wmaraci reklam

Soruyorum size.?

16 Mesajlar 1.146 Okunma
wmaraci reklam

Markamen Markamen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 29 / 16
  • Ticaret 1, (%100)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Biz ilk zamanlardan başladık kendimizi karantina ortamına almayı.

Ve hala bizim sokaktan geçen insanları gördükçe deliriyorum. Zaten komşuluk falan sözde olduğu için aslında umurumda olmaması gerek ama üzülüyorum yine de.

Mesela daha geçen gün bir çocuk babası elinde poşet; içinde ekmek ile kola var. Yahu kim bilir kaç kişi elledi onları. İnsan az dikkat eder. Bu nasıl bir sorumsuzluktur?

Bir bakıyorum bir kadın yanında ufak çocuğu ile sahilden dönüyor.

Yahu hepiniz koca bahçeli evlerde oturuyorsunuz, neyinize yetmiyor? Apartman dairelerinde oturduğu halde evden çıkmayanlar ne yapsın?

İşte bu tamamen bencillik ve cahillik üzerine kurulu maalesef. Bencillik cahilliği daha da körüklüyor.

Bu yüzden kimse hükümetmiş devletmiş vs vs vs suç bulmasın.

Valla hocam baştan sona katılıyorum size. Beşiktaş'ın göbeğinde oturuyorum, sahil 5 dk olmasına rağmen 1 aydır evdeyiz. Diğer bir husus sokağa çıkma yasağının 2-3 gün öncesinde de duyuru yapılmış olsa, yaşananların değişmeyeceği kanısındayım. Maalesef toplum olarak kurallara uymayan, disiplinsiz ve umursamaz olduğumuzu düşünüyorum, benim naçizane fikrim bu. Dün fırının önünde kuyruk var, fırıncı ekmek 5₺ diyor millet hala kuyrukta bekliyor, diğer yandan benzinliklere gidip insanlar yakıt alıyor, öbür tarafa bakıyorsun adam kola ve kek almak için gelmiş ve dün biri daha sırtında çuval içi ekmek dolu :)) Polis adamın tekini durdurmuş yanında küçük çocuk var, polise verilen cevap şu; "Ölürse ölsün benim çocuğum sanane?" Yani tüm bunlardan sonra iyimser olmak mümkün değil.
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

• Üyelik 11.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 29 / 16
  • Ticaret 1, (%100)

wordpressroot adlı üyeden alıntı

" insanoğlu ile benzerliğinin sadece 46 kromozom olduğunu düşünüyorum. " bu nasil cümledir ya ? Bu cümleyi nasil kullanabildiniz aşağılarcasına yazıktır günahtır! Down sendromlu kardesleriniz insanogluna benzerlik mi gösteriyor ? Kullandiginiz cumlelere dikkat edin.

Sizi kınıyorum.!! Art niyetli olduğunuzu düşünüyorum. Burada vicdandan, cehaletten bahsediyorum. Böyle aşağılık birşeyi bırakın ima etmeyi, düşünmem bile mümkün değil. Yazmak için yazmayın, kurduğum cümle de hedef belli. Yazık gerçekten.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Bir husus daha var ki maalesef çok acı aslında.

Ekmek almaya gideceğim ceza yermiyim?

Yahu cezayı bırak önce hastalık kaparmıyım diye bir sor kendine.

Ama nedir, cebinden para çıkacak ona takılıyor. Sağlık bu kadar önemsiz demek.

İşte bu tekrar bencillik konusunu hatırlatıyor. Bencillik olduğu sürece maalesef bir noktada buluşamayız.

Bir de takım tutar gibi siyaset yapanlar var, o da apayrı bir konu. Yardımlara mani olunuyor bu şekilde ama umurlarında değil.

Umarım sonumuz hayırlı olur.

Ancak bu gidişle çok kayıp veririz gibi geliyor bana. Üstelik bir müddet sonra bu illetten kurtulsak bile tekrarlama olasılığı da var. Buna rağmen hala evde kalmamak için inat edenler vesilesi ile maalesef kurtulma süresi de uzuyor, bu toplumun tümüne mal oluyor.
Markamen

kişi bu mesajı beğendi.

wordpressroot wordpressroot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Çalışmıyor
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 51 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Farklı şekilde kullanabilirdiniz. Genel olarak kullanmışsınız cümlenizi isterseniz tekrar okuyun beyefendi.

wmaraci

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1017
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Halkin büyük çoğunluğu virüsü takmıyor ve cahil. Hükümet ne yapsın. Onlar bile şaşırmıştır.
Markamen

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 29 / 16
  • Ticaret 1, (%100)

wordpressroot adlı üyeden alıntı

Farklı şekilde kullanabilirdiniz. Genel olarak kullanmışsınız cümlenizi isterseniz tekrar okuyun beyefendi.

Hocam tekrar okuması gereken sizsiniz hala söylemek istediğimi anlamamışsınız, lütfen anlamak için çaba da sarfetmeyin.

Siyah Moli balığı 46 kromozom
Çin muncağı 46 kromozom
Kurtbağrı bitkisi 46 kromozom
İyi forumlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al