Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Makale Alışverişi

Hazır Makale Satışı - Özel Fiyatlar ve Kredi Kartıyla Ödeme Seçeneği

Okunmamış 31 Ocak 2018, 01:12
Engin07 Adlı Üyenin Avatarı
Engin ÖZTÜRK

Yaş / Cinsiyet: 22 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: En... Öz...
Ticaret: 34, 100%
Merhaba, sizlere hazırlamış olduğum ve kullanıma hazır hazır makalelerimi sunmadan önce bazı konulara değinmek ve yazılarımın içerikleri hakkında ufak bir fikir sahibi olabilmeniz adına bilgilendirme yapacağım.
Engin07 Kimdir?
Engin07 yani ben genç bir kardeşiniz belki de abinizim. Halihazırda Eskişehir'de Üniversite öğrenimine devam ediyor ve masraflarımı karşılayabilmek ve almayı planladığım şeyler için para biriktirmek adına bir ek gelir kaynağı olarak 2012 yılından bu yana web siteleri için içerik yazarlığı yapıyorum.
Çalışma Mantığım ve Prensiplerim Nelerdir?
  • Öncelikli ve en önemli çalışma şartlarımdan birisi karşılıklı saygıdır. Benim dikkatimi vererek dinlediğim bir kişinin beni kale almıyor ise aramızda geçen tüm konuşma orada son bulur ve herhangi bir ortak çalışma, hizmet alıp verme söz konusu ise sonlandırırım.
  • Hazırlamış olduğum tüm hazır makaleler 6 yılı aşkın web site içerik editörlüğü ve yazarlığı tecrübeme dayanarak çalışma sağladığım web sitelerinden aldığım olumlu geri dönüşlere göre hazırlanmaktadır. Bu nedenle içerikler konuyla alakalı Anahtar Kelimeler ve Başlıklarda sitenizin başarısına göre hızla yükselecek ve zirveye rahatlıkla çıkabilecek seviyededir. SEO uyumlu makale kavramını doğru bulmamakta ve mevcut pazar gereği bu kavramı kullanmak zorunda kalmaktayım.
  • Hazırladığım tüm yazıları öncelikle kendim okuyor ve gerçekten konuyla alakalı olmadığı yerleri mümkün olduğu kadar içerikten temizliyor ve direkt bilgi - kullanıcı odaklı içerikler oluşturmaya çalışıyorum.
  • Yazıları bilgim dahilinde mümkün olan en düşük yazım ve dil bilgisi hatalarıyla oluşturmaya çalışıyorum.
  • Sunmuş olduğum Hazır Makaleler'i herhangi bir ÖZGÜNLÜK KONTROL SİTESİ ya da ÖZGÜNLÜK KONTROL ARACI ile taratmıyorum. İçerikleri sağdan soldan kopyalayarak hazırlamıyor baştan sona kendim yazdığım için özgünlük problemi yaşanmayacağından emin oluyorum. Elbette hepimiz insanız ve yanılma payımız mevcut. Bu gibi bir durum yaşandığı takdirde iade veya değişim hakkı tanıyorum.
  • Hazır makalelerim fiyatları sabit fiyatlandırma tablosu üzerinden belirlenmektedir. 100 Kelime 1,50 TL.

Hazır Makalelerim
Webmaster - Web - SEO - Bilgisayar
Yazmaktan en fazla zevk aldığım kategoriler kuşkusuz Webmaster, Web, SEO ve Bilgisayar alanında içerikler. Bu konularda içeriklere yer veren internet siteleriniz için gerçekten doyurucu ve yararlı bir makale arıyorsanız aşağıdan size uygun bir başlık seçebilir ve hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kadın - Moda - Burç - Astroloji
Konu başlığına bağlı olarak yazmaktan hoşlandığım içeriklerin yer aldığı başlıklardır. Kadın, Moda, Burç ve Astroloji alanını kapsayan hazır makalelerime aşağıdan ulaşabilirsiniz. Kategoriyi sevmiyor olmamdan etkilenip içeriklerin kalitesinde düşüş yaşanacağını düşünmeyin, kaliteden ödün vermeden içeriklerimi sunmaktayım.

Sağlık - Eğitim - Spor
Bilhassa sağlık alanında bilimsel ve derin yazılar hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan birisi olarak sunmuş olduğum makalelerin başlıklarından da anlayabileceğiniz üzere her bireyin araştırarak öğrenebileceği seviyede konularda içerik üretmekteyim. Aynı şekilde Eğitim alanında yer alan yazılarımda Sağlık'a benzerdir. Spor alanında ise diğer 2 kategoriye oranla çok daha fazla bilgiye sahip olduğumu söyleyebilirim.

Sosyal Medya - Teknoloji - Mobil
Web siteleri için içerik oluşturmaktan en çok zevk aldığım kategori grubunun bir diğeri ise Sosyal Medya konularını içeren yazılar. Elbette teknoloji ve mobil kategorilerinde yer alan içerikleri de oldukça fazla seviyor ve hazırladığım içeriklerin yoğunluğunu bu alanlara veriyorum.

Kripto Para - Finans - Ekonomi
Oldukça deneyimli olduğum alanlardan bir diğeri ise paranın devreye girdiği içerikler. Bu alanda hizmet veren geçmiş projelerim ve halihazırda içerik ürettiğim birçok müşterim sayesinde oldukça fazla deneyimlendiğim bir alan. Kripto Para, Finans ve Ekonomi alanlarında hazırlamış olduğum içerikler.

Genel - Kategorilendirmeye Üşendiğim Diğer Yazılarım
Herhangi bir kategoriye sığdıramadığım ya da yazılara özel bir kategori oluşturmaya üşendiğim diğer yazılarım

Ödeme Yöntemleri ve Referanslar
Şuanda yalnızca Havale ve EFT yöntemleriyle ödeme kabul etmekteyim. Hesabımın bulunduğu ve ödeme geçebileceğiniz bankalar ise şu şekilde; Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, QNB Finansbank (Enpara.com), Akbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası
Alıntı:
YusTol Adlı Üyeden Alıntı
6 adet makale alındı, hızlı teslimat için teşekkürler. İçerikler kaliteli ve oldukça açıklayıcı.
Alıntı:
FHisamioglu Adlı Üyeden Alıntı
Makale alındı. Gayet profesyonelce hazırlanmış ve sıkılmadan okunulabilecek şekilde yazılmış. Tavsiye ederim.
Alıntı:
hayalifenomen Adlı Üyeden Alıntı
Yeni açtığım sitemi Engin'e emanet ettim diyebiliriz Başarılı ve düşünceli bir arkadaş.
Alıntı:
firatdurak Adlı Üyeden Alıntı
kendisinden makale alındı gerçekten kaliteli makaleler memnun kaldım
Alıntı:
GodLessTurtLe Adlı Üyeden Alıntı
İlk işimizi gerçekleştirdik zamanınında öncesinde aciliyetimiz var diye kırmadı ve çok özel titizlikle yazmış teşekkür ediyorum.
Alıntı:
BOZTOPRAK Adlı Üyeden Alıntı
Mükemmel makale yazıyor bu zamanda böylesi zor bulunur.
Alıntı:
owuzan Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaş makaleyi çok hızlı teslim etti.
İmla kurallarına gayet güzel dikkat edilmiş ve istediğim kelimeye göre çok güzel hazırlanmış bir makale aldım, teşekkür ederim.

Konu Engin07 tarafından (06 Ocak 2019, 21:42 ) değiştirilmiştir. Sebep: İçerik Güncellendi, Konu Yenilendi, Her şey Tıkırında
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Makale Alışverişi