wmaraci reklam

Temmuz 2018 En İyi Blog Yarışması

10 Mesajlar 1.237 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sosyofikir sosyofikir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mimar - Blogger
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 92 / 58
  • Ticaret 8, (%100)
Sosyofikir.com olarak yeni projemizde blog sahibi ve yazarı arkadaşlarımızın bloglarını tanımak ve tanıtmak için bir yarışma düzenliyoruz. Bu yarışmada aşağıdaki yarışmaya katıl linkinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

[CENTER]

[/CENTER]

Bu yarışma da kazanan arkadaşları neler bekliyor ?

Öncelikle bu yarışmada kazanan bloglar kendi bloglarını tanıtma fırsatı bulacaklar. Hem yarışma sonucu paylaşılan forumlarda ayrıca yine sosyofikir'in ana sayfasında ayın blogu olarak yayınlanacaklar. Bu sayede keşfedilmemiş bloglar belkide insanların ilgisini çekecek. Çünkü blog işini biliyorum. Sabır sabır sabır. Özgün yazıyorum ama hit çekemiyorum vb. tanınmıyorum problemlerini tamamen bırakıyoruz. Artık sizde tanınacaksınız. 🙂

Yarışmaya katılıp ilgili forumlardaki linklerden başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu yazı altında bir anket düzenlenecektir. 04 Temmuz ile 10 Temmuz arasında başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvurularınız onaylandığında size bilgi mesajı p.m veya email yolu ile gönderilecektir.

Bu yarışmayı kazandığınızda hem blogunuzu tanıtmış olacaksınız hemde bloglar arasında bir etkileşim sağlama düşüncesi de mevcut bende. Düşünsenize bir sürü blog yazarı birbirleri ile etkileşime girecekler. Ben daha önceden de böyle bir projeye başlamıştım. O dönem imkanlarda daha kısıtlıydı. Şimdi yeni tema ve özellikler bu yarışmaları düzenleyebilmemize olanak sağlıyor.

YARIŞMAYA BAŞVUR

Proje devam ettikçe sponsorlar sayesinde ödüller de kat ve kat artacaktır. 🙂 Her türlü sponsorluk, soru ve öneriniz için lütfen admin@sosyofikir.com adresine mail gönderin.

Temmuz 2018'in En iyi blogu sizce hangisi ?

Sosyofikir.Com Kaliteli güncel blog
wmaraci
reklam

cembaki cembaki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
başvurdum bakalım:)
sosyofikir

kişi bu mesajı beğendi.

Aruchan Blog
http://aruchan.net

CEDAMedya CEDAMedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 7 / 68
  • Ticaret 2, (%100)
Ben de başvurdum. :)
sosyofikir

kişi bu mesajı beğendi.

moris moris ◡̈ Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 831
  • Beğeniler 266 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
Ben de başvurdum, sonuçlar ne olacak bakalım :)
sosyofikir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
Güzel fikir, başarılar :)
sosyofikir

kişi bu mesajı beğendi.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

• Üyelik 28.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mimar - Blogger
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 92 / 58
  • Ticaret 8, (%100)
Çok teşekkürler başvurular 10 Temmuza kadar devam ediyor. Herkesi bekleriz :)

şuana kadar 12 site yarışmaya katılmıştır.

82584 82584 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 19 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
Aklıma tr.gg zamanları geldi. Widget eklerdik sitemize ve eklediğimizde yarışmayı düzenleyen site bizi sıraya sokardı. Sonra kullanıcılardan en çok oyu alan 1. seçilirdi. Bunun için de ne kadar arkadaş varsa bizi oylaması için siteye yollardık. 1. ye de .com alan adı verirlerdi, bence o zamanlar 30 liraya yapılabilecek en iyi girişimdi. Şimdi ne kadar tutar bilmem.
sosyofikir

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mimar - Blogger
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 92 / 58
  • Ticaret 8, (%100)

divcoder adlı üyeden alıntı

Aklıma tr.gg zamanları geldi. Widget eklerdik sitemize ve eklediğimizde yarışmayı düzenleyen site bizi sıraya sokardı. Sonra kullanıcılardan en çok oyu alan 1. seçilirdi. Bunun için de ne kadar arkadaş varsa bizi oylaması için siteye yollardık. 1. ye de .com alan adı verirlerdi, bence o zamanlar 30 liraya yapılabilecek en iyi girişimdi. Şimdi ne kadar tutar bilmem.

Hocam eskileri hatırladınız . Belkide blogcuların eski dünyası daha güzeldi. Az ve özdü. Ama artık ilerliyoruz zaman değişiyor. Biz de uyum sağlamaya çalışıyoruz. Bunu nasıl yapabiliriz diye düşünürken bende bunu düşündüm ama inanın ben daha yeni mezun olan bir öğrenciydim. Param yok yapabileceğim sitemde yayınlamak ama bir adım olarak görüyorum biz blogcular kendimizi hafife almamalıyız aslında önemli reklamların çoğu bizim aracılığımızla yayılıyor dünyaya. O yüzden BLOGCULARI çok önemsiyorum. Yeni projelerde yer alıyorum . Belki başarısız olacağım ama. Bu denemeyeceğim anlamına gelmiyor.
82584

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

sosyofikir adlı üyeden alıntı

Hocam eskileri hatırladınız . Belkide blogcuların eski dünyası daha güzeldi. Az ve özdü. Ama artık ilerliyoruz zaman değişiyor. Biz de uyum sağlamaya çalışıyoruz. Bunu nasıl yapabiliriz diye düşünürken bende bunu düşündüm ama inanın ben daha yeni mezun olan bir öğrenciydim. Param yok yapabileceğim sitemde yayınlamak ama bir adım olarak görüyorum biz blogcular kendimizi hafife almamalıyız aslında önemli reklamların çoğu bizim aracılığımızla yayılıyor dünyaya. O yüzden BLOGCULARI çok önemsiyorum. Yeni projelerde yer alıyorum . Belki başarısız olacağım ama. Bu denemeyeceğim anlamına gelmiyor.

Konudan bağımsız olacak ama yazdıklarınız hakkında birkaç şey de ben söylemek istedim. Ne yazık ki durum söylediğiniz gibi. Hatta söylediklerinizden daha da beter diyebilirim. Vlogların popüler olması, Twitter'ın 280 karaktere çıkması blog dünyasını öldürdü. Özellikle okumayı sevmeyen bir toplum olduğumuz için artık insanlar okumak yerine izlemeyi tercih ediyor. Ben saatlerce, günlerce araştırma yapıp ortaya 1000 kelimelik yazı çıkartıyorum, yazıyı görenler uzun diye okumak istemiyor. Önceden gelen yorumlarla motive olurduk, şimdi insanlar ona bile üşeniyor. Fakat Youtube'da anneme hamileyim şakası yaptım, 5 liralık şu ile 50 liralık bunun arasındaki farklar gibi saçma sapan, izlenildiği zaman insana hiçbir şey katmayacak videoları izlemek hoşlarına gidiyor.

Ben 9 yıl önce blog yazmaya başladım. O zaman buralar çok eğlenceliydi. İnsanlar bilgiye açtı. İnsanların öğrenme isteği vardı. Şimdi insanlar tembelliklerinden öğrenmek dahi istemiyorlar.
sosyofikir

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mimar - Blogger
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 92 / 58
  • Ticaret 8, (%100)
YARIŞMAMIZ RESMEN BAŞLAMIŞTIR.

OYLAMAYA SİZDE KATILIN

http://www.sosyofikir.com/2018/07/ayin-blogu-yarismasi.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al