wmaraci reklam

Staj Yapmazsam Bir Üst Sınıfa Geçemiyor muyum?

5 Mesajlar 1.114 Okunma
wmaraci reklam

Psilocybin23 Psilocybin23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
Selam arkadaşlar iyi günler ben üniversite 1. sınıf öğrensiyim bu sene başladım ama uzaktan gördüm eğitimi ve sınavlarda bitti ilk sınıf tamamlandı merak ettiğim şey staj yapmazsam eğer bir üst sınıfa geçemezmiyim? özel okula gidiyorum.

birde telefonuma okul tarafından gönderilen mesajda erken kayıt tarihleri en geç 30 hazirana kadar yapılacaktır şeklinde ifade geçiyor. Acaba erken kayıt yenilemenin dışında okulların açılmasına yakın bir süreçte yeniden bir kayıt yenileme daha yapılıyormu yoksa sadece erken kayıt yenilememi var.

sağlık sebeplerinden dolayı uzun süre eğitim hayatıma ara vermiştim bu yüzden uzak kaldım bu konulardan bilgisizliğim bu yüzdendir. gülünç gelmesin diye belirtmek istedim :) hepinize teşekkürler.

Kişisel Blog Sitem: https://ferhatarslan.org
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

emreyvz emreyvz .NET Core & Angular & PHP E-Mail Onaysız
  • Üyelik 19.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 110 / 250
  • Ticaret 24, (%100)
4 yıllık ve mühendislik için konuşuyorum. Belirli sayıda iş günü staj yapmak durumundasınız ama bunu illa belirli bir sınıfta yapmak zorunda değilsiniz. 2,3 veya 4. sınıfta ister dönem arasında ister sonunda yapabilirsiniz. Ayrıca isterseniz 4. sınıfta da yapmayıp dersleri bitirdikten sonra yıl içerisinde istediğiniz vakitte yapabilirsiniz. (Bu sırada 5. sınıf olarak görülürsünüz.)
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

emreyvz adlı üyeden alıntı

4 yıllık ve mühendislik için konuşuyorum. Belirli sayıda iş günü staj yapmak durumundasınız ama bunu illa belirli bir sınıfta yapmak zorunda değilsiniz. 2,3 veya 4. sınıfta ister dönem arasında ister sonunda yapabilirsiniz. Ayrıca isterseniz 4. sınıfta da yapmayıp dersleri bitirdikten sonra yıl içerisinde istediğiniz vakitte yapabilirsiniz. (Bu sırada 5. sınıf olarak görülürsünüz.)

değerli yorumunuz için teşekkür ederim peki bahsettiğim kayıt yenileme meselesi hakkında bilginiz var mı?

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Üniversitenin sitesinde akademik takvim olacaktır, orada kayıt tarihleri yazar. Kayıt yenilemeye daha vardır diye düşünüyorum. Erken kayıt diye açılıyor sonra normal kayıt açılıyor olabilir.
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

impjix adlı üyeden alıntı

Üniversitenin sitesinde akademik takvim olacaktır, orada kayıt tarihleri yazar. Kayıt yenilemeye daha vardır diye düşünüyorum. Erken kayıt diye açılıyor sonra normal kayıt açılıyor olabilir.

bende öyle olmasını umuyorum. Teşekkürler :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al