wmaraci reklam

Toplu baskı yapan yerler

8 Mesajlar 974 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backhoe Backhoe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)
Selamlar arkadaşlar,
Umarım güzel bir gün geçiriyorsunuzdur ve sağlığınız yerindedir.
Yeni açacağım giyim markası için planlamaları yaptığım dönemdeyim.
Tasarımlar baskıya hazır şekilde hazırlandı ve dikim işlemleri de çoktan yapıldı.
Ürünler baskısız halde hazır olarak bekliyorlar benim sizlere sormak istediğim şey ise ;
İstanbul'da toplu olarak baskı yaptırabileceğim yerler biliyor musunuz?
Baskıların sağlam olması son derece önemli, tabii ki satışa çıkmadan önce defalarca bazı testlerden geçeceklerdir baskı sonunda ama adam akıllı baskı yapan bir yer ya ben bulamadım ya da gerçekten yok.

Geneli ürünleri de kendi üretiyor, ben o tarz bir şey istemiyorum kumaşlar özenle seçildi ürünler tasarlandı dikildi zaten sadece baskı istiyorum bu kadar zor olmamalı.

Konuya yorum atıp yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Fabrikaların hepsi çerkezköy de var
Backhoe

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)

Sevindari30 adlı üyeden alıntı

Fabrikaların hepsi çerkezköy de var

Araştıracağım hocam, tisho isimli siteye de sadece BASKI anlaşması için detaylı bir mail geçtim.
Kendilerinin baskılarının kaliteli olduğunu duydum, bakalım olursa orası daha bilindik ve tatlı olabilir.
Teşekkür ediyorum yorumunuz için.
wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

Hudavendigar Hudavendigar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hemşire
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Konu hakkında bir bilgim yok. Bir dua edip çıkacağım. Allah işinizi rast getirsin hocam. Umarım her şey istediğiniz gibi olur.
Backhoe

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)

Hüdavendigar adlı üyeden alıntı

Konu hakkında bir bilgim yok. Bir dua edip çıkacağım. Allah işinizi rast getirsin hocam. Umarım her şey istediğiniz gibi olur.

Çok çok teşekkür ederim hocam, aynı şeyleri diliyorum sizin için de.
Umarım her şeyin en iyisi karşınıza çıkar.
Hudavendigar

kişi bu mesajı beğendi.

dividibygear dividibygear WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek reklamcılık hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 49 / 56
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba YouTube ile takip ettiğim para kazanma videolarında baskılı tişört POD (print on demand) sistemi üzerinden güzel kazanç tabloları var. Yerli piyasaya değilde yurtdışına satmak için nasıl bir fikir verilebilir.kargo sistemi nasıl olur.

ramazankonur ramazankonur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Programlama
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 36 / 96
  • Ticaret 1, (%100)
Su baskılı tişört işinin peşini lütfen bırakın artik :) 4 sene once bu ise girdim cokda guzel kazanc sagladi hala devam ediyorum Ama artik o kadar fazla insan tisort isine girdiki bıktım piyasadan. Cigkofteci isi bile bu kadar ragbet gormemistir :) n11 e bakiyorum 80 bin tisort var kategoride. Belkide başka hiçbir kategori o kadar dolu degildir. Uzerinize alinmayin ama belli bir miktar para toolayan herkes 100 tisort 100 sweatshirt alip zengin olma pesinde. Suan bu piyasada en yanlış sektörü secmissiniz. Umarim para kazanabilirsiniz
Backhoe

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)

ramazankonur adlı üyeden alıntı

Su baskılı tişört işinin peşini lütfen bırakın artik :) 4 sene once bu ise girdim cokda guzel kazanc sagladi hala devam ediyorum Ama artik o kadar fazla insan tisort isine girdiki bıktım piyasadan. Cigkofteci isi bile bu kadar ragbet gormemistir :) n11 e bakiyorum 80 bin tisort var kategoride. Belkide başka hiçbir kategori o kadar dolu degildir. Uzerinize alinmayin ama belli bir miktar para toolayan herkes 100 tisort 100 sweatshirt alip zengin olma pesinde. Suan bu piyasada en yanlış sektörü secmissiniz. Umarim para kazanabilirsiniz

Selamlar hocam, isyanınızda haklısınız ki ben de bu işi yapmama rağmen sizinle aynı fikirdeyim. Benim planlamalarım aylardır yapılıyor ve tişörtcü olarak değil tamamen özgün tasarımlara sahip worldwide bir marka olarak tasarlandı her şey. Türkiye sadece başlangıç ayağı benim için.
Yani al bir png'yi baskıla bir bez parçasına sat diye bir mantalitem yok. Dikim / tasarım konusunda fazla sayıda çalışan var ve bireysel "alayım bastırayım satayım" modunda bir iş değil. Para kazanmak elbette amaçlardan birisi fakat gerçekten böyle bir şeyler tasarlarken ve marka yaratırken keyif alıyorum + giyindiğim tarzın türkiyede çok örneklerini göremediğimden böyle bir şey yaratmak istedim.
Yine de teşekkür ederim yorumunuz için :) umarım her şey güzel olur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al