Giriş Yap / Kayıt Ol

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Ticaret > > Makale Alımı
sahibimsin godaddy

FORUMDA MAKALE YAZARAK COiN KAZANIN

Okunmamış 08 Nisan 2018, 01:45
WM Aracı

Meslek: Webmaster
Ad, Soyad: Em... Gü...
Ticaret: 2, 100%
Merhaba arkadaşlar.

Yeniden güzel bir haberimiz var size. Artık sitemizde makale yazarak Dogecoin kazanabilirsiniz. "Peki nasıl ya ?" dediğinizi duyar gibiyim. En başta kripto ile ilgili makaleler ile, şu an için sınır olmadan makale başı 500 Doge kazanırsınız. Ayrıca her ay en güzel makaleyi belirleyerek bir üyemize ayın makalecisi ödülü olarak 5000 Doge vereceğiz. Tabiki bununla ilgili kurallarımız var;
  • Kesinlikle copy/paste kabul edilmeyecektir.
  • Makaleler kontrol edilirken konu tertip ve düzen bizim için çok önemli, buna değer vererek yazın,
  • Yazdığınız makaleler özgün olmalı,
  • Yazdığınız bir makale bile özgün değilse o ay için hakkınızı kaybedersiniz,
  • Konu içeriği minimum 300 kelime olması gerekiyor,
  • Bir yerden aldığınız bir söz veya bir ek için konu içerisinde lütfen alıntılayarak gösterin,
  • Konuyu Benim Makalem bölümünde açmanız gerekmekte, kontrol edilen her makaleyi gerekli kategorilere dağıtacağız

Yukarıdaki kuralların hepsine uymanız gerekmekte, uymadığınız tek kural kabul edilmemenize sebep olabilir.

Ödüller Nasıl Dağıtılacak ?

Ödüller her makaleler incelendikten sonra her ayın 1'inden başlayarak sırayla ödemeler yapmaya başlanır.
Forum içerisindeki imzanıza Dogecoin adresinizi eklemeniz gerekiyor.

Ayın Makalecisini Nasıl Seçeceksiniz ?

Ayın makalecisi konu düzeni, akıcılığı, yorum sayısı, yorum yazan kişilere ilgilenme durumu, gelen beğeni sayısı, üyeler tarafından ilgi çekiciliği ve Google'deki yerine bakılarak belirlenir. %50'lik kısım beğeni sayısı, yorum sayısı, kalan %50'lik kısım ise diğer kriterlere göre belirlenir.

Konuları Nasıl Kontrol Edeceksiniz ?

Benim Makalem kategorisinde paylaşılan her konu aylık olarak düzenli bir şekilde özgünlük testinden geçirilerek kontrol edilecektir. Kontrol edilen her konunun ödemesi yapılıp gerekli kategorilere aktarılacak.

Ödemeler Ne Zaman Yapılacak ?

Yukarıda belirttiğim gibi ödemeler her ayın 1'inden başlayarak sırasıyla yapılmaya başlanır. En geç 10 gün içerisinde bütün ödemeler tamamlanır.

Merak ettiğiniz veya aklınıza takılan her soruyu yorum altından belirtebilirsiniz.
Detaylı konu linki için tıklayınız
Herkese iyi forumlar..
Konu alkatyan tarafından (08 Nisan 2018, 01:54 ) değiştirilmiştir.
btcfrm palmara
Okunmamış 08 Nisan 2018, 15:57
Miroglu Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 41 / Erkek
Ad, Soyad: Me... Ge...
Ticaret: 11, 100%
500 doge 5.80 tl gibi bir rakam yapıyor. Her 300-400 kelime özgün makaleye bu fiyatla ödeme yapacaksanız yüksek değilmi sanki?
prenscem34 bunu beğendi.
Okunmamış 08 Nisan 2018, 17:52
cnrsgr Adlı Üyenin Avatarı
Robot muymuş efendim?

Meslek: İnsan-lık
Ad, Soyad: Ca... Sa...
Ticaret: 38, 98%
Ben de onu araştırdım ve takdir ettim Miroglu , birçok uygulamada en düşük makale ücretinden bile daha az ödeme veriliyor. Sanırım alkatyan Dogecoin'in dalgalanmalarını da hesaba katıp, en düşük makale ücretinden biraz yüksek vermeyi hedeflemiş.

Projenizde başarılar dilerim, editörlük yapan birkaç arkadaşıma tavsiyede bulunacağım.
Miroglu bunu beğendi.
zeniwork - internet yayıncılığı
Okunmamış 08 Nisan 2018, 17:59
Engin07 Adlı Üyenin Avatarı
Engin ÖZTÜRK

Yaş / Cinsiyet: 20 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: En... Öz...
Ticaret: 31, 100%
Ödemeleri günlük olarak yapmayı düşünürseniz düzenli giriş sağlayabilirim. 1 Ay sonra ödeme alacağım bir iş için ve alacağım ödemenin ederini bilmeden iş yapmak biraz saçma olur sanki.
Şuan 500 DogeCoin 5.80 demiş arkadaşın birisi ben bilmiyorum tam piyasasını ama bu 1 aya bir şeyler oldu patladı diyelim 5080 oldu ödemeyi yapmayacağınızdan eminim. Ya da bu 50 kuruşa düştü bu seferde benim yazdığım o makale + editörlüğümün karşılığında alacağım ücret hiçbir anlam ifade etmez.
ofurkanak ve zezedayi bunu beğendi.
Okunmamış 08 Nisan 2018, 19:51
bycaptan Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 25 / Erkek
Ad, Soyad: Ma... Tü...
Ticaret: 7, 100%
Engin07 arkadaşımıza katılıyorum. Ödemeler en çok haftalık olmalı. Aksi taktirde kimsenin 1 ay boyunca hem ödeme bekleyeceğini, hem makale yazacağını düşünmüyorum. Haftalık olursa yazımlara başlayabilirim.
Tüm konularda makale yazılır.

Makale Yazımı : Aktif
Okunmamış 09 Nisan 2018, 16:31
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 33 / Erkek
Meslek: kamu
Ad, Soyad: Ce... Yı...
Ticaret: 1, 100%
Alıntı:
Miroglu Adlı Üyeden Alıntı
500 doge 5.80 tl gibi bir rakam yapıyor. Her 300-400 kelime özgün makaleye bu fiyatla ödeme yapacaksanız yüksek değilmi sanki?
Evet ücret normale göre yüksek ama biz her zaman kaliteden yanayız.
Okunmamış 09 Nisan 2018, 16:37
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 33 / Erkek
Meslek: kamu
Ad, Soyad: Ce... Yı...
Ticaret: 1, 100%
Alıntı:
Engin07 Adlı Üyeden Alıntı
Ödemeleri günlük olarak yapmayı düşünürseniz düzenli giriş sağlayabilirim. 1 Ay sonra ödeme alacağım bir iş için ve alacağım ödemenin ederini bilmeden iş yapmak biraz saçma olur sanki.
Şuan 500 DogeCoin 5.80 demiş arkadaşın birisi ben bilmiyorum tam piyasasını ama bu 1 aya bir şeyler oldu patladı diyelim 5080 oldu ödemeyi yapmayacağınızdan eminim. Ya da bu 50 kuruşa düştü bu seferde benim yazdığım o makale + editörlüğümün karşılığında alacağım ücret hiçbir anlam ifade etmez.
Arkadaşım biz makale yazarı aramıyoruz. Öyle bir düşüncemiz olsaydı toplu sparişler de minimum 1TL max 1.5 TL den fazlaca yazdırabilirdik. Burda ki amaç forum üyelerine bir jest yapmak. Ayrıca Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup değişik ithamlarda bulunmak hoş değil. Önce bir site yönetimi kimlerden oluşuyor geçmişte nasıl icraatlar yapmışlar biraz bilgi edinin, bomba çekiliş kısmını inceleyip geçmişte dağıtılan ödüllere bakın sonrasında zaten fikrin değişecektir.
MehmetYazar bunu beğendi.
Okunmamış 09 Nisan 2018, 18:18
Engin07 Adlı Üyenin Avatarı
Engin ÖZTÜRK

Yaş / Cinsiyet: 20 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: En... Öz...
Ticaret: 31, 100%
Alıntı:
prenscem34 Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaşım biz makale yazarı aramıyoruz. Öyle bir düşüncemiz olsaydı toplu sparişler de minimum 1TL max 1.5 TL den fazlaca yazdırabilirdik. Burda ki amaç forum üyelerine bir jest yapmak. Ayrıca Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup değişik ithamlarda bulunmak hoş değil. Önce bir site yönetimi kimlerden oluşuyor geçmişte nasıl icraatlar yapmışlar biraz bilgi edinin, bomba çekiliş kısmını inceleyip geçmişte dağıtılan ödüllere bakın sonrasında zaten fikrin değişecektir.
Kimlerden oluştuğu veya kim olduğunuz beni alakadar etmeyen ayrıntılar. Burası WMAracı ve ne sizin ne konuyu açan arkadaşınızın forumda herhangi bir TİCARET GEÇMİŞİ YOK! Ticaret geçmişini bir yana bırakıyorum mesajınız dahi yok denebilir. Ben sizin sitenizi değil WM Aracı'nı referans alırım. Siz Cumhurbaşkanı dahi olsanız şuanda forumda yeni bir üye, sıfır ticaret, sıfır güven seviyesindesiniz benim gözümde.

Sonrasında, Makale yazarı aramıyorsanız konuyu "MAKALE ALIMI" ve "TİCARET" kategorisi altında açmanızın nedeni nedir Burası makale yazarlarının makale yazarı arayan kişilerle buluştuğu kategori.

Hepsini geçiyorum makale yazarı aramıyorsunuz forumunuzda gördüm yorumunuzu da standart yazmayı bilmeyen kişilerin yazmış olduğu yazılara laf atıyorsunuz. Sizin istediğiniz içerik bir yazar tarafından hazırlanabilecek kalitede bir yazı ve bunu yazarlardan istemiyorum diyorsunuz. 1 TL'ye elbette yazarlar ama o laf attığınız yazılara benzeyebilir sonuç. Kaldımı 1 TL'ye yazan bilmiyorum ben diğer arkadaşları çok takip etmiyorum ama şuan 2.5 TL'den yazdığım halde siparişlere yetişemiyorum.
otisabi, KryssLuck ve useranonimm bunu beğendi.
Konu Engin07 tarafından (09 Nisan 2018, 18:23 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 09 Nisan 2018, 19:36
OmerAYDINOGLU Adlı Üyenin Avatarı
İstikrar Başarıyı Getirir

Ad, Soyad: Öm... Ay...
Ticaret: 19, 100%
Hayırlı Olsun. Bu tarz etkinlikler sürekli devam edecektir...
Okunmamış 10 Nisan 2018, 18:30
WM Aracı

Ad, Soyad: Em... Gü...
Ticaret: 2, 100%
Alıntı:
Engin07 Adlı Üyeden Alıntı
Kimlerden oluştuğu veya kim olduğunuz beni alakadar etmeyen ayrıntılar. Burası WMAracı ve ne sizin ne konuyu açan arkadaşınızın forumda herhangi bir TİCARET GEÇMİŞİ YOK! Ticaret geçmişini bir yana bırakıyorum mesajınız dahi yok denebilir. Ben sizin sitenizi değil WM Aracı'nı referans alırım. Siz Cumhurbaşkanı dahi olsanız şuanda forumda yeni bir üye, sıfır ticaret, sıfır güven seviyesindesiniz benim gözümde.

Sonrasında, Makale yazarı aramıyorsanız konuyu "MAKALE ALIMI" ve "TİCARET" kategorisi altında açmanızın nedeni nedir Burası makale yazarlarının makale yazarı arayan kişilerle buluştuğu kategori.

Hepsini geçiyorum makale yazarı aramıyorsunuz forumunuzda gördüm yorumunuzu da standart yazmayı bilmeyen kişilerin yazmış olduğu yazılara laf atıyorsunuz. Sizin istediğiniz içerik bir yazar tarafından hazırlanabilecek kalitede bir yazı ve bunu yazarlardan istemiyorum diyorsunuz. 1 TL'ye elbette yazarlar ama o laf attığınız yazılara benzeyebilir sonuç. Kaldımı 1 TL'ye yazan bilmiyorum ben diğer arkadaşları çok takip etmiyorum ama şuan 2.5 TL'den yazdığım halde siparişlere yetişemiyorum.
Engin bey size sanki zorla gelin makele yazın demişizde size uygun fiyatı vermeyince sinirlenmiş gelmiş burda afra tafra çekiyorsunuz gibi geldi.Size hitap etmeyen bir konudasınız lütfen baltalamayınız.Kalite istiyoruz, o yüzden yüksek fiyat veriyoruz. Kalite ancak kaliteli kişilerin kaleminde çıkar.Kendinize güvenmiyorsanız satış baltalamayınız.
konuyu açan ticareti yok şu yok yok diyeceğinize az araştırsanız piyasanın en eski üyelerinden oldugum ve ticaret geçmişi yüzde 100 oldugunu görürsünüz(r10 - ytpara bakınız ).İnsanları tahrik etmeyin. Ticaretinize bakınız.
ACK bunu beğendi.
Konu alkatyan tarafından (10 Nisan 2018, 18:33 ) değiştirilmiştir.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Makale Alımı