wmaraci reklam

PM İsteyip neden cevap vermiyorsunuz?

8 Mesajlar 1.204 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

strcrftx1219 strcrftx1219 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** G**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 43 / 22
  • Ticaret 2, (%100)
Çok merak ettiğim bir konu "fiyat için pm" "yardımcı olucak arkadaşlar pm" vs yazıyorsunuz mesaj atıyorum dönüş yok adam aktif geziniyor forumda şu son 1 haftadır denk geliyor bana.Neden cevap vermiyorsunuz?
damla1

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Bende de denk geldi bu aralar bir kaç kişi. Sallamiyorum oylelerini. 3-4 gün sonra geri dönüş yapınca da sana yok diyorum geçiyorum.
Aslında bunlara da bir puan sistemi olsa keşke. Kimlerle iş yapabilecegimizi bilelim.
strcrftx1219

kişi bu mesajı beğendi.

strcrftx1219 strcrftx1219 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** G**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 43 / 22
  • Ticaret 2, (%100)
hkccrn bana 3 4 gün sonrada dönmüyorlar, işi görüldüyse adamin cevap vermiyor, "Hayir", "Evet" dese bende takılmam, sinir bozucu
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Meraktan istiyor hocam herkes anlam veremiyorum.

Onuda geçtim hele kimisi var satılmazsa alacağım, haftaya alacağım gibi yazanlar da var. Bunlar üstüne üstlük elini kolunuda bağlıyor. Bekliyorsun ulan şimdi ayıp olur satarsam diyorsun bekliyorsun hem eldeki müşteriden oluyorsun hemde o şekilde yazan dönüş yapmıyor. Bu forumda ticaret zor biraz doğrusu.hkccrn hocam haklı bu konuda. Eksi trader puanını basıp geçecem valla bundan sonra
strcrftx1219 hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Aynen hocam. Dönmeyen de var zaten. Şimdi bunları biz engellesek başkalarına da aynı şeyi yapacaklar. Fiverr da şöyle bir sistem var aslında. Mesajlara geri dönüş oranı oluyor profilde. Biz de bu orana bakarak iş veriyoruz bazen. Acaba bunu da wmaracina entegre etsek nasıl olur?
strcrftx1219

kişi bu mesajı beğendi.

Miraccsanci Miraccsanci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 86 / 89
  • Ticaret 7, (%100)
Oluyor hocam öyle kendini zeki hissedenler :) umursama fazla
strcrftx1219 hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

100120 100120 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 32 / 88
  • Ticaret 39, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Aynen hocam. Dönmeyen de var zaten. Şimdi bunları biz engellesek başkalarına da aynı şeyi yapacaklar. Fiverr da şöyle bir sistem var aslında. Mesajlara geri dönüş oranı oluyor profilde. Biz de bu orana bakarak iş veriyoruz bazen. Acaba bunu da wmaracina entegre etsek nasıl olur?

Wmaracı'nın kullandığı sürüm vBulletin 3.8.7'de bu eklenti yapılır. Bu çözüm olur mu orası tam bir muamma olur çünkü nezaket kuralları ve ticaret ahlakı eklenti ile öğretilmez eğitim ve okuduğunu uygulama ile öğrenilir. Okuma oranının düşük olması ve eğitimsizlik bir çok sorunun temelini oluşturur.
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)

vukuf adlı üyeden alıntı

Wmaracı'nın kullandığı sürüm vBulletin 3.8.7'de bu eklenti yapılır. Bu çözüm olur mu orası tam bir muamma olur çünkü nezaket kuralları ve ticaret ahlakı eklenti ile öğretilmez eğitim ve okuduğunu uygulama ile öğrenilir. Okuma oranının düşük olması ve eğitimsizlik bir çok sorunun temelini oluşturur.

Hocam zaten onları bizim düzeltme imkanımız yok ama ne olduklarını bilelim en azından. Dün bir arkadaşla alışveriş mevzusu oldu anlaşamadık ama gayet nezaketle cevap verdik. Anlaşamadık diye kötü olmadık iyi akşamlar dilemek için bile geri döndüm. Yine başka birisine birşey sordum gayet güzel bir şekilde dönüş yaptı hiç işi yokken benim sorumu cevapladı. Bu insanlar dururken diğerleri ile neden iş yapayım. En azından kendilerini belli ederler bu şekilde daha iyi olur diye düşünüyorum. Yoksa dediğiniz gibi yapılacak bir eklenti öğretmez bu adamlara. Ama kimle uğraştığımızı gösterir en azından.
aliconda 100120

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al