wmaraci reklam

TYT & AYT Çalışma Tavsiyesi

5 Mesajlar 774 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Merhaba arkadaşlar 22 yaşında lise mezunuyum iki kez üniversite sınavına girmeyi unuttum (biliyorum çok büyük sorumsuzluk). Lisede Fen Lisesinde okuyordum ve orayı kazanmak için epey çaba sarf etmiştim 3. sınıfta açıktan devam ettim ve mezun olduktan sonra evlendiğim için pek önem veremedim. Şimdi rüyalarıma giriyor her gece üniversiteye gitmek istiyorum TYT & AYT çalışmak istiyorum ama matematikten başladım fakat tek başıma çok zor oluyor. Evli ve geçindirmek zorunda olduğum bir ailem olduğu için dershaneye gidemiyorum ayrıca işe gireceğim için gitme şansım olmayacak. Nasıl çalışabilirim ? Ücretsiz devletin sağladığı kurslar var mı ? Ankara'da yaşıyorum. Tek başıma matematik çalışırken çok sıkıcı oluyor ve bazı yerleri anlamak çok uzun zaman alıyor. Önerilerinizi bekliyorum.. Teşekkürler..

wmaraci
reklam

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 143
  • Ticaret 1, (%100)
Paran varsa dophing hafıza setti al olumlu yorumları var. Araştır iyise al. Örnek videolarıda var.
theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Bursa`da ücretsiz devletin TYT-AYT kursları var hatta kitaplar dahil ücretsiz ama Ankarayı bilmiyorum. Eğer başlayacaksanız bu işte süreklilik önemlidir yani her gün eve gelip ders çalışmalısınız. Yukarıda bir arkadaş doping hafıza demiş ama bence gerek yok internette youtube`da gayet güzel videolar var onları izleyebilirsiniz.
theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

UmitUzun UmitUzun Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad Ü** U**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 26 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
AYT Konularına YouTube Üzerinden Çalışabilirsin ‘’Hocalara Geldik’’ Falan Ben Üniversite 1. Sınıfta bile MAT 1 MAT 2 ye oradan çalışıyordum

TYT Kesinlikle Hız ve Anlama Kitap Okuyup Deneme Çözmek Yeterli

EĞER SAYISAL BİR BÖLÜM İSTİYORSANIZ AYTNİN FEN KISMI ÇOK ÖNEMLİ

KİMYA PALME YKS VS KİTAPLAR ALINABİLİR Kısa konu anlatımlı

İşten sonra yorgun olsanızda günde 1 saatle bile iyi bir bölüm kazanırsınız
theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Cyprus ona benzer udemy üzerinden almayı düşündüm alabilirim belki udemy den çünkü doping hafıza pahalı bildiğim kadarıyla.

Muhammed Ankara'da da duymuştum ama internette araştırdım hiç çıkmadı. Araştırmaya devam ediyorum şuanda freelance çalışıyorum ama normal bir işe girdiğimde de işten çıkınca olan olursa çok güzel olur sonuçta soru sorabileceğim bir hocam olacak.

ÜmitUzun Hocalara geldik geçen sene izlemiştim aslında youtube da gördüğüm şenol hoca daha iyi anlatıyor gibi geldi bana. Konu anlatımlı kitaplarım var bir arkadaşımda verdi sağolsun kaynak var. Günde 2 saat çalışabileceğimi tahmin ediyorum, onu da erkenden yapsam daha iyi olur işten geldiğim gibi uyurum sabah 2 saat erken kalkarım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al