wmaraci reklam

yıllardır uğraşıyorum sonuç 0 elde var 0....

14 Mesajlar 2.057 Okunma
wmaraci reklam

kerim4126 kerim4126 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek frellance
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** I**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 10 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
merhabalar 3 yıldır bu işlerle uğraşıyorum, işten kastım web site sosyal medya da hesap aç kapa vs. gibi hepside çöp... verdiğim emekler boşa gitti diyebilirim.zamanında facebook sayfası açtım günde 18 saat uğraşıyodum hem hayatım mahvoldu hemde hiç bir sonuç elde edemedim.3 ay robot gibi yaşadım.günde 4-5 saat ya uuyuodum ya uyumuyodum.sonuç 10klık bir sayfa elde ettim.beğenisi artmadı 30-40 lira gibi ucuz bir rakama sattım.instagram açtım (hepsinin içeriklerde efsane bu arada o derece diyebilirim) takip et geri dön mantığıyla bi süre sonra ban yiyor.bildiğiniz üzere bi kaç ban sonra katlanarak artıyor ve 150-200 takipçiyi geçemiyosun.takip etme siteleride telefon doğrulamasına bırakıyor onu doğrulasan bie takipçiler takipçi kasmak isteyen kişiler odluğundan bi süre sonra çıkıyor.makale yazdım simit satsam daha fazla kazanırdım.logo yapıp satmaya çalıştım, 10 liraya dünyanın işini yapıyosun hayla memnun olmuyolar.zaten bu işide profsyonel yapan onlarca şirket var.freelance çalışıyosun siteden paranı alamıyosun.kanal açıyosun kendi kendine büyümüyor, sosyal medya hesapları ve kanal onbinlerce liralık reklam parası istiyor senin bütçen 0.site açıyosun hostingi domaini tasarımı ayrı dert.tutucak mı tutmayacak mı? tutmassa paralar çöpe yine...instagram içn otomatik takip edecek hazır yazılımlarla kendi çapımda bi şeyler yaptım.2 gün sonra ban yedi hesap.takip etme banı. aynı kişiler takip edildiğinde takipten çıkınca instagram takip etme engeli attı...daha ne yapayım yapmadığım yada yanlış yaptığım yer neresi? altı üstü biraz daha iyi yaşamak için az çok bi şeyler yapalım diyoruz ne yapsak boşa...şimdiye kadar kazancım 50 tl gibi bir para.kaybımsa paha biçilemez :( :(
president Lions barisduman

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 238 / 238
  • Ticaret 5, (%100)
hocam sıfırdan sayfa büyütmek zor, Sıfırdan site büyütmek zor ama bunun yerine sitelere editör olabilirdin, hala olabilirsin. Mesela ben film siteleri için editörlük konusu açtım. Site için 5 içerik giriyorum günlük ve aylık 200TL alıyorum. Sen de bu işte bilgiliysen konumda 2 , 3 kişinin çalışması için izin vereceğim. Eğer anlamıyorsan makale satabilirsin forumda üyelik alıp.
kerim4126

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek frellance
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** I**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 10 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
daha önce site açtığım için sitelerle ilgili az çok bilgim var.fakat filmle ilgili hiç uğraşmadım diyebilirim :(

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)
1 alan değil 1000 alanda bir şeyler yapmaya çalışırsanız karşılaştığınız bu durum devam edecektir. Kendinizi geliştirebileceğiniz bir alan seçin. Yazılım ya da kodlama dili öğrenmiyorsunuz. Bir sanat ile müzik ile uğraşmıyorsunuz ki yeteneğiniz ortaya çıksın ..

İnstagram takip, facebook sayfa felan bırakın şu işlemleri bunların başı sonu ilerisi gerisi yok ..
nokta Freelance kerim4126

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci

fariskaya fariskaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 12 / 18
  • Ticaret 5, (%100)
Plansız yapılan her proje başarısız olur. Yapmak istediğin bir proje var ise bu her konuda olabilir. Bakkal açmak dahil. Bununla ilgili çalışma planı. Masraf planı. Ayrıca kısa ve uzun vade hedefleri koymalısin.
Bu plan ve hedefler olmadan emeklerin ya boşa gider yada bir miktar başarı elde etsen bile emeklerinin çoğu israf olur.
Senin anlattıklarında da bu örneği görüyoruz.
kerim4126 dump3cz

kişi bu mesajı beğendi.

ramazayn ramazayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** U**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 19 / 251
  • Ticaret 9, (%100)
Forumda böyle sizin gibi yazan arkadaşlara bakıyorumda bir gün bi site açtım nasıl diye soruyor diğer gün siteyi satmaya çalışıyor domaini satmaya çalışıyor ordan seoya geçtim ordan instagramda hesap açtım face sayfasında reklam vericem falan filan derken forumdaki bütün kategorileri gezmiş oluyor elde 0 ı bırak elde -200 oluyor en basitinden ama farkında değiller uğraşıcam diyorsan açıcaksın sevdiğin kategoride bir web sitesi yada hangi alanı istiyorsan o alana yoğunlaşıcaksın ordan oraya zıplamakla kendi reklamını yapmakla olmuyor bu işler benim görüşüme göre...
kerim4126

kişi bu mesajı beğendi.

Marnayagmur18 Marnayagmur18 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 24 / 61
  • Ticaret 1, (%100)
Herkes web üzerinden para kazanabilir diye bir sey yok . Reel işlere yönelin.
kerim4126

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Instagram o mantikla ban yemez. Yanlisiniz var.
kerim4126

kişi bu mesajı beğendi.

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
merhabalar 3 yıldır bu işlerle uğraşıyorum, işten kastım web site sosyal medya da hesap aç kapa vs. gibi hepside çöp... Bu işten fazla anlamıorum ama size kazanç ve bilgi getirmeyen bir işi neden onca zaman yaptınız ki :) Kısa vadede kazanç için makale yazarlıgı, basit tasarım işleri veya site açıp emek verebilirdiniz.
kerim4126

kişi bu mesajı beğendi.

MultiAnaliz.com

• Üyelik 03.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek frellance
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** I**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 10 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

fariskaya adlı üyeden alıntı

Plansız yapılan her proje başarısız olur. Yapmak istediğin bir proje var ise bu her konuda olabilir. Bakkal açmak dahil. Bununla ilgili çalışma planı. Masraf planı. Ayrıca kısa ve uzun vade hedefleri koymalısin.
Bu plan ve hedefler olmadan emeklerin ya boşa gider yada bir miktar başarı elde etsen bile emeklerinin çoğu israf olur.
Senin anlattıklarında da bu örneği görüyoruz.

düşünceniz için teşekkürler...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al