kendisi. Internetten bulabilirsiniz bunu da.
https://twitter.com/KacSaatOldu01/status/1018799738941001729?s=19

Şimdi bu adam hakkında bir soruşturma neden açılmıyor. Kim pkk destekcisiyse kimin fetöyle en ufak zerre kadar da olsa bağı varsa kim MUSTAFA KEMALE(Kemalistler diyerek) hakaret ediyor ve küfüre varan söylemler içine giriyorsa 3üde aynı kefeye konmalıdır. 3 u de vatana ihanettir.

Kendisi alenen ATATÜRK'ü ingilizlerle anlasan bir hain olarak suçlamaktadır. Bu adam aylardır bu söylemler içinde hiçbir ceza aldığını görmedim duymadım.
https://twitter.com/fatihtezcan/status/916734561916260352?s=19

Ülkemizde Atatürk'e hakaret etmekte FETÖ'cü olmakta PKK'ya destek vermek veya üyesi olmakta suçtur herhangi bir şekilde suç değildir diyen kanunen yalan söyler ancak;

Kanunlarımızda suçun açık bir ortamda alelen işlenmesi,
suçun sosyal medya hesabı üzerinden işlenmesi ve daha birçok şekilde suç ayrımı söz konusudur.

Örneğin bir kişi devlet büyüğüne 10 takipçisi bulunan hesaptan küfür etti kanunlar küfür etmesi kadar kişinin ortamına ve kitlesine de bakmaktadır.

Muhtemelen yukarıdaki kişiye para cezası kesilerek bırakılacaktır.

Bir diğer olay ise mesela adam FETÖ'cü TV kanalına çıktı ve resmen ben FETÖ'cüyüm dedi ama tutuklanmadı sadece savcı çağırdı hastaneye sevk etti savcı dediki ben bu adamı alamam niye doktor raporunda yazmış ki bu adam akli dengesi yerinde değil ee bu adam o zaman nasıl TV kanalına çıkabiliyor bir soruşturmada hemen TV kanalına sorumlu geliyor ee savcım biz nereden bilelim her çağırdığımızı hastaneye mi götürelim o da bırakıldı sonuç adam dediğiyle kaldı.

İllaki bürokrasinin ve mahkemelerin yanlış kararları veya takipten düşen dosyalar oluyordur buna canlı şahitte oldum ama 100 dosya varsa 90 u hakettiği cezayı alıyor.

Örneğin geçenlerde SÖZDE muhafazakar bir kadın ismini ağzıma almaya bile tenezzül etmem Atatürk'e hakaret etti ne oldu;

1- Haber siteleri yayınladığı için kişinin kitlesi 10'da 100000 oldu,

Savcının değerlendirmesi hakimin kararını etkileyen unsurların hepsi haber sitelerinin ve sosyal medyanın etkisiyle değişti ve gereği yapıldı.

Umarım düşüncelerine bir nebzede olsa işin içinde olan birisi olarak cevap vermişimdir. Asıl sorunlardan birisi nedir biliyor musun?

İzmir'de Sayın Cumhurbaşkanına küfür eden grup yada şahıs ceza aldı
Atatürk'e hakaret eden malum kadın ceza aldı peki ikisinin de ortak noktası neydi?

Ülkemizin medyası bu iki olayda da en aktif şekilde yer aldı ve kamuoyunun önüne kadar serdi artık olayların kitlesi başladığı gibi değildi. En büyük fark burada yer alıyor.

Bana örneğini attığınız Kaç Saat Oldu isimli twitter hesabı hakkında açılan soruşturmanın da haddi hesabı olmadığını bir Türk polisi olarak o tür kanalların kime hizmet ettiğini çok iyi bilirim. Burada kesinlikle siyasete yerim yok ancak özellikle bazı hesapların da ne olduğu çok belli.

Aklınıza takılan sorularda daima buradayım halkı bilgilendirmek de bir sorumluluktur.

• Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 196 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Bu forumda kimse buna cesaret edemez. Aralarında birkaç deli yürek çıkarsa anında kapı dışarı edilir.

Kapı dışarı edilir derken forum yönetimi o kişiyi bana PM attı diye ban atacağını hiç sanmıyorum. Sayın forum üyeleri öyle bir kaygınız var ise yöneticiler benim babamın oğlu değil sadece 1 2 sini bilirim kaç kişi olduklarını dahi bilmem lütfen bu tür hesapları eminetarakci3534@gmail.com adresi üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.

Hiçbir kaygınız olmasın...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al