wmaraci reklam

Üniversite Kaydı İçin İstenen Bir Belge?

15 Mesajlar 1.347 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Psilocybin23 Psilocybin23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
Selam düşmüş olduğum burdur gölhisar meslek yüksek okulu kayıt için "Katkı payının/öğretim ücretinin ödenmesi ile ilgili belge" isimli bir belge istiyor ben ise bu belge nedir nereden çıkarılır bilmiyorum bazı sağlık sebeplerinden dolayı okuldan uzak kalmamdan dolayı. bilen ve nereden çıkartıldığını söylebilecek olan varsa sevinirim teşekkürler.

Kişisel Blog Sitem: https://ferhatarslan.org
wmaraci
reklam

mert29 mert29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 133 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Yanlış da biliyor olabilirim ancak dönem ücretleri oluyor. Öyle birsey olabilir mi? Ayrıca en iyi gölhisar myo öğrenci işlerinden detaylı bilgi alabilirsin
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

AtaTekin AtaTekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam harç yatıracaksın atm den. Oradan çıkan makbuzu öğrenci işlerine vereceksin.
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

IIFSMII adlı üyeden alıntı

Hocam harç yatıracaksın atm den. Oradan çıkan makbuzu öğrenci işlerine vereceksin.

anladım sanırım atmde ki seçeneklerden eğitim bölümünden yapılıyor anladığım kadarıyla. yoksa okul bana banka bilgisi vercekte ben onamı yatırcam?
AtaTekin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

AtaTekin AtaTekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam okulun yayımladığı başvuru kılavuzunda hangi bankalarla anlaşmalı olduğu yazar. Doğrudur eğitim kısmından olacak. İstanbul Üniversitesi için sistem şöyle işliyor: halkbanka gidiyorsun, İÜ İnternet sitesindeki referans numarasını açıklama kısmına yazıyorsun ve tc numaran ile parayı yatırıyorsun. Eğer kafanıza takılan yer olursa öğrenci işlerine sormaktan çekinmeyin :)
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

IIFSMII adlı üyeden alıntı

Hocam okulun yayımladığı başvuru kılavuzunda hangi bankalarla anlaşmalı olduğu yazar. Doğrudur eğitim kısmından olacak. İstanbul Üniversitesi için sistem şöyle işliyor: halkbanka gidiyorsun, İÜ İnternet sitesindeki referans numarasını açıklama kısmına yazıyorsun ve tc numaran ile parayı yatırıyorsun. Eğer kafanıza takılan yer olursa öğrenci işlerine sormaktan çekinmeyin :)

çok teşekkür ederim ayrıntılı cevabınız için iyi günler.
AtaTekin

kişi bu mesajı beğendi.

Farukyldzfa Farukyldzfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 38 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim bende Gölhisarda uygulamalı bilimlerdeyim 2. Senem. Ters bir yerde kalıyor otogarı vs. bir şey yok. Yurt ve okul hakkında bilgi veririm. bir sorunun olursa yardımcı olurum seve seve. Özelden mesaj atabilirsin numaramı veririm
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

Farukyldzfa Farukyldzfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 38 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

Farukyldzfa adlı üyeden alıntı

Kardeşim bende Gölhisarda uygulamalı bilimlerdeyim 2. Senem. Ters bir yerde kalıyor otogarı vs. bir şey yok. Yurt ve okul hakkında bilgi veririm. bir sorunun olursa yardımcı olurum seve seve. Özelden mesaj atabilirsin numaramı veririm

Dostum mesajına cevap veremiyorum hata alıyorum.

Bende giderken araştırdığımda hiçbir bilgiye ulaşamadım korkarak gittim. İstanbuldan çıkarak gittim. Burdur diyorlar ama burdurla alakası yok denizliye daha yakın. Burdur otogarından 1.30 2 saat sürüyor.

İkinci öğretim değilsen herhangi bir ücret vermiyorsun. Sadece acil tıp teknisyenleri için boy felan ölçülüyor diye biliyorum. Kayıta gitmene gerekte yok. Okul başladığı gün diploma ve resim veriyorsun başka bir şeye gerek yok. Sende benim kadar kasma her şey kolay. Ben internette aradıpımda bir bilgi bulamadığımdan sitemde konu dışı bir makale yazmıştım onuda incele. Burada fazla vakit ayıramıyorum istersen whatsapptan istediğin soruyu sorabilirsin çekinmeden seve seve cevaplarım

Web sitemdeki yazı

https://www.yildizscript.com/golhisar-uygulamali-bilimler-yuksek-okulu-gubyo-hakkinda-golhisarda-ogrenci-olmak/

basich basich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)
Ikinci ogretimsen donem ucretini yatiman ve dekontunu alman gerekir. O brlgeyi istiyor. Eger birinci ogretimsen o belgeyi goturmene gerek yok cunku zaten harcin olmayacaktir.
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

Farukyldzfa adlı üyeden alıntı

basich adlı üyeden alıntı

Ikinci ogretimsen donem ucretini yatiman ve dekontunu alman gerekir. O brlgeyi istiyor. Eger birinci ogretimsen o belgeyi goturmene gerek yok cunku zaten harcin olmayacaktir.

tamamdır anladım 1. öğretimim ben bu askerlik belgesi götürmem gerekirmi peki kuzenim 26 yaşından büyük olduğun için gerekebilir dedide.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al