wmaraci reklam

Hep nerede yanlıs yaptiım BIKTIM! boşa kürek çekmeye

22 Mesajlar 2.303 Okunma
wmaraci reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Su internet aleminde ne yaptiysam basarisiz oldum ve hep yerimde saydim girmedigim piyasa kalmadi neredeyse yilmak uzereyim

Android, Domain alim satimi, Site acma, Wordpress tema gelistirme ,Youtube
Daha bir cok alanda proje yaptim ama hic birsey kazanamadim girisimcilik derseniz girisimci oldugumu dusunuyorum ama basarisiz bi girisimci su internet aleminde ilk projem turk kati destek seklinde 2015 yada daha fazlasiydi bu uc yilda 10larca proje yaptim ama ya hit almadi yada hep yargilandi bende tez canliyim en uzun projem 4 ay surdu.

Artik biktim bosa kurek cekmekten diger wmleri gordugumde ve ilk projeden ilk websitesinzden basariya ulastiklarinda hep nerede yanlis yaptigimj dusundum...

Not sunuda ogrendim parasiz hic birsey olmuyor...
Kotil BayKargaa

kişi bu mesajı beğendi.

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Lokasyon123 7 sene öncesinde hiçbirşey bilmezdim. 4 Yıl boyunca herşeyi yaptım bütün hevesimi o 4 senede harcandı gibi denebilir. Ama yılmadım 2013 den 2017 ye kadar geliştirdim fakat aynı şekil hocam kafa çalıştırmak gerekiyor. Bol bol yollar denemeli veya bilgi edinecek dostlar bulmasınız. Ben de sizle aynı durumdayım ama pes et et yoruldum ondan artık pes etmiyorum.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Azim kararlılık ve sabır hocam. Yıllar vermeniz gerekebiliyor bazen. Bir çocuk yetiştirmek gibi düşünün ilk hatasinda pes ederseniz. Sabırlü olup sürekli ögrenecek ve geliseceksiniz
Lokasyon123 ulas

kişi bu mesajı beğendi.

radikal09 radikal09 WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 12.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 118 / 56
  • Ticaret 1, (%100)
Ah hocam ah gelin sarılalım gelin
Lokasyon123 BayKargaa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Azim kararlılık ve sabır hocam. Yıllar vermeniz gerekebiliyor bazen. Bir çocuk yetiştirmek gibi düşünün ilk hatasinda pes ederseniz. Sabırlü olup sürekli ögrenecek ve geliseceksiniz

Hocam hani derler ya sıka sıka agzimizda dış kalmadi ayni hesap bizimkisi bu proje tutar diyorsun bir bakiyorsun tutmamis he sonu husran ve pes etme elimizden birsey gelmiyor zorla sevdiremiyoruz insanlara projelerimizi birde sanki cocuklar yonetiyor interneti sacma seyler bakiyorsunuz ki milyonlar goturuyor

Kotil adlı üyeden alıntı

Lokasyon123 7 sene öncesinde hiçbirşey bilmezdim. 4 Yıl boyunca herşeyi yaptım bütün hevesimi o 4 senede harcandı gibi denebilir. Ama yılmadım 2013 den 2017 ye kadar geliştirdim fakat aynı şekil hocam kafa çalıştırmak gerekiyor. Bol bol yollar denemeli veya bilgi edinecek dostlar bulmasınız. Ben de sizle aynı durumdayım ama pes et et yoruldum ondan artık pes etmiyorum.

Hocam hevesim kalmadi artik web sitesi acarken bile artik tutmayacak bu neden acuyorsun diye soruyorum kendime denemedigim yol kalmadi neredeyse hocam bunu anladim internet aleminde mantik ile birsey yapilmaz yapilsada tutmaz. Bilgi birikimimden baska hic birsey yok elimde
radikal09

kişi bu mesajı beğendi.

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)
4 Ay bir girişim için çok kısıtlı bir süre. Çalıştığım ve şu anda konyanın neredeyse bütün avm piyasasını elinde tutan patronlarım 20 sene öncesine kadar 50nc kamyonetin üzerinde maydanoz satıyorlarmış.. Sabretmek, doğru adımlar atmak ve kendinize olan inancınızı yitirmemek hayat felsefeniz olmalı. Evet sabreden dervişi bende samimi bulmuyorum ama dünyanın düzeni bu. Ha elimden gelen her şeyi yaptım tonlarca para döktüm yinede olmuyor diyorsanız başka bir sektöre yönelin. Mesela emlakçılık yapın, ya da ne bileyim istanbuldan eşofman getirtin satın. Kendinize çok güveniyorsanız otomotiv ticareti yapın. Ya da ne bileyim risk almayı seviyorsanız bitcoin işine girin..
Lokasyon123 Caner0

kişi bu mesajı beğendi.

Uğur Gündüz Tasarım

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

radikal09 adlı üyeden alıntı

Ah hocam ah gelin sarılalım gelin

Hepimiz ayni dertten muzdaribiz hocam sanirim televizyonda orada burada gordugum girisimviler diyor ki cok calistik daha once cok denedik yanildik basaramadik ama pes etmedik iste ama olmus iste belkide benim girdigim sektorlerden bir tanesinde 3 4 proje gelistirmis kisiler cok denemis oluyorlar ama niyahetinde basarmis

ramazayn ramazayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** U**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 19 / 251
  • Ticaret 9, (%100)
Lokasyon123 o zaman birtane web sitesi aç sadece onunla ilgilen düşünmeden aç emek harcadığın herşeyin geri dönüşü olur diye düşünüyorum ben.

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
ramazayn hocam emek harcadigim seylerinde geri donusu olmadigina cok kez sahit oldum ben diyorum ama belkide benden daha cok deneyip yanilanlar vardir forumda oyle 2 3 proje yapip b bu konuyu acmadim bazen tiye alindim actigim konularla dusundugum metotlarla falan elimdeki hersey tas catlasin 200 lira yapar 3 senenin emegi 200 lira iste

ramazayn ramazayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** U**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 19 / 251
  • Ticaret 9, (%100)
Lokasyon123 ne denir bilmem hocam farklı işlere yelken açma zamanınız gelmişte olabilir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al