wmaraci reklam

Yeni nesil çok bozuk!

50 Mesajlar 6.183 Okunma
wmaraci reklam

haliluunal haliluunal Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ağ ve bilgisayar sistemleri yö
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 665
  • Beğeniler 80 / 270
  • Ticaret 0, (%0)
18 yaşında bir genç olarak YENİ NESİL NİYE BÖYLE diyenlere cevap vermek istiyorum .Yeni nesil daha akıllı olduğu için çoğu şeyi küçük yaşta öğreniyor ama yaşı büyük olan kendini bilgin sanıyor asıl sorun burda.15 yaşıma kadar hep saygılı iyi olmayı denedim ama 16 yaşımda farkettim ki, sırf kullanılmak için ses çıkarmayalım diye saygı iyi olmak vb. şeyleri aşılamaya çalışmışlar. 1 ay sonra 19 yaşımda olacağım ve şuan otururak kazandığım miktar 4k - 7k arası ve okumuyorum.Kendi işimin patronuyum, siz siz olun başınızda dikilip sanki sizden üstünlüğü varmış gibi sizi ezmeye çalışan patron müdür her neyse izin vermeyin.

Özet geçicek olursam, yeni nesili saygısız gören insan var ise kendine bakmalı, çünkü bu tip insanlar karşısındakini aptal yerine koyup, kullanmaya çalışınca cevabını alıp hemen kötüleme moduna gidiyorlar.
SosyalAbi MustafaAKCA darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Çok bozuk,

https://twitter.com/cubukanimasyon/status/1090534398963974145?s=12
FurkanCanoz

kişi bu mesajı beğendi.

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam para kazanıyor olmanız, iş verenlerin kötü olması ( tamam buna bende katılıyorum) yeni neslin bozuk olmadığını göstermez ki?

Yeni nesil ne denirse densin çok kötü, çok bozuk, kültürsüz ( herkesi katmiyorum tabi. Ama %80iyle genelleyebilirim)
ilkanbalkan 68136 bQnyy

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 665
  • Beğeniler 80 / 270
  • Ticaret 0, (%0)

Escalous adlı üyeden alıntı

Hocam para kazanıyor olmanız, iş verenlerin kötü olması ( tamam buna bende katılıyorum) yeni neslin bozuk olmadığını göstermez ki?

Yeni nesil ne denirse densin çok kötü, çok bozuk, kültürsüz ( herkesi katmiyorum tabi. Ama %80iyle genelleyebilirim)

Hocam işte bende altında yatan sebebi açıklıyorum, en basitinden sizden sırf büyük diye gelip kullanmak isteyen insan çok, büyük olan kendini bilgin sanıyor. Şöyle düşünün karşınızda biri var sürekli boş boş konuşuyor en sonda işte şuraya git şunu al diyip emir kipi ile sizinle konuşuyor ne yaparsınız? Demek istediğim sorunun %90'ı kendini çok yüksekte gören saygının yaşla olduğunu sanan insanlarda.

wmaraci

FARKHOSTiNG FARKHOSTiNG www.farkhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Hosting
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 417
  • Beğeniler 127 / 130
  • Ticaret 3, (%100)
Ben maalesef yeni nesilin büyük bir çoğunluğunu saygılı iyi bulmuyorum. Sizin düşündüğünüz gibi çok akıllı olduklarından değil bence aile yetiştirmesinden kaynaklı, çok şımartıldığını düşünüyorum.
FurkanCanoz ulas 68136

kişi bu mesajı beğendi.

samdilli samdilli WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ve Pazarlama
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 1240
  • Beğeniler 439 / 366
  • Ticaret 36, (%100)
Kazandığın para sana cesaret vermiş yaş grubunu koruyorsun. İstemli değil nefsin sana böyle hissettiriyor.
Umitunal ilkanbalkan abdakgl

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 665
  • Beğeniler 80 / 270
  • Ticaret 0, (%0)

samdilli adlı üyeden alıntı

Kazandığın para sana cesaret vermiş yaş grubunu koruyorsun. İstemli değil nefsin sana böyle hissettiriyor.

Korumak değil, açıklama yapmaya çalışıyorum ama demekki bilinçaltında para cesaret verici bir öğe olarak tanımlı

100120 100120 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 32 / 88
  • Ticaret 39, (%100)
Askeriyede de vardır devrecilik, önce buraya ben geldim benden sonra gelen homo sapiensler daha fazla çalışacak mantığı...

Türkiye'de ne doğru ki iş veren patronları tartışalım, iş ahlakı mı var, herkes birbirini dolandırıyor, ************** jet fadıl var halk onu bile milletvekili yapmıştı.

İngilizce öğren git yurtdışında yaşa, bir şeyleri değiştirmeye ömrümüz yetmeyecek çünkü.

Youtube da ben yeni nesili görüyorum ve umarım akıllı diye bu adamları kast etmemişsindir.

samdilli samdilli WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ve Pazarlama
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 1240
  • Beğeniler 439 / 366
  • Ticaret 36, (%100)
2 yıl sonra bu konuya geri dön ve beni etiketle, o zaman ki fikrini merak ediyorum
Umitunal ilkanbalkan aries

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 665
  • Beğeniler 80 / 270
  • Ticaret 0, (%0)

vukuf adlı üyeden alıntı

Askeriyede de vardır devrecilik, önce buraya ben geldim benden sonra gelen homo sapiensler daha fazla çalışacak mantığı...

Türkiye'de ne doğru ki iş veren patronları tartışalım, iş ahlakı mı var, herkes birbirini dolandırıyor, ************** jet fadıl var halk onu bile milletvekili yapmıştı.

İngilizce öğren git yurtdışında yaşa, bir şeyleri değiştirmeye ömrümüz yetmeyecek çünkü.

Youtube da ben yeni nesili görüyorum ve umarım akıllı diye bu adamları kast etmemişsindir.

Yok hocam vasıfsız olan boş boş YouTube'da gezenlerden bahsetmiyorum.Gerçekten bi bilgisi olup hor görülen insanlardan bahsediyorum
Guness

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al