wmaraci reklam

Sözleşmeli er için mülakat

6 Mesajlar 1.483 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

RootFRM RootFRM Müşteri Temsilcisi Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar
Sözleşmeli er temini için sonuçlar açıklandı ve kabul edilmiş bulundum fakat önemli olan mülakat aşaması. Mülakat ile alakalı internette bulunan kaynaklar çok eski gözükmekte. Konuyla ilgili bilgilerinizi ve tecrübelerinizi konu altında açıklarsanız hem bana hemde öğrenmek isteyenler için bir kaynak olacaktır. Şimdiden teşekkür ederim.

Bugüne kadar hep ileri denedik.
wmaraci
reklam

AdSenseisi AdSenseisi Özgürlük Bedel Gerektirir Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilinmiyor
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1570
  • Beğeniler 310 / 298
  • Ticaret 39, (%100)
Merhaba klavuzda detayli verilmisti hocam incelerseniz saglikli olur ama suan kabul gosteriyor ne zaman egitim olacagi belli degil bu konuda bir bilginiz varmi

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Müracaatlar ne zaman yapıldı ki ? Bizim yeğen de başvuracaktı ?

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

7ekim 7ekim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Fiziki sınav için spor kıyafetlerinizi bir çantaya sözlü için sivil kıyafetlerinizi üzerinize giyin yeter. Sakallı, uzun saçlı vs gitmeyin. Normal subay traşı veya amerikan traş artık her ne olursa temiz bir saç ile gidiniz. Kıyafetinize biraz özen gösterin sallım saçak gitmeyin. Karşınızda albay, yarbaydan oluşan heyet + psikologlar olacaktır. Oturduğunuz sandalyede dik bir duruş gösterin. Elleriniz oynamasın. Dizinizin üzerinde olsun. Size bir şey sorulduğunda sadece size soru soranın gözüne bakın. Bilemediğiniz soruda "anımsayamadım komutanım" deyin. Diksiyonunuzu temiz tutun şiveli konuşmamaya özen gösterin yeterli.

Spor için sanırım sizlerin mülakatında bomba koşusu vs. oluyor. Koşuya dikkat edin. Şınav ve mekik en kolayı. Koşu da çok fazla yorulursunuz. Gitmeden önce sporunuzu gözden geçirin. Her matın başında bir spor eğitmeni olur. Onlar sayar şınavınızı mekiğinizi.

Piyade birliklerinde şuanda sözleşmeli er açığı var mı bilmiyorum fakat komando birliklerinde Ekim ayıyla birlikte bir takım Piyade Komando eksikliği söz konusu olabilir. Bir ihtimal komandoya düşebilirsiniz. Eğitimi adamı biraz yıpratır zordur. Fakat eğitim sonrasi asıl birliğinize gittiğinizde eğitimde neymiş diyeceksiniz. Genelde doğu birliklerine atanırsınız. Doğunun şartları zordur. Ciddi anlamda söylüyorum bunu emin olabilirsiniz. Ona göre kararınızı verin. Her babayiğitin harcı değil buralar öyle söyleyeyim. Doğu birliklerine atanmazsanız batı birliği diye çıktı diye sevinmeyin. Batı birlikleri artık kaydırma birlikler. Suriye veya yine doğu tarafına gelmeniz %99'dur.
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

recepozturk recepozturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek TSK PİYADE KOMANDO
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 55 / 75
  • Ticaret 2, (%50)
Suriye’den selamlar öncelikle kardeşim spor kısmı kolay tek sıkıntı çekeceğin konu - sözlü mülakat ve sağlık raporudur.
Sözlü mülakatta yazılanlara göre anımsamıyorum falan deme herkes dediği için adamlar artık bıktı yani bilmiyorum komutanım dersiniz. Bilemedim veya sonra kendinizden bahsedin vs söyleyebilir normal bir şekilde heyecan yapmadan anlatın bu konu çok önemli. Diyeceğim fazla takma kafaya daha başka sorun olursa askerinotlar.com incele aradığını bulamazsan pm at Yardımcısı olurum :)

https://askerinotlar.com/uzman-erbas-sozlu-mulakat-sorulari/

Uzman çavuş için yazılar ama fark etmez biraz bilgili gitmende fayda var
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

RootFRM RootFRM Müşteri Temsilcisi Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

7ekim adlı üyeden alıntı

Fiziki sınav için spor kıyafetlerinizi bir çantaya sözlü için sivil kıyafetlerinizi üzerinize giyin yeter. Sakallı, uzun saçlı vs gitmeyin. Normal subay traşı veya amerikan traş artık her ne olursa temiz bir saç ile gidiniz. Kıyafetinize biraz özen gösterin sallım saçak gitmeyin. Karşınızda albay, yarbaydan oluşan heyet + psikologlar olacaktır. Oturduğunuz sandalyede dik bir duruş gösterin. Elleriniz oynamasın. Dizinizin üzerinde olsun. Size bir şey sorulduğunda sadece size soru soranın gözüne bakın. Bilemediğiniz soruda "anımsayamadım komutanım" deyin. Diksiyonunuzu temiz tutun şiveli konuşmamaya özen gösterin yeterli.

Spor için sanırım sizlerin mülakatında bomba koşusu vs. oluyor. Koşuya dikkat edin. Şınav ve mekik en kolayı. Koşu da çok fazla yorulursunuz. Gitmeden önce sporunuzu gözden geçirin. Her matın başında bir spor eğitmeni olur. Onlar sayar şınavınızı mekiğinizi.

Piyade birliklerinde şuanda sözleşmeli er açığı var mı bilmiyorum fakat komando birliklerinde Ekim ayıyla birlikte bir takım Piyade Komando eksikliği söz konusu olabilir. Bir ihtimal komandoya düşebilirsiniz. Eğitimi adamı biraz yıpratır zordur. Fakat eğitim sonrasi asıl birliğinize gittiğinizde eğitimde neymiş diyeceksiniz. Genelde doğu birliklerine atanırsınız. Doğunun şartları zordur. Ciddi anlamda söylüyorum bunu emin olabilirsiniz. Ona göre kararınızı verin. Her babayiğitin harcı değil buralar öyle söyleyeyim. Doğu birliklerine atanmazsanız batı birliği diye çıktı diye sevinmeyin. Batı birlikleri artık kaydırma birlikler. Suriye veya yine doğu tarafına gelmeniz %99'dur.

recepozturk adlı üyeden alıntı

Suriye’den selamlar öncelikle kardeşim spor kısmı kolay tek sıkıntı çekeceğin konu - sözlü mülakat ve sağlık raporudur.
Sözlü mülakatta yazılanlara göre anımsamıyorum falan deme herkes dediği için adamlar artık bıktı yani bilmiyorum komutanım dersiniz. Bilemedim veya sonra kendinizden bahsedin vs söyleyebilir normal bir şekilde heyecan yapmadan anlatın bu konu çok önemli. Diyeceğim fazla takma kafaya daha başka sorun olursa askerinotlar.com incele aradığını bulamazsan pm at Yardımcısı olurum :)

https://askerinotlar.com/uzman-erbas-sozlu-mulakat-sorulari/

Uzman çavuş için yazılar ama fark etmez biraz bilgili gitmende fayda var

Değerli geri dönüşleriniz için teşekkür ederim diksiyon konusunda problem yaşayacağımı sanmıyorum müşteri temsilcisiyim bu konuda baya tecrübem var ama söylediklerinizi tekrardan gözden geçireceğim çok teşekkürler.

Bugüne kadar hep ileri denedik.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al