wmaraci reklam

Yüksek Performanslı ve Nicel Analizli İçerikler | Editörlük | Faturalı İşlemler

22 Mesajlar 11.912 Okunma
wmaraci reklam

Uxicerik Uxicerik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Content Director
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 33 / 36
  • Ticaret 4, (%100)

106631-6542932226947.jpg

106631-6547d94a09df2.jpg

106631-654293099fe9b.jpg

106631-6542931373333.jpg

WMARACI REFERANSLARI:

Tabiya adlı üyeden alıntı

Merhabalar..
Arkadaşlar aslında pek sevmem böyle yorum yapmayı lakin.. Bu arkadaş cidden işinin eri.. Hakkını veriyor araştırıyor sonra yazıyor. Verdiği gün teslim ediyor makaleleri.
Ben 25 adet yazdırdım. Bundan sonra arkadaş ile çalışacağım. Memnun kaldım herkes gönül rahatlığı ile çalışabilir. Teşekkürlerimi sunuyorum

ahmet1340 adlı üyeden alıntı

10 adet makale alındı gercekten işinin ehli ve sitenizi kendi sitesi gibi ilgileniyor seo konusundada bilgili

sertacs adlı üyeden alıntı

Aldığım makalelerden memnun kaldım. Şuana kadar makale yazdırdığım en iyi yazar diyebilirim.

Networkhocasi adlı üyeden alıntı

İşinde başarılı,dürüst bir arkadaş gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.Her gönderdiği makaleden gerek dilbilgisi,SEO gerekse okuyucu dostu olmasından dolayı memnun kalıyoruz.

ahmet066 adlı üyeden alıntı

Whatsapp'dan ulaştım. Anahtar kelime analizi yapılmıştı ve seo uyumluydu. Birkaç hata olmuştu fakat talimatlarım doğrultusunda revize edildi. 20 adet makale satın aldım. Devamı gelecektir inşallah.

JoshgunPRO adlı üyeden alıntı

Makale satın alındı. Başarılı ve işini bilen bir arkadaş, tavsiye ediyorum.

Tabiya adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile forum aracılığı ile tanıştım cidden işinin ehli.. Dediği vakitte teslim ediyor makaleleri.. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Tymen adlı üyeden alıntı

Arkadaş işinde çok iyi verdiğimiz tüm işleri zamanında ve en kaliteli şekilde bize teslim etti çalışmanızı kesinlikle tavsiye ederim

*** REFERANSLARI:

tastanbilal adlı üyeden alıntı

Arkadaşla makaleler konusunda anlaşıldı kimileri gibi x günde deyip xx günde teslim etmiyor. İşini gerçekten iyi bilen biri, fazlasıyla dost canlısı, insanlığı karakteri on numara bir arkadaş. Makalelere gelince ciddi ciddi aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor ek olarak bir çok konuda yardımcı oluyor. Ben açıkcası çok memnun kaldım hem kendisinden hemde çalışmalarından. Bundan sonra makale yazımı konusunda tek çalışacağım kişi kendisidir.

mrbold adlı üyeden alıntı

5 adet profesyonel makale alındı eğer ihtiyaç olursa yine bu arkadaşdan alınacak. Zamanlama olarak gerçekten sözüne güvenilir bir insan

Tugrabey adlı üyeden alıntı

Editörlük anlamında çalıştığım en kaliteli arkadaş. İşini severek yapıyor. Konuyla ilgili öncesinde derin araştırmalar yapıyor. İçerikleri dolu dolu oluyor. Kendi kişiliği de çok kaliteli. Erel'e rastladıktan sonra forumda başka bir editör arama gereği duymadım açıkçası.

budakerkan adlı üyeden alıntı

İçerik siparişi teslim alındı. İçerikler çok kaliteli, sitesine değer verenlere tavsiye ederim.

Mert433 adlı üyeden alıntı

Makale Yazdırıldı temiz iş tavsiye ederim dürüst arkadaş devamı gelecek teşekkürler

sinanksk adlı üyeden alıntı

Uzun yıllardır forumda bir çok içerik yazarı arkadaş ile çalıştım, çalışıyorum. Arkadaşın içerikleri ilk 3'e girer. Örnek bir içerik yazdırın hak vereceksiniz.

caglar06 adlı üyeden alıntı

4 adet makale için anlaşıldı özellikle işe başlamadan önce ön bilgilendirme yapması ilgi alakasını görünce profesyonelliği anlayacaksınız. Çalışmamız devam edecek inşallah.

Edit : Makaleler teslim alındı söz verdiği günden önce hemde ayrıca istenilen kelime sayısının çok fazlasını yapmış ve makaleler üst düzey kalite teşekkürler.

UPGREAT adlı üyeden alıntı

İşini iyi yapıyor ve girişler zamanlı. İstikrar ve disiplin bu işin önemli yanlarından. Teşekkür ederim.

TyMen adlı üyeden alıntı

Makale yazdırıldı çok temiz ve titiz çalışan bir arkadaş herkese tavsiye ederim.

GencTeknoloji adlı üyeden alıntı

200 Adet Teknoloji, 50 Adet Sağlık, 20 Adet otomobil makalesi alınmıştır. İşini iyi yapıyor.

Enginu adlı üyeden alıntı

Uzun zamandır arkadaş ile çalışıyorum.
İşini temiz yapiyor ve zamanında teslim ediyor, başarılarının devamını diliyorum

furkancelebi adlı üyeden alıntı

makale yazdırıldı, istediğim gibi teslim etti, herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.

mrbold adlı üyeden alıntı

30 adet teknoloji ve 8 adet niche toplamda 38 makale daha sipariş edildi. İşini hakkıyla yapıyor

JoshgunPRO adlı üyeden alıntı

Makale satın alındı. Başarılı bir arkadaş, tavsiye ediyorum.

robertokim adlı üyeden alıntı

Kendisinden makale aldım. Sağolsun yardımcı oldu. Gönül rahatlığıyla alım yapabilirsiniz.

ahmet1340 adlı üyeden alıntı

Gerçekten kendiside makaleleri gibi kaliteli bir insan kesinlikle çalışmanızı öneririm denemek icin 10 adet makale yazdırıldı makalelerin gorsellerine kadar sitemize özel ve profesyonel bir sekilde hazırladı. Kendisine teşekkür ediyorum. Bu şekilde kaliteyi bozmadan devam etmesi dileğiyle.

Mesaj 12 defa düzenlendi. Son düzenleyen: Uxicerik (05.11.2023 21:07)

ahmet066

kişi bu mesajı beğendi.

Analizli, kaliteli ve performansı yüksek içerikler. İçerik Ajansı

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Networkhocasi Networkhocasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
İşinde başarılı,dürüst bir arkadaş gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.Her gönderdiği makaleden gerek dilbilgisi,SEO gerekse okuyucu dostu olmasından dolayı memnun kalıyoruz.
Uxicerik

kişi bu mesajı beğendi.

Tabiya Tabiya WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek root
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1001
  • Beğeniler 149 / 148
  • Ticaret 19, (%95)
Merhabalar..
Arkadaşlar aslında pek sevmem böyle yorum yapmayı lakin.. Bu arkadaş cidden işinin eri.. Hakkını veriyor araştırıyor sonra yazıyor. Verdiği gün teslim ediyor makaleleri.
Ben 25 adet yazdırdım. Bundan sonra arkadaş ile çalışacağım. Memnun kaldım herkes gönül rahatlığı ile çalışabilir. Teşekkürlerimi sunuyorum
Uxicerik

kişi bu mesajı beğendi.

ahmet066 ahmet066 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Whatsapp'dan ulaştım. Anahtar kelime analizi yapılmıştı ve seo uyumluydu. Birkaç hata olmuştu fakat talimatlarım doğrultusunda revize edildi. 20 adet makale satın aldım. Devamı gelecektir inşallah.
Uxicerik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

noppah noppah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Coder Since 1989
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 5 / 69
  • Ticaret 5, (%100)
mrb teknoloji hakkında makaleler örnekleriniz var mı? websitemiz 500 kelimelik 20 adet makale ihtiyacımız var.
pm lütfen

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)
makale yazarlığı eğitimi aldım kısmı güldürdü

günde kaç kelime yazabiliyorsunuz

Tabiya Tabiya WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek root
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1001
  • Beğeniler 149 / 148
  • Ticaret 19, (%95)
Arkadaş ile forum aracılığı ile tanıştım cidden işinin ehli.. Dediği vakitte teslim ediyor makaleleri.. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.
Uxicerik

kişi bu mesajı beğendi.

ersincesmeci ersincesmeci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek elektrik. tek.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 9, (%100)
Link özgünleştirebilirmisin benim seçtiğim

• Üyelik 23.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 33 / 36
  • Ticaret 4, (%100)
ersincesmeci Evet. Özgünleştirebilirim

• Üyelik 23.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 33 / 36
  • Ticaret 4, (%100)

jorphy adlı üyeden alıntı

makale yazarlığı eğitimi aldım kısmı güldürdü

günde kaç kelime yazabiliyorsunuz

İşkur'un 'Sosyal Medya Uzmanlığı' kursundan haberiniz yok sanırım :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al