wmaraci reklam

Youtube Kanalım haksız yere kapatıldı.

5 Mesajlar 917 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

drofa drofa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 44 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhaba,
2 yıldır telifsiz müzik-klip eklediğim youtube kanalım dün kapatıldı. Kanalda 2 gün önce baktığımda hiç telif hakkı ihtarı yoktu.
Ancak Kanalı ilk açtığım zamanlarda yüklediğim 3 4 videonun bazı bölümlerindeki müzikler nedeniyle yüklediğim an engellenmişti. Daha sonra bu videolarla ilgilenmedim. Ancak yaklaşık 15 gün önce youtube'nin bir düzenleyicisi olan telifli müzikleri çıkarma aracıyla o videoları düzenledim. Şarkıların silinmesi için kullandım. Videolar işlendikten sonra tekrar yayınlanmış ama müzikler kaldırılmamıştı. Bu nedenle o 3 4 videoya telif geldi ve kanalım feshedildi. Youtube'a itiraz etmem rağmen otomatik olarak ;
Sayın Kullanıcımız,

Kanalınız telif hakkı ihlali nedeniyle kaldırılmışsa itirazınızı işleme almamız maalesef mümkün değildir. Lütfen daha fazla bilgi için YouTube Telif Hakkı Merkezi'ni ziyaret edin: http://www.youtube.com/yt/copyright/.

cevabını aldım. Şuan ne yapacağımı bilmiyorum. Yaklaşık 10 bin abone vardı. Tüm videolardan telifleri kaldırıp başvurmayı düşündüğüm için gelir olayına başvurmamıştım bile.
Bu konuda ne yapmam gerekiyor bilgisi/önerisi olan var mı?

wmaraci
reklam

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Geçmiş olsun 2 kere aynı videolar yüzünden uyarı yediğin için sanırım itirazını kabul etmiyor.

barison barison WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
google resmi türkçe destek formuna yazmanı öneririm yardımcı olurlar

drofa drofa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 44 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Kanalımın sonunda açıldı. Sorun YouTube'da değilmiş. Onca suç attık ama :) Benzer videolar paylaşan bir kanal videolarıma telif bildirimi göndermiş ve hepsi de kabul edilmiş. Bende bunu rastgele yerimlerime kaydettiğim videoma tıkladığımda öğrendim. Çok şaşırdım. "Counter Notification" ile karşı bildirim gönderdim telif gelen videolara. 15 içinde teliflerin hepsi kalktı. Kanalım geri açıldı. İstatistikler yavaş yavaş yükseliyor.

Kanalı kapanan arkadaşlar, haklıysanız karşı bildirim gönderin. Pes etmeyin :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
drofa Geçmiş olsun.

Benim de eski kanallarım vardı ve telifsiz şekilde kapandı. Tekrar form göndermeme rağmen de açılmayacak şeklinde bir yanıt gelmişti. Bu durumda yine de uğraşsam açılır mı sence?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al