wmaraci reklam

Ülkece neden geriliyoruz genç yeteneklerimizi avrupaya kaptırıyoruz sorusunun cevabı...

55 Mesajlar 4.267 Okunma
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
İnanılacak gibi değil arkadaşlar. Akıl alır gibi değil. Tübitak ın bir kurum olarak amacı ne anlamış değilim. Ülkeyi ellerinden geldiği kadar geriletmeye çağ öncesine götürmeye çalışıyorlar. Sonra neden genç beyinler göç ediyor. Beyni çalışan zeki dahi ne kadar genç bilim insanı mühendis mimar vs.. varsa avrupa hemen kapıyor. CÜNKÜ KENDİ ÜLKELERINDE DEĞER GÖRMÜYORLAR.

ilkayy Crewx ecloud

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

ismail89 ismail89 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek berber
  • Konum Bayburt
  • Ad Soyad I** H**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Tübitak daha çok askeri projelere yoğunlaşmış gibi görünüyor. Bir de finansal olarak bir kazanç sağlamayacak projeleri ayıklıyor olabilirler. Her kurum her şeyi yapabilecek değil.

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
ismail89 organik hoşafın finansal olarak getirisi nedir acaba aydınlatır mısınız?
Okeskin impjix Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

ismail89 ismail89 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek berber
  • Konum Bayburt
  • Ad Soyad I** H**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Üretilebilir ve pazarlanabilir.

wmaraci

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

ismail89 adlı üyeden alıntı

Tübitak daha çok askeri projelere yoğunlaşmış gibi görünüyor. Bir de finansal olarak bir kazanç sağlamayacak projeleri ayıklıyor olabilirler. Her kurum her şeyi yapabilecek değil.

Şaka mı bu? Geyik konusunda konu açmadım dikkatini çekerim. Tübitakin açilımıni bir öğren Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu dur. Boyle gençlere bu kurum destek vermeyecek devlet destek vermeyecek kim verecek? Bu gençlerin %90nı yurtdısına gidiyor 3 5 seneye üretebilen beyin kalmayacak ülkede.

Askeri projelere yoğunlaşıyormuş sanarsın jet uçak, tank mank yapıyoruz. Motoru al almanyadan ordan buldan birleştir bir ihalar yerli o da koskoca ülkenin yapabildiği tek iyi şey. Şunu savunman ciddi derece de korkunç bir durum.
ecloud

kişi bu mesajı beğendi.

mjr2018 mjr2018 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 1 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
yurtdışına gidenlerin derdi stressiz ortamda yaşamak yoksa. 8-10 bin maaş alan adam niye 2,5-3 bine razı olsun.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

mjr2018 adlı üyeden alıntı

yurtdışına gidenlerin derdi stressiz ortamda yaşamak yoksa. 8-10 bin maaş alan adam niye 2,5-3 bine razı olsun.

Hocam nerden tutarsan tut cok cok cok daha kaliteli bir hayat var yurtdışinda. Gerek sana verilen değer gerek maas gerek özgürlük gerek haklarin gerek yaşam standartlari cok cok yukarida. Tabii yurtdışı derken ukrayna vs.. demiyorum. Gerci oralar bile Turkiyeden iyi

tevfikkavil tevfikkavil Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 7 / 138
  • Ticaret 11, (%100)
Şahsen yurtdışında da bulundum. Backlinkcigeldi Türkiye’den çok daha aşırı bir kalite göremedim hocam. Yerden yere vurmayınız. TÜBİTAK’ı desteklediğim felan yok kesinlikle. Zaten birçok bilimsel projeyi reddetmiş bir kurumdur ama Türkiye hakkındaki aşırı tutumunuz biraz abes kaçmış.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

tevfikkavil adlı üyeden alıntı

Şahsen yurtdışında da bulundum. Backlinkcigeldi Türkiye’den çok daha aşırı bir kalite göremedim hocam. Yerden yere vurmayınız. TÜBİTAK’ı desteklediğim felan yok kesinlikle. Zaten birçok bilimsel projeyi reddetmiş bir kurumdur ama Türkiye hakkındaki aşırı tutumunuz biraz abes kaçmış.

Kişisel farkliliklar veya seçimler öznel bir konudur. Nesnel olan şeyleri öznel bir biçimde eleştiremeyiz. Ekonomik durumdan yaşama gezip tozmadan özgürlüğe cok daha iyi konumdalar. Açin verilere bakın afrika ülkeleri ile yarişıyoruz. Yani ben yerden yere vurmadim. Olanı söyledim. Ne kadar süre bulundunuz bilmiyorum ama jet lag benzeri olay oluşmuştur. Daha iyi bir konuma gecince bir süre uyumsuzluk yaşarsiniz. Surekli yaşamadiginizi varsayiyorum orada. Dil kültür donanim varsa gayette iyi yaşanilir.

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Tecavüz ve sapkınlık artıyor cezalar mi ne cezası ?
Ben ailemin kardeşlerimin eşimin çocuklarımın böyle bir ortamda büyümesini istemiyorum yakın zamanda yurt dışına çıkacağım.
Müslüman değiller belki esrar kari kiz vs vs herşey var ama herşeyin de bir adabi var cezaları yaptırımlı yilda 2 3 tecavüzcü çıkar çıkmaz maşallah bizde haftada 5 kişi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al