wmaraci reklam

Yüzde 8 bin artan Litecoin'in kurucusunun tahmini

8 Mesajlar 1.941 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Computerr Computerr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web master
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Litecoin'in kurucusu kendi para birimi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Bu yıl yüzde 8 bin artan kripto paranın kurucusu kendi para birimi ve Bitcoin ile ilgili tahminlerini açıkladı.

Litecoin Kurucusu Charlie Lee, insanların kripto paralarda yer çekimine meydan okumaktan çekinmeyen ralinin üzerine gitmemesi gerektiğini düşünüyor.

Lee, CNBC'ye verdiği demeçte, Litecoin'in önümüzdeki yılın sonunda yaklaşık 300 dolar seviyesinde kalması halinde mutlu olacağını söyledi. Litecoin geçtiğimiz hafta yüzde 150'den fazla yükselmişti.

Coinmarketcap.com'a göre Litecoin, bu yıl yaklaşık 8 bin oranında değer kazandı ve 15 milyar doları aşan piyasa değeri ile dünyanın beşinci büyük kripto parası oldu.

"Bu yıl bu kadar artış göstermesi hala çok şaşırtıcı" diye konuşan Lee, "Fiyatlar konusunda spekülasyon yapmaktan asla hoşlanmadım, çünkü her zaman yanılıyorum, sana söylersem giderek artar ve öyle değil, üzüleceksin" dedi.

Lee, kripto para fiyatlarındaki çılgınlığın artmasının, çoğu kişinin bunları gerçek dünya işlemleri yapmak için kullanmadan spekülatif bir varlık olarak kullandıklarından, kabulünü daha da zorlaştırdığını belirtti.

"Sadece insanları sorumlu bir şekilde yatırım yapmaları gerektiğine ikna etmek istiyorum, yüzde 80'lik bir düşüş ihtimaline karşı bir kripto para almak için hayatınızı tamamen kaybetmeyin" diye ekledi.

Kripto para birimlerinin gittikçe artan popülaritesi, sonrasında ardı ardına birçok uyarı geldi.

Devlet müdahalesi ihtimalini göze alarak alarm veren diğer gizli kimlik doğrulayıcılarından farklı olarak, Lee kripto para birimleri için daha fazla düzenleme konusunu memnuniyetle karşılıyor.

"Artan düzenlemelerin kripto paranın volatilitesini azaltmaya yardımcı olacağını düşünüyorum" dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/amp/yuzde-8-bin-artan-litecoinin-kurucusunun-tahmini-40679965?__twitter_impression=true

wmaraci
reklam

• Üyelik 16.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web master
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Litecoin Hakkındaki Yorumları Alabilirmiyiz! Bu Açıklamaya göre?

MakaleTeslim MakaleTeslim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 70 / 34
  • Ticaret 32, (%94)
Yani diyorki korkun kripto paralardan. Adam sahibi olmasına rağmen tedirginlik veriyor. Bunu özellikle LTC üzerinden yapıp Bitcoin'e (sataşhi)yor.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Ben size direk coini alın diyemem risk yüksek korkmalısınız diyor. Haklıda devletler vergilendirme ile eli ayağı kesmeye çalışıp saçma yorumlar yaptıkça insanları korkutuyor

Özellikle son zamanlarda kripto paralara saldıran ekonomistlerin ve gazetecilerin olduğu gibi, Yazık teknolojiyi düzgün anlamayan insanlar her zaman olacaktır :)
cooper

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

RauL RauL Carpe Diem.. Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 2 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
2018 sonuna doğru 10a katlar diye düşünüyorum, çünkü bitcoin gibi transferi zor değil bu yüzden hızıyla çok kullanılan coinler arasında kafaya oynar.
(yatırım tavsiyesi tabiki değil.)

cooper cooper Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Müh. öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 225 / 254
  • Ticaret 5, (%100)
RauL 10'a mı katlar 2'ye mi katlar bilinmez ama artacağı kesin. Şuan BTC, ETH ve LTC'yi amiral gemisi olarak görüyorum. Bende haftalar önce LTC'ye küçük bir yatırım yapmıştım, şuan yatırdığımın 4 katını alabiliyorum fakat biraz daha bekleyeceğim bakalım hayırlısı.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
LTC satin alirken dikat edilmeli cunku az para oldugu icin yuzde 50 dusus yaparsa cok para yatiranlara cok darbe vurur LTC alirken az para ile alacaksin cok parayi BTC ye yatirin derim dusus cok olsa dahi fazla zarar acmaz.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

• Üyelik 16.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web master
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Litecoin kurucu charli lee LTC lerini satmış

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al