wmaraci reklam

Wmaraci'ya eleştiri ve öneri

10 Mesajlar 1.217 Okunma
wmaraci reklam

alper155 alper155 Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest ticaret
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 8, (%75)
MERHABA sayım wmaraci yöneticileri ve üyeler. Ben bu aralar çok yalnızım ve vakit geçirmek için de tek üye olup vakit geçirdiğiim forum sitesi burası.

eleştirim: ama ne açtığım konulara, ne de yazdığım mesajlara yeterli cevap alamıyorum ve yeni konular da açan yok. herkes ticaret peşinde veya kendi sitelerine ya da youtube sayfalarına takipçi çekmek peşinde bunlara itirazım yok ama bunlar da yeterli değil kendi başlarına yeteri kadar ticaret dönmüyor. hep ufak şeyler dönüyor. sms onayı gibi 5lira-10 lira.
internetten para kanmak diye ayrı bir bölüm var ama içersi bom boş. para kazanmak mümkün değil.

1.önerim: mesela en fazla konu açanlara, makale yazanlara veya mesaj yazanlara ödül verilebilir. ödül olarak premium üyelik gibi.
bu öneri ihtiyaç üzerine aklıma gelmiştir. üyeliğimi yükselmek istiyorum ama tl transferinden sadece ticaretim var oda bana bir şey kazandırmıyor.
sırf üyeliğimi yükseltmek için bir sürü konu açabilirim. benim gibi başkaları da vardır.
2. önerim youtube kanalı açılabilir wmaraci adına. ürün tanıtımları yapılabilir, ''nasıl yapılır?'' şeklinde videolar çekilebilir, teknoloji haberleri yapılabilir.(webtekno gibi sayfa-sitelerin uçuk kazançları olduğu biliniyor.
3.önerim blog bölümüne tecrübeli kişiler transfer edilebilir. blog bölümüne ağırlık verilebilir.
4.önerim bunların hepsi bir kenera bırakılıp tamamen e-ticaret sitesine çevirilebilir.(sitenin güncelleneceğini havuz sistemi geleceğini biliyorum) ticaret olayı genişletilebilir. havuz sistemi bir an önce kurularak sadece bozdurma işlemi değil de oyun hesapları gibi hesap takaslarında havuzla aracılığa ağırlık verilebilir. bu konuda bir boşluk var bence. fiziksel ürünlerin takasında kullanılabilir. benim aklıma gelmeyen bir sürü şeyin satışına aracılık yapılabilir.

wmaraci'nin bir ismi, potansiyeli olduğunu düşünüyorum. potansiyel bence kullanılmıyor. böyle giderse yazık olacak verilen emeklere.
kimse bir yerlere çekmesin, art niyet aramasın lütfen aklıma geldiği gibi yazdım. Benim çapım bu kadar. daha iyisini bilen bildiğini yazsın.
saygılar..

edit: bu linkte olduğu gibi tirarete girmeyecek şeylerden ücret isteyenler cezalandırılma bence. forumda muhabbeti engelliyor, sorunların çözümüne engel oluyor ve hevesimizi kaçırıyor. bu kadar da bir bir birimize yardımcı olmayacaksak forum sitesinin amacı nedir. ayrıca sorunumu ben arkadaş cevap yazmadan çözdüm.

https://wmaraci.com/forum/instagram/instegram-takip-edilen-listesini-nasil-tamamen-bosaltabilirim-670969.html
GkhnBlut wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

GkhnBlut GkhnBlut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 26 / 34
  • Ticaret 3, (%100)
Ben de Fikir alışverişi yapmak istiyorum bazen soru soruyorum cevap alamıyorum örneğin son açtığım konu yorum almadı bile kime soracağım bilmiyorum. Mesela O bölümde konudan anlayan editörler yetkililer olsa 1 2 tane en azından ınlar fikir yada değerlendirme yapar 2 muhabbet döner oda yetersiz gibi. insallah daha iyi olur.
alper155

kişi bu mesajı beğendi.

Cizre.Net
Cizre.org

• Üyelik 04.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest ticaret
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 8, (%75)
ben biraz mücadele vermeye karar verdim. sabrım yettiği kadar

systemcontrol systemcontrol WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek UNITY
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 33 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Arayüz tema vs yenilenmesi lazım acil.
JackDanieLs alper155

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 04.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest ticaret
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 8, (%75)
bence arayüz, temadan önce içerik ve nitelik kazandırılmalı
systemcontrol

kişi bu mesajı beğendi.

Umitunal Umitunal Webfaresi.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webfaresi.net r00tadmin
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** Ü**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 379 / 378
  • Ticaret 27, (%93)
Şuan konuyu okuyan sayısı 2 potansiyel belli rakip forum gölgesinde kalıyor
alper155

kişi bu mesajı beğendi.

Webfaresi.net Beklerim

slayer1903 slayer1903 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
açıkçası bende bu durumdan muzdaribim bende böyle düşünüyorum

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Pasa gerekli açıklamayı yapacaktır. Değişim döneminde yakın zamanda tüm sorunların çözülüp ileriye dönüp planlama yapılacaktır. Fakat eldekinide korumamız gerektiğini unutmayalım herkes elini taşın altına koysun her konuda herkes birbirine destek versin.

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
hocam herşeyde haklısınız ama cevaplar konusuna gelincede ilgi alanı dışında kalınca kimse cevap vermez ve burası bilgi paylaşım platformudur doğru ama herkes bildiğinide paylaşsa nerden ekmek yiyecekler diğer sefer burda öyle yaptık ama gene iyilik kimseye yaramadı herkes ucuzluk peşinde site kuruyor bilgisi yetersiz kalıyor ve kalkıp tek başına yapmaya çalışıyor neymiş sırf başklarına yaptırmamak için oda olmuyor işte öyle

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Ben denk gelirsem ve bilgim dahilinde olursa muhakkak cevap veriyorum, herkes aynı ilgiyi göstermeli aslında...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al