wmaraci reklam

Sworks'e teşekkürüm var

4 Mesajlar 806 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Haziran ayında yaklaşık 25-30 gb veriye sahip forum sitemi taşımak için araştırmalar yapıyordum. Sunucu yönetimi hakkında giriş seviyesinde bilgim olduğu için ve tanıdık birisi olmadığı için sunucu taşıyacak bir arkadaşa da kolay kolay güvenemezdim.

Sonrasında sunucu hakkında fikir almak amacıyla açtığım konuya yorum yaptığında o vesile ile sworks yani Serdar hocamızla tanıştık, kendisi sunucu ve optimizasyon hizmeti veriyor. Haziran ayı sonunda kayıpsız ve sorunsuz şekilde sitemizi taşıdı. Yerli bir firmada aylık yaklaşık 30 dolar vereceğim sunucu yerine yabancı bir firmadaki optimizasyonu güzel şekilde yapılmış sanal sunucuya taşınarak hem daha performanslı hem de yarı yarıya daha az maliyetli bir sunucuya geçmiş olduk.

Yaklaşık 3-4 aylık geçen bu süreçte sürekli desteğini esirgemedi ve her konuda zaman farketmeksizin elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştı. Forum sitemizde o günden bu güne hiç sorun yaşanmadı ve yaşansa bile hemen yardımcı olmaya çalıştı. O zamanlar Wmaracı'nda moderatör değildi ve sonradan moderatör olması da kendisinin iyi niyetli ve yapıcı oluşundan dolayı hakettiğini gösteriyor diye düşünüyorum. :)

Kendisine buradan da teşekkür etmek istedim.
İyi forumlar dilerim.
msa52 berkaycatak CoNraD13

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

wpuzman wpuzman WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 2773
  • Beğeniler 293 / 949
  • Ticaret 33, (%100)
Kendisi sunucular konusunda çok iyidir. Gözünüz kapalı sunucu kurulum ve optimizasyon işi verebilirsiniz.
AhmetCakmak34 xsafa yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Bu tür güzel geri dönüşler almak hem insanı daha çok motive ediyor hem de yapılan işin daha bir anlamlı olmasını sağlıyor. Asıl ben sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. :) Umarız sitelerimizin kalitesi daha da iyi yerlere gelmesi dileğiyle. :)
AhmetCakmak34 cthax hozcelik

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)

sworks adlı üyeden alıntı

Bu tür güzel geri dönüşler almak hem insanı daha çok motive ediyor hem de yapılan işin daha bir anlamlı olmasını sağlıyor. Asıl ben sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. :) Umarız sitelerimizin kalitesi daha da iyi yerlere gelmesi dileğiyle. :)

İyi dilekleriniz için teşekkürler. :)
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al