wmaraci reklam

Yandex, Bana Özel İşbirliği Mesajı Attı

26 Mesajlar 3.533 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar: İmzamdaki site ile yandex'i tanıtıyordum.Onlarada Türkiye Destek Sitesi olabileceğimi bunun için uğraştığıma dair mesaj atmıştım..Bana mesaj atmışlar.Mesaj aşağıda...Onlara Facebook Adreslerine mesaj atıp iletişime mi geçeyim? Zaten Facebook üzerinden de mesaj atınca ekran görüntüsünü sizlerle paylaşacağım..İnşallah maddi olarakta destek çıkarlar...

Ek Olarak: facebook üzerinden iletişime geçiyorum ekran görüntülerini de yayınlayacağım...

Sayın Yandex.Türkiye
Yandexturkiye Destek ve Tanıtım Sitesi'ne atmış olduğunuz mail aracıığı ile sizlere bu mesajı atmış bulunuyorum:

http://yandexturkiye.blogspot.com sitesi olarak, Türkiye'de önemli işler başardığınızı ve 1.Numaralı Arama Motoru olma yolunda inanılmaz mesafeler kaydettiğinizi ilgi ve heyecan ile izliyoruz.Bu ülkede şuanda mevcut olan arama motorunun tekelleşmesine karşıyız.

Webmaster'lar olarak aldığınız mesafe inanılmaz ilgi çekici...

Sizlere Yandex Türkiye Destek Ve Tanıtım Sitesi olarak şahsen başvurmuş ve sizden biz webmaster'ları önemsediğinizi görmüş olduk.

Bir Arama Motoru Devi tarafından önemsenmek hayret verici.Bu bu ülkede tutunmanızın ve " bizlerden biri" olduğunuzun bir kanıtı aslında....

Bunu bütün Türk web kullanıcıları adına onur verici bir davranış olarak görüyor, değer verdiğiniz ve önemsediğiniz için teşekkürü bir borç biliyorum...

Yandexturkiye Destek ve Tanıtım Sitesi olarak, bizler sizleri en iyi şekilde bir yerlere getirmenin azmi ve kararlılığı içerisinde olacağız.

Türkiye, kendini horlayan ve basit gören, milli değerlerine saldıran ve bunları değersizleştirme yolunda hareket eden bir arama motorundan kurtulamadı.Tabiki her Arama Motorunun bir politikası var...

Ama bu politikayı ülkelere göre ayarlayıp düzene sokan ve Türkiye'de kednini sevdiren ve rama Motoru olarak Türkiye'de çok kısa sürede bir yerlere gelen sadece sizlersiniz...

Türk Halkı sizi çok sevdi.Çünkü Siz bu değere layıksınız.
Tüm Türk Web kullanıcıları adına sizlere teşekkür ediyor, İletişimimizdeki seviyemizi ileriye dönük projelere aktarabilmenin heyecanı ile sizlere çok büyük sorumluluklar ve Umutlar yüklediğimizi saygı ile belirtiyorum...

Yandexturkiye.blogspot.com
Tahsin Çetinkaya

[B]Yandex'in bana attığı mesaj:[/B]

phatgit ChuckBartowsKi thnx

kişi bu mesajı beğendi.

https://pirilancer.com/freelancer-ara
wmaraci
reklam

thnx thnx Youtuber E-Mail Onaysız
  • Üyelik 29.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 29 / 24
  • Ticaret 7, (%100)
İnş başarılı olursun.Gelişmeleri bildir bizlere.. :)

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
şuan yazıyorum..arkadaşlar...beklerseniz gönderdiğim ve aldığım mesajları paylaşacağım.

phatgit phatgit WordPress Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 294 / 385
  • Ticaret 21, (%100)
Neden mail değilde, neden Facebook sayfası?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)
Muhtemelen blog adresinle ilgili olabilir :)

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Komşunun oğlu gibi Facebook sayfalarına çağırmaları anlamsız geldi, dur bakalım ne olacak. :)

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
Sayın Yandex.Türkiye
Yandexturkiye Destek ve Tanıtım Sitesi'ne atmış olduğunuz mail aracıığı ile sizlere bu mesajı atmış bulunuyorum:

http://yandexturkiye.blogspot.com sitesi olarak, Türkiye'de önemli işler başardığınızı ve 1.Numaralı Arama Motoru olma yolunda inanılmaz mesafeler kaydettiğinizi ilgi ve heyecan ile izliyoruz.Bu ülkede şuanda mevcut olan arama motorunun tekelleşmesine karşıyız.

Webmaster'lar olarak aldığınız mesafe inanılmaz ilgi çekici...

Sizlere Yandex Türkiye Destek Ve Tanıtım Sitesi olarak şahsen başvurmuş ve sizden biz webmaster'ları önemsediğinizi görmüş olduk.

Bir Arama Motoru Devi tarafından önemsenmek hayret verici.Bu bu ülkede tutunmanızın ve " bizlerden biri" olduğunuzun bir kanıtı aslında....

Bunu bütün Türk web kullanıcıları adına onur verici bir davranış olarak görüyor, değer verdiğiniz ve önemsediğiniz için teşekkürü bir borç biliyorum...

Yandexturkiye Destek ve Tanıtım Sitesi olarak, bizler sizleri en iyi şekilde bir yerlere getirmenin azmi ve kararlılığı içerisinde olacağız.

Türkiye, kendini horlayan ve basit gören, milli değerlerine saldıran ve bunları değersizleştirme yolunda hareket eden bir arama motorundan kurtulamadı.Tabiki her Arama Motorunun bir politikası var...

Ama bu politikayı ülkelere göre ayarlayıp düzene sokan ve Türkiye'de kednini sevdiren ve rama Motoru olarak Türkiye'de çok kısa sürede bir yerlere gelen sadece sizlersiniz...

Türk Halkı sizi çok sevdi.Çünkü Siz bu değere layıksınız.
Tüm Türk Web kullanıcıları adına sizlere teşekkür ediyor, İletişimimizdeki seviyemizi ileriye dönük projelere aktarabilmenin heyecanı ile sizlere çok büyük sorumluluklar ve Umutlar yüklediğimizi saygı ile belirtiyorum...

Yandexturkiye.blogspot.com
Tahsin Çetinkaya

ChuckBartowsKi ChuckBartowsKi www.mustafacelikm.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 45 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Muhtemelen o blogu kapatmani isteyeceklerdir...

ChuckBartowsKi

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
vallaha bende bir anlam veremedim niye çağırdılar..oysaki ben onlara yazıdığım mesaja karşılık daha resmi birşey bekliyordum...?

Ek Olarak: bakalım ne isteyecekler?

Ek Olarak: onlardan gelen meili ve mesajı hem video hemde ekran görüntüsüyle yayınlayacağım... forumda biri reklam yapıyor demesinde bana!!! eğrisi doğrusu neyse yayınlayacagım arkadaşlar..

Mert Kahveci Mert Kahveci www.mertkahveci.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 63 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Umarım iyi bir şey isterler, senin için hayırlı olanı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al