wmaraci reklam

Yeni bilgisayar aldim

8 Mesajlar 961 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BuAdamon BuAdamon WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 98 / 78
  • Ticaret 5, (%80)
Arkadaşlar ben yeniden bilgisayar aldim bi kaç soru soracagim öncelikle aldiğim bilgisayar Windows kurulu değil Freedos ben freedosun üzerine Windows 8 pro yükledim Windows 10 olmadigin için yüklemek zorunda kaldim tekrar Freedos una çeviremen mi aldiğin PC geri iade olarak gönderecem MSI aldim.

wmaraci
reklam

taiban taiban WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Belçika
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Çevirebilirsin.
yeniden format atarken disk bölümlendirme kısmına geldiğinde diskleri biçimlendir ve hepsini sil'e basıp kurulumdan çık.
BuAdamon

kişi bu mesajı beğendi.

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
1) kutusu açılmış bir elektronik cihazı nasıl iade etmeyi düşünüyorsunuz
2)Teknik serviste kullandığımız basit bir usb aracılığı ile hdd nin en son ne zaman biçimlendirildiğini en son ne zaman format atıldığını gösteren hdd manager mevcut cep telefonlarında dahi bu sistem mevcut cihaza yazılım atarız ve o cihazın pc ile arasında olusan bir seri bağlantı numarası olusur bu değişir ise sistemimizdeki numara ile uyuşmazsa anlarızki yazılıma bizim dışımızda müdahale edilmiş.
3)işlem yaptığınız yazılım yüklediğiniz bir cihazı iade etmeniz etik değil
abdakgl ForuMaster

kişi bu mesajı beğendi.

ForuMaster ForuMaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 152 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Çevrilebilir. Hayırlı olsun bu arada. MSI da iyidir.
BuAdamon

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
BuAdamon neden iade etmek istersin ki msi harika. Ayrıca şuan yeni çıkan bilgisayarlarda freedos üzerine win10 kurulması gerekiyor, sonra bazı hatalar çıkıyor karşımıza bunu bizzat yeni satın aldığım 3 tane bilgisayarda yaşadım. Ayrıca atlas14 dediği gibi etik değil ama tercih size kalmış. Yalnız satıcı deneyimliyse hemen anlar hele ki msi ise. Bu tıpkı telefon aldığınızda sim kartı ve wifiye bağlandığınızda iadesi mümkün olmaması gibidir.

ErcanDinsel ErcanDinsel E' Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker. / ercandinsel.org
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 54 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
Hiçbirşey yapmadan'da geri gönderebilirsiniz, 14 günlük cayma hakkınızı kullanarak.

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
ErcanDinsel üstadım 14 günlük süreç hakkında detaylı bilgiye sahipmisiniz acaba?
belirttiğiniz süre iç gitim elektronik ürünler vb haricinde tutulmuş belli kategoriler var ayrıca bir ürünün tekrar satılabilirliliğini bozmamış olması hükmü mevcut.
arkadaş harddiske windows kurulumu yaparak ürünün garantisini başlatmış ve 2 el konumuna düşürmüs sahsen hiç bir bayi sıfır kutulu cihazını satıp teşir ürünü olarak geri almayı kabul etmeyecektir. künyemde görüldüğü üzere teknikerim bana istediğiniz harddiski gönderin o harddiske kaç kere format atılmış kaç kere biçimlendirilme yapılmış 2 saniye içerisinde size görsel kanıtları ile beraber teslim edeyim =) herkeze hayırlı forumlar.

ErcanDinsel ErcanDinsel E' Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker. / ercandinsel.org
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 54 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
Gerekli kanun linki; http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/11/20131128-1.htm
Mesafeli sözleşmelerde yer alan bir kanundur, bazı firmalar hediye gibi ürünler göndererek bu kanunu uygulamak istemesede, uygulamak zorundalar.Tüketici haklarına giderseniz uygun işlemi sizin adınızada yaparlar.

Ayrıca freedos bilgisayar alıp uzakdan bakarak güzelmiş,hızlıymış istediğim herşey var diyemessiniz işletim sistemini kurmak zorundasınız. İlgili markanın ekibi hardiski freedos konumuna tekrar getirecektir. En azından biz öyle yapıyorduk. :)

Yakın zaman içerisinde hepsiburada.com'dan almış olduğum asus marka freedos bilgisayarı hepsiburada.com'a iade ettim. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al