wmaraci reklam

Sınav Sonucu

29 Mesajlar 4.654 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Herhangi bir liseye gidip okulunu oku. Başka bir şehirde fen lisesi okumak gibi bir hataya düşme derim. Bana soracak olursan sana yakın olan, seninde olumlu baktığın her hangi bir Anadolu lisesine git.

Meslek lisesi mezunuyum. Yksden çok kötü sonuç alan fen lisesi mezunu arkadaşımda var, tm'den ilk 50Kya giren meslek lisesi mezunu arkadaşımda. Gerçi o arkadaşım bir dönemde dershaneye gitti ama :)

Yani iş sende bitiyor. Kaldı ki lise için bu kadar telaşa girmenizi önermem. Çevre duyumu olarak adı sanı iyi anılan bir Anadolu lisesi çok daha iyi bir tercih olacaktır diye düşünüyorum.
omercelik12

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

omercelik12 omercelik12 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 72 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Escalous hocam yorumun için teşekkürler ben de kalmak istiyorum ama herkesin aklına fen lisesi iyi diye kazınmış bunlardan biri de babam...

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)

omercelik12 adlı üyeden alıntı

Escalous hocam yorumun için teşekkürler ben de kalmak istiyorum ama herkesin aklına fen lisesi iyi diye kazınmış bunlardan biri de babam...

Oturup şehrinde kalmak istediğini, aslında çokta farklı olmadığını, bu puanla xxx,xxx,xxx Anadolu liselerine rahatlıkla girebileceğini( şehrinde ki iyi liselerden örnek ver) ve buralarda okumak istediğini, şuradan dolmuşa, yada otobüse binince okulun orda indiğini (böyleyse büyük avantaj :) ) falan anlatın, ikna edin hocam.

Baktınız olmuyor, tercih işlemini bir şekilde kendiniz yapmaya çalışın. Bir öğretmeniniz yardımıyla gidin kendiniz tercih yapın
omercelik12

kişi bu mesajı beğendi.

Melliqe Melliqe Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek uzman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 8 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
liseyi aileden uzak okuma bence kendi ilinde iyi bir okula git
omercelik12

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Seokoloji Seokoloji WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Freelancer SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 144 / 196
  • Ticaret 15, (%100)
Kardeşim Selamlar,

Öncelikle kimsenin düşüncesine kapılma, eleştirileri fazla önemseme bu senin hayatın.

Fen lisesi gelmiyorsa Anadolu lisesi yaz, müfredat aynı sadece fen lisesine 1-2 ek gösteriyorlar. Uzak yeri seçme en iyi okul evine en yakın olandır. Uzak yer seçip de Dört yıl boyunca diğer arkadaşlarından 1-2 saat erken kalkıp yolda beklemeni önermiyorum.

Rehber öğretmenlerin sana yardımcı olacaktır.
omercelik12

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 72 / 27
  • Ticaret 0, (%0)

Private adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun.Tavsiye olarak olduğun bölge de dershanelerin kendi içinde kolej yapısı var puanın iyi teşvikten yararlanirsin seni %100 burslu olarak almaları için goresebilirsin.

4 yıl boyunca sınava yönelik eğitim alirsin.Bir fen lisesinden bile daha kaliteli olur senin için

Hocam haklısınız 565 kişi Türkiye birincisi oldu taş çatlasa 65 kişi devlet okullarından ama bence o kadar bile değil "devlet okulunda okuyan ... öğrenci Türkiye birincisi oldu" diye haberler çıktı. Devlet okulundan çıkınca böyle haberler çıkıyorsa demek ki büyük bölüm özellerden çıkıyor dediğinizi mutlaka deneyeceğim hatta 1.dönem sonuna doğru özel okul sınavları oluyor kendimi ona hazırlarım olduğun şehirde kalırım iyi bir burs olursa orada devam ederim

Gukuk Gukuk Hukukçu Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Lisans / Hukuk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 67 / 124
  • Ticaret 3, (%100)
Kardeşim zamanında ben de liseyi yatılı olarak şehir dışında okudum. İlk zamanlar zordu tabi ama sonrasında alışıyorsun. Zararından çok faydası oldu bana. Liselerin eğitim seviyesi ve kalitesi ortada. Puanın bir Fen Lisesine tutuyorsa oraya gitmelisin. Tabii ki diğer liselerde de çok başarılı öğrenciler çıkabilir ama Fen Liselerinde bu oran her zaman daha yüksektir. Öncelikle rehberlik hocanla konuş konuyu. Ama elinde böyle bir imkan varken fen lisesine gitmek gibi harcama bence. Kolaylıklar dilerim, bol şans
omercelik12

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 72 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
@Gukuk Hocam gidebileceğim liselerin listesini çıkardım fen liseleri de var 4 tane

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Tebrikler başarılar kardeşim.
omercelik12

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al