freelance iş ilanları

Tarantula hobim

27 Mesajlar 5.179 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

b3yaz b3yaz WMAracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2048
  • Beğeniler 69 / 125
  • Ticaret 18, (%100)
Bakamadım :|

wmaraci
reklam

mkoakman mkoakman Ne Düşünüyorsun ? Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 16 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
cok ic acici fotograflar :) :P

fatich fatich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek ogrenci
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bu canlilara karsi 10 kisiden 9 u iyy igrenc yaratiklar,icim bi tuhaf oldu vb gibi yorumlar getiriyor.
Almanya da sadece orumcek uzerine olan Marbach fuari var, daha sonra agirlikli olarak surungen ve eklem bacaklilardan olusan Hamm fuari var.
Almanya,Macaristan,Avusturya... Amerika da bu canlilari uretip satan ve bununla gecimini surduren insanlar var.
Turkiye'de ise toplasaniz bi elin parmaklarinin sayisi kadariz.
Simdi bir insan orumcekten neden korkar ? Bu canlilara karsi 10 kisiden 9 u iyy igrenc yaratiklar,icim bi tuhaf oldu vb gibi yorumlar getiriyor.
Almanya da sadece orumcek uzerine olan Marbach fuari var, daha sonra agirlikli olarak surungen ve eklem bacaklilardan olusan Hamm fuari var.Bunlardan sonra da irili ufakli baska fuarlar var.
Almanya,Macaristan,Avusturya... Amerika da bu canlilari uretip satan ve bununla gecimini surduren insanlar var.
Simdi bir insan orumcekten neden korkar ?
Bir hayvana nasil yaklasilacagini bilirsek, o hayvandan hic bir zarar gelmez.Durduk yere de bir orumcekten korkmak bana biraz anlamsiz geliyor. :)

4531 4531 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)

fatich adlı üyeden alıntı

Bu canlilara karsi 10 kisiden 9 u iyy igrenc yaratiklar,icim bi tuhaf oldu vb gibi yorumlar getiriyor.
Almanya da sadece orumcek uzerine olan Marbach fuari var, daha sonra agirlikli olarak surungen ve eklem bacaklilardan olusan Hamm fuari var.
Simdi bir insan orumcekten neden korkar ? Bu canlilara karsi 10 kisiden 9 u iyy igrenc yaratiklar,icim bi tuhaf oldu vb gibi yorumlar getiriyor.
Almanya da sadece orumcek uzerine olan Marbach fuari var, daha sonra agirlikli olarak surungen ve eklem bacaklilardan olusan Hamm fuari var.Bunlardan sonra da irili ufakli baska fuarlar var.
Simdi bir insan orumcekten neden korkar ?
Bir hayvana nasil yaklasilacagini bilirsek, o hayvandan hic bir zarar gelmez.Durduk yere de bir orumcekten korkmak bana biraz anlamsiz geliyor. :)

Hocam birşey demiyoruz zevkler tartışılmaz :D . Bu arada benim kedim var paşa gibi kendisi örümceği pek sever :D (Anladınız siz) ben hamster yanlısıyım :) . Tabiiki böyle bir hobiniz olması gerçekten güzel. videolar ayrı olay :) . Mesela ablam hiç korkmaz ben 2 cm'den büyük olanlarından tırsarım. (birde bahçeli evdeyim halimi düşünün ) Hatta siz bunu paylaşmadan önce sabah genelde oturduğum yerden Hatay'da sarı omar denilen 4-5 cm lik örümcek çıktı.

wmaraci
wmaraci

Serhan Serhan fisaoptik.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Optisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 199 / 198
  • Ticaret 40, (%100)
Allah korusun 50 metre yanıma yanaşmasınlar :)

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
Allah akıl fikir versin.

fatich fatich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek ogrenci
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ahmettalut adlı üyeden alıntı

Hocam birşey demiyoruz zevkler tartışılmaz :D . Bu arada benim kedim var paşa gibi kendisi örümceği pek sever :D (Anladınız siz) ben hamster yanlısıyım :) . Tabiiki böyle bir hobiniz olması gerçekten güzel. videolar ayrı olay :) . Mesela ablam hiç korkmaz ben 2 cm'den büyük olanlarından tırsarım. (birde bahçeli evdeyim halimi düşünün ) Hatta siz bunu paylaşmadan önce sabah genelde oturduğum yerden Hatay'da sarı omar denilen 4-5 cm lik örümcek çıktı.

Hocam merak etmeyin o sari omer dediginiz yani Böğüler zehirsiz hayvanlardir, insanlara herhangi bir zarari yoktur.
Hatay civarinda, Antalya - Hatay arasinda Turkiye'ye ait olan Chaetopelma cinsine ait 2 tarantula turu var, belki senin bahcende de cikar. :D
Ablanizinda ilgisi var mi bu hayvanlara, yoksa sadece korkmuyor mu ?

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al