Giriş Yap / Kayıt Ol

6Beğeni
  • 4 Yazan Miroglu
  • 1 Yazan sevkibilge
  • 1 Yazan BugraGulay

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Ticaret > > Makale Alımı
godaddy

BTCFRM Bomba 2. Coin Etkinliği

Okunmamış 23 Nisan 2018, 22:09
sevkibilge Adlı Üyenin Avatarı

Yaş / Cinsiyet: 23 / Erkek
Meslek: İşsiz
Ad, Soyad: Şe... Bi...
Ticaret: 6, 100%

Arkadaşlar daha önce Forumda Makale Yazarak Coin Kazanın konusuyla birlikte güzel bir etkinlik düzenledik ve etkinliğin gereğini kusursuz şekilde yerine getirerek tüm ödemeleri eksiksiz yaptık.
1. Ödemeler
2. Ödemeler
3. Ödemeler

Şimdi ise daha farklı ve daha özel bir etkinlik ile karşınızdayız. Etkinliğimiz de 2(iki) farklı ödül uygulaması olacaktır.

1. Ödülümüz: Ayrım olmaksızın onaylanan her makaleye 200 adet Dogecoin veriyoruz.

2. Ödülümüz: İlgili kıstasları karşılayan tüm makalelere 1000 adet Dogecoin veya kullanıcının kendi isteğine göre 6 adet Ripple veriyoruz.

Peki bu kısımda ki ödüle sahip olmak için yapılması gereken nedir?
Yazdığınız makale başlığını Google'da aratıyoruz ve ilk 3 sayfa için de görürsek 1000 adet Dogecoin almaya hak kazanıyorsunuz. Bu kısım için hiç çekinmenize gerek yok, benim konuda belirteceğim hususları yaparsanız ve özen gösterirseniz çok rahat bu ödülü almaya hak kazanacaksınız. İçinizin rahat etmesi açısından sizlere örnekler göstereyim.

kartalsudden Makaleleri
Eos Coin Nedir ? Yatırım Yapılmalı Mı ? Google 1. sayfa 1. sırada
Bitcoin Bir Yatırım Aracı mı ? Google 1. sayfada
Fork Nedir ? Google 4. sayfada
Pump ve Dump Nedir ? Google 3. sayfa 1. sırada

coinyazari Makaleleri
Darcrus, Mercury Coin ve Arkasındaki Ekip Google 1. sayfa 1. sırada
Bitcoin Teknolojisiyle Gelen Hırsızlık Google 1. sayfa 1. sırada
Bitcoin Düşüşü Ve Çevrenin Etkisi Google 1. sayfa 1. sırada

frankly Makaleleri
Kripto paralara yatırım yaparken dikkat edilmesi gerekenler Google 1. sayfa 2. sırada, bu arkadaşın bu başarısı beni şaşırttı, muhtemelen BTCFRM sitemizin hızlı index almasından kaynaklı bir durum.

AhmetKofali Makaleleri
Ücretsiz Kripto Para Kazanıyoruz! Detaylar ve Bilgilendirme Google 1. sayfa 1. sıra
Neden Kripto? Google 5. sayfada
Bitcointalk İmza Kampanyaları Hakkında Bilgilendirme (Detaylı Anlatım) Google 1. sayfada
Bounty Nedir? Bounty Kampanyaları ve Çeşitleri Hakkında Bilgilendirme Google 1. sayfa 1. sırada
Borsa Seçimi Nasıl Yapılmalıdır? Google 2. sayfa 1. sırada
ICO Nedir? ICO Yatırımı Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nedir? Google 1. sayfa 2. sırada bitcointalk forumunun hemen altında

Bitcoin-Trade Makaleleri
Bu arkadaş show yapmış, makalelerinin tümüne yakını yüksek rekabetli başlıklar olmasına rağmen Google 1. sayfada bulunuyor.

Diğer yazan arkadaşların makalelerine bakmadım, sadece gözüme çarpan kişilerin makalelerini inceledim. Gördüğünüz gibi gayet basit, arkadaşlar alınmasın fakat o kadar çaylaklığa rağmen özgünlük, siteninde güzel index almasıyla birlikte hızlı şekilde hedeflenen yerlere geliyor. Şimdi makale kabul kıstaslarımıza gelelim.

Makale Kabul Kıstasları

1) Makale başlığı en az 3 en fazla 7 kelime olacak (Zaruri durumlarda başlık kelime sayısı fazla olacak ise irtibata geçip onay almanız gerekmektedir, onay için Prenscem ile irtibata geçilecek.)

2) Konu başlığının tüm kelime başlangıçları "mi - ve" vb. olsa dahi büyük harfle başlaması gerekmektedir,

3) Konu ana başlığı haricinde makale içinde en az 3(üç) adet H1 dediğimiz alt başlık bulunmak zorunda ve bu alt başlıklar da makale ile alakalı olması gerekmektedir. Ayrıca aynı ana başlıkta olduğu gibi burada da alt başlık kelimelerinin tüm baş harfleri büyük harfle yazılacaktır,
Örnek:
Konu başlığı: Bitcoin Madenciliği Nedir
Alt Başlık 1: Bitcoin Madenciliği Nasıl Yapılır
Alt Başlık 2: Bitcoin Madencilik Cihazları Nelerdir
Alt Başlık 3: Antiminer Cihazları Nereden Temin Edilir
Alt Başlık 4: Bitcoin Madencili Yaparak Para Kazanmak
Alt Başlık 5: Bitcoin Madencili Para Kazandırır Mı
Alt Başlık 6: Ekran Kartı İle Bitcoin Madenciliği Yapılır Mı?
Alt Başlık 7: CPU İle Bitcoin Madenciliği
Alt Başlık 8: CPU İle Bitcoin Madenciliği Yapılır Mı?
Alt Başlık 9: Antiminer Cihazları Neden Pahalı
Alt Başlık 10: Bitcoin Madenciliği Mi Ethereum Madenciliği Mi

Gibi bu alt başlıkları çoğaltabiliriz,

4) Makalemize kesinlikle 5 adet etiket ekliyoruz,

5) Makalemiz de H1 yani alt başlıklar 3(üç) derece yazı büyüklüğünde ve kalın yazı ile olacaktır. Ve kesinlikle farklı renkler kullanılmayacaktır,

6) Blood ve İtalic yazı fontu ile yazılacak olan kelimeler sadece makale içi anahtar kelimeler ve site içi anahtar kelimelerimiz olacaktır. Site içi anahtar kelimelerimiz ise kripto dünyası ile alakalı tüm terimlerdir,

7) Makale uzunluğu minimum 650 kelime olmalıdır. Bu kelime çok gibi görünse de sizin Google'da üst sıralar da çıkmanızı sağlayacaktır,

8) Makale de en az 1(bir) tercihen 2(iki) adet resim olmalıdır,

9) Makaleleriniz %100 özgün olmalıdır,

10) Makaleler kontrol edilirken konu tertip ve düzen bizim için çok önemli, buna değer vererek yazın,

12) Yazdığınız makale başlığı ve içeriği daha önce forumda açılmış konulardan olmamalı,

13) Makale içi düzene ve Dil Bilgisi kurallarına riayet edelim,

14) Yazdığınız makaleler Benim Makalem katagorisin de açılmalı,

15) Yazdığınız makale linklerini bu konu altından paylaşmalısınız ve makalelerinizin indexlenmesi için 3(gün) bekliyoruz. Bu süreç sonunda aranmalarda ilk 3(üç) sırada bulunulan makaleleri konu altından bildirim yaparak bizi bilgilendirin. Biz de erkenden onaylayalım.

16) 1000 adet Dogecoin veya 6 adet Ripple kazanmaya hak kazanan kullanıcılar bu forumda paylaşmış olduğu makalenin aynısını kaynak belirterek veya Multi konu diyerek link vermek suretiyle 3 adet forumda R10-Wmaraci-Ytpara-Bitcointalk vb. paylaşmaları gerekmekte, Bu uygulama için makalenizi öncelikle bizim forumda paylaştıktan 3(üç) gün sonra diğer forumlar da paylaşıyorsunuz. 200 adet Dogecoin kazanan arkadaşlar ise makalesini bizim forumda yazdıktan 3 gün sonra tek adet ayrı forumda paylaşması yeterlidir.
Örnek 1: Link
Örnek 2: Link
Örnek 3: Link

17) Makale yazmakta herhangi bir sınır yoktur, tek kırmızı noktamız makaleler en az 6 saat ara ile paylaşılmalıdır.

18) Etkinliğe katılan kişilerden yukarıda belirttiğimiz hususlara riayet eden ve azami özen gösteren 1(bir) kişi ayın Makalecisi ödülünü alacaktır ve 20.000 Dogecoin veya isteğe göre 120 adet Ripple'nin sahibi olacaktır. Bir önceki Ayın Makale yazarı ödülünün sahibi 02/05/2018 tarihinde açıklanacaktır.

19) Konu sizlerin yapmış olduğu hata bildirimlerine göre zaman içinde güncellenecektir.

BTCFRM olarak şimdiye kadar her dediğimizi yaptık, geçmiş geleceğin teminatıdır, biz her zaman her konuda ve her aktivitede kullanıcılara hoşgörü ile yaklaşıyoruz ki enayi yerine konmadığımız sürece kullanıcıların lehine olan her hususta çoğu şeyi görmezden geliyoruz. Lütfen bu anlayışımızı suistimal etmeyin.

KONU MULTİDİR
BTCFRM
Konu sevkibilge tarafından (02 Mayıs 2018, 23:30 ) değiştirilmiştir.
foxmmo palmara
Okunmamış 24 Nisan 2018, 01:44
Üyeliği Durdurulmuş

Yaş / Cinsiyet: 41 / Erkek
Ad, Soyad: Me... Ge...
Ticaret: 11, 100%
Hocam gözüme çarpan bişiye değinmek istiyorum. Öncelikle başarılar.
Mesela Ücretsiz Kripto Para Kazanıyoruz! Detaylar ve Bilgilendirme 1.sıra demissiniz de bu cümlede ilk sırada olsanız ne olacak ki? Kim bu şekilde arar? Ücretsiz kripto para kazanmak diye arar ziyaretçi ve bu cümlede sıralamada yok.
Çok kolay suistimal edilebilir. Örneğin İçeriği sağlam yazarım. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda. Bitcoin nedir gibi sağlam bir kelime yerine Bitcoin Öğreniyoruz,Kazanıyoruz yazarım direk 1.sıra. Makale başlığıyla ararsanız tabi 1.sırada çıkar.

Bunun gibi 10-15 örnek verilebilirim makaleler arasından.İlk 3 sayfada çıkma olayını biraz daha daraltın derim. MakalesiniÖrnek verdiğim arkadaşı tanımıyorum. Sadece örnek verdim.Zamanım olursa deneyeceğim sitenizi. Başarılı işler çıkarıyorsunuz. İyi çalışmalar
gokenim, prenscem34, sevkibilge ve 1 kişi daha bunu beğendi.
Konu Miroglu tarafından (24 Nisan 2018, 01:46 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 24 Nisan 2018, 12:15

Alıntı:
Miroglu Adlı Üyeden Alıntı
Hocam gözüme çarpan bişiye değinmek istiyorum. Öncelikle başarılar.
Mesela Ücretsiz Kripto Para Kazanıyoruz! Detaylar ve Bilgilendirme 1.sıra demissiniz de bu cümlede ilk sırada olsanız ne olacak ki? Kim bu şekilde arar? Ücretsiz kripto para kazanmak diye arar ziyaretçi ve bu cümlede sıralamada yok.
Çok kolay suistimal edilebilir. Örneğin İçeriği sağlam yazarım. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda. Bitcoin nedir gibi sağlam bir kelime yerine Bitcoin Öğreniyoruz,Kazanıyoruz yazarım direk 1.sıra. Makale başlığıyla ararsanız tabi 1.sırada çıkar.

Bunun gibi 10-15 örnek verilebilirim makaleler arasından.İlk 3 sayfada çıkma olayını biraz daha daraltın derim. MakalesiniÖrnek verdiğim arkadaşı tanımıyorum. Sadece örnek verdim.Zamanım olursa deneyeceğim sitenizi. Başarılı işler çıkarıyorsunuz. İyi çalışmalar

19) Konu sizlerin yapmış olduğu hata bildirimlerine göre zaman içinde güncellenecektir.

maddesini ekledik. Teşekkür ederek en yakın zamanda sizleri aramızda görmek istediğimizi belirtmek istiyorum
Miroglu bunu beğendi.
Okunmamış 30 Nisan 2018, 16:49
BugraGulay Adlı Üyenin Avatarı
<?php echo"It's Life"; ?>

Yaş / Cinsiyet: 22 / Erkek
Ad, Soyad: Bu... Gü...
Ticaret: 7, 100%
Zamanında bir forum sitesi açıp normal paylaşımlar üzerinden forum parası dağıtıp forum mağazasından alışveriş yapma olanağını sunmuştum istediğim geri dönüşü alamayınca projeyi sonlandırmıştım. Maşallah güzel bir iş yapıyorsunuz umarım daha güzel yerlere gelir hem konunuzun güncelliği açısından hemde kendimce hoşuma gittiği için bir yorum bırakmak istedim iyi çalışmalar dilerim boş vaktim olursa detaylı bir inceleme yapacağım
sevkibilge bunu beğendi.
Okunmamış 30 Nisan 2018, 17:12

Teşekkür ederek sizleri aramızda görmekten zevk duyacağımızı belirtmek isterim
Okunmamış 01 Mayıs 2018, 14:20

3. Ödemeler başlamış bulunmakta herkesi forumumuza davet ediyoruz
https://www.btcfrm.com/benim-makalem...yapiliyor.html
Okunmamış 02 Mayıs 2018, 23:31

Konu güncellendi.

Cevap Yaz Favorilerime Ekle

fixerkit

Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 üye ve 2 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Makale Alımı