wmaraci reklam

Sesim freelancer seslendirmeye uygun mu?

8 Mesajlar 853 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun aleykum, biraz utanarak soruyorum ama geri dönüşlerinizi merak ediyorum. Videoları deneme amaçlı atmıştım 2 yıl önce, sonra rahatsızlık, ameliyat ve Görme engelli olduğumdan beri devame edemedim. Kanal reklamı yapmıyorum yanlış anlamayın zaten ilgilenmiyorum 2 yıldır.

Sesim sizce freelancer seslendirme yapmak için uygun mu? Tabi biraz eğitim ve alıştırmalarla geliştirmeye çalışıcam inşallah. Bir gelir sağlamaya çalışıyorum ama özgüvenim hiç yok. Gerçek görüş ve eleştirilerinizi bekliyorum.

3 video atmıştım kanala 2 yıl önce. Bazı şeyleri test ediyordum her videoda sesim farklı çıkmış.

Not: sadece sesim bunun için uygun mu değil mi? Ne yapabilirim bunu değerlendirmenizi rica ediyorum.

https://youtu.be/DHjQZ0pWUPY

wmaraci
reklam

NeMerak NeMerak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 14 / 213
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam çok hızlı konuşuyorsunuz sakin olun

VaveTR

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Ses tonu mükemmel. Sadece biraz daha net ve tane tane konuşursanız iyi olur. Videoyu açınca profesyonel seslendirme yapan bir adamın sesi sandım. Bu sese benser bir ses vardi. Tabi mikrofonunuz da pek kaliteli değil sanırım o da etkiliyor.

Ses var, yetenek de var. Geriye biraz deneyim kalıyor.

• Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
NeMerak hocam 2 yıl oldu :) yavaş şeyleri sevmiyorum biraz ondan olsa gerek. Bide ilk video heyecanı, hava sıcaktı, gerginlik, deneyimsizlik bir çok sorun vardı. Devam etmeyi düşünürsem önerinizi dikkatte alırım teşekkürler.

mehmet01 çok teşekkürler hocam. Böyle bir yorum beklemiyordum açıkçası 😊 evet mikrofon çok kalitesizdi mekanik ve cızırtılı ses alıyordu. Uygun fiyata düzgün bir mikrofon bulmak zor maalesef. Çok fazla deneyim ve eğitime ihtiyacım var. İnşallah karar verebilirsem seslendirme yapıp yapmamaya kendimi geliştirmek için uğraşırım

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Şimdi bilgisayardan tekrar dinledim. Hız da gayet iyiymiş aslında. Sadece ilk başta virgül olan kısımları üst üste okuyunca hızlı gibi olmuş. Sadece virgüllerde bir yarım nefes beklerseniz olması gerektiği gibi, o zaman hız olayı da sorun olmaz. Normal konuşmaların hızı gayet yeterli. Telaffuz da güzel. Bence bu iş sizin de hoşunuza gidiyorsa ve içerik üretmekte de zorlanmıyorsanız devam edin. Yeni bir Ruhi çenet olabilirsiniz ses bakımından. Akılda kalıcı bir ses. İyi düşünün derim.
Hatta profesyonel bir eğitim alırsanız TV kanallarında falan da iş bulabilirsiniz.

Seocalismasi Seocalismasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 4 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
Sakin sakin ve tane tane muhabbet ediyormuş tarzında anlatım yapın, düz metin okuyormuş gibisiniz noktalama virgüle dikkat edi nefesinizi iyi yönetin
Ses tonunuz güzel

100 Adet Backlink 39 TL - Da ve Pa min.15 | Max.95'dir.

medyaex medyaex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 54 / 83
  • Ticaret 2, (%100)
Ses tonunuz gayet güzel. İyi bir mikrofon ve normal bir hızda seslendirme yaparsanız oluru var. Başarılar.

• Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
mehmet01 o kadar olacağını sanmıyorum hocam ama teşekkür ediyorum :) görme kaybimdan dolayı öyle karmaşık işler yapamıyorum artık. Ama sohbet tarzında bir şeyler var inşallah kafamda. Ama pragmatik bir yapım var yaptığım şey faydalı olmak zorunda. Kanaldaki videolar algoritmayı test etme amaçlıydı o yüzden gereksiz bilgiler içeriyor.

Seocalismasi videoları yaparken sesleri parça parça kaydedip birleştirmiştim hocam o yüzden boşluklar yok :) oldum olası bütün videoları en az 1.75 hızda dinliyorum. Normal hız yavaş geliyor. O yüzden alışkanlık. Devam edersem dikkate alacağım inşallah teşekkürler.

medyaex sağolun hocam. İyi ve ucuz mikrofon bulmak zor. Ben daha çok freelancer seslendirme istiyorum ama o tip işler için gerekli olan mikrofonlar asgari ücret kadar nerdeyse.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al