wmaraci reklam

100 Kelime = 1.50 TL | Günlük 5.000 Kelime - Makale ve Editörlük Hizmeti

2 Mesajlar 929 Okunma
wmaraci reklam

Metontheway Metontheway WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

İŞ ALIMI = Açık

Hazır makale satışı ve editörlük hizmetlerim için açtığım konudur.

2009-2014 yılları arasında bir çok site için makale satışı yaptım. Aynı zamanda niş sitelerim oldu ve web site alım satımıyla da ilgilendim. Bu sayede özellikle SEO, kadın, gezi, teknoloji, moda, sağlık, haber siteleri gibi bir çok site hakkında bilgi sahibiyim.

Makalelerimi özgün ve SEO kurallarına uygun bir şekilde yazmaktayım. Satın aldığınız makaleler H1-H2 etiketlerine sahip, anahtar kelimeleri kalın vurgulu ve içerisinde yan anahtar kelimeler içeren zengin yazılar olacaktır. İmla kurallarına olabildiğince dikkat etmekteyim.

100 Kelimesi = 1.5 TL üzerinden çalışıyorum. Ayrıca günlük olarak 5.000 kelime (editörlük hizmetim de dahil) civarı iş yapıyorum. Çünkü ek olarak stok fotoğrafçılık, web site yönetimi, udemy kurs eğitmenliği gibi işlerim de var. Makale yazarlığı günlük nakit para akışımı sağladığı için 9-5 masa başı işim olacak diyebilirim.

EDİTÖRLÜK

Sitenizin canlı ve aktif kalması için, belirttiğiniz saatlerde yayınlanmak üzere günlük en az 3 adet 300 kelimelik makale girişi yapabilirim. Ek olarak her yazı için anahtar kelime girişi ve telif hakkı olmayan fotoğraf ekliyorum. Tabi ki alt etiketi de olacak :)

Günlük en az 300 kelimelik 3 makale x 7 gün = 95 TL yerine 85 TL olarak haftalık ve nakit alıyorum. Detaylar için mesaj atabilirsiniz.

Satın aldığınız tüm makaleler iade ve revize garantilidir. Eğer beğenmediğiniz makale olursa revize edebilirim veya para iadesi yapabilirim. Bu konuda dil dökmenize de gerek yok. Soru sormam, iş yaparım.

Ödeme yöntemi sadece ENPARA.
Mesaj yoluyla detay alabilirsiniz. Forum dışı için whatsapp: 05526137473

Hazır Makalelerim:

Kanser Nedir = 509 Kelime 7.5 TL
Akciğer Kanseri = 434 Kelime 6.5 TL
Bağırsak (Kolon) Kanseri = 460 Kelime 7 TL
Pankreas Kanseri = 656 Kelime 10 TL

**7473 numaralı telefondan onay almadan işlem yapmayınız.
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

blacktower blacktower www.koinextra.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 12 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Takip

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al