wmaraci reklam

İlk Sayfa Garantili Makale hizmeti - Türkiyede ilk !

15 Mesajlar 2.147 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

DenizCaglar DenizCaglar Danışman & Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webtasarım&Yazılım geliştirme&
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)
İddia ediyorum bu hizmet Türkiye'de bir ilk !

Kurallar;

# Sitenizin alt yapısı wordpress olmalı
# Sitenizde all in seo kullanıyor olmalısınız
# Müşteri seçme hakkımı saklı tutmaktayım
# Sınırlı sayıda kişiler ile çalışacak olup kontenjan boşalmadan iş alımı yapmamaktayım.
# Zaman konusunda sıkıştırmayacak kişiler ile çalışıyorum
# Fiyat konusunda asla taviz vermiyorum.Teklif etmeyiniz.
# Sıralama zamanı bekleme konusunda tercih önceliği benimdir.
# Sırlamaya çıkmama ihtimali olursa çalışma ücretini almıyor sadece ödediğiniz makale ücretini almış oluyoruz.
# Makale ücreti ödenir.Çalışma ücreti sıralamaya çıktığı anda ödenir.Öncesinde ödeme yapmanıza gerek yoktur.
# Yazılacak yazı başlığının seçimi ve siteye ekleme işlemlerini biz yapmaktayız.Resim etiket gibi tüm işlemler dahil olup sizin hiç bir işlem yapmanıza gerek yoktur.
#Yazılar 300-800 kelime arasıdır.Seçilen konuya göre şansınıza ne çıkarsa.Yazının gidişatına göre devam etmektedir.Ne kadar çıkacağı önceden belirli değildir.Önemli olan seo açısından minimum kelimenin girilmesidir.800 kelimede çıkabilir.

Fiyat ve Detaylar;

1 Adet yazının fiyatı: 10 TL

=> Yazı kelimelerinden yada etiketlerinden birisinde ilk 20 ye girmesi durumunda ek 10 TL
=> Yazı kelimelerinden yada etiketlerinden birisinde ilk 15 e girmesi durumunda ek 15 TL
=> Yazı kelimelerinden yada etiketlerinden birisinde ilk 10 a girmesi durumunda ek 25 TL
=> Yazı kelimelerinden yada etiketlerinden birisinde ilk 6 ya girmesi durumunda ek 35 TL
=> Yazı kelimelerinden yada etiketlerinden birisinde ilk 3 e girmesi durumunda ek 45 TL
Olarak ücretlendirilmektedir.

1 Yazının kendi başlığı ve etiketlerinde aynı anda 1 den fazla sıralamaya girme durumunda ise ek fiyatın %20 i üzerinden ücret ödersiniz.Yani 1 yazı ile 4-5 farklı kelimede sıralamaya girmesi anlamına gelmektedir.

Önemli Not mutlaka okuyunuz: Hepiniz onca makalelere para döküyorsunuz.Ve çoğunlukla sonuç alamıyorsunuz.Sonuç alamadığınız yazıya para dökmek yerine her yazınızda sıralamaya çıkarak gelir elde etmek sizin için bir fırsat.Fiyat olarak çok bulanlar olabilir fakat bence fiyat uygunun ötesinde. Backlink,tanıtım yazısı ve makaleye ödediğiniz paraları bir düşünürseniz yada seo ücreti olarak ödediğiniz miktarlar, o yüzden bu fiyatlar bedava.Alacağınız makalenin kalitesi tartışılamaz kadar iyidir.Bunu yazıları görünce anlayacaksınız. Bugüne kadar ki çalışma ve sıralamaları mı da kontrol etme fırsatını sunacağım.

Yazılar rakiplerinizin sitelerini analiz edilerek hit çektiği kelimeler baz alınarak yazılmaktadır.O yüzden çalışma ücreti fiyatlarının kat katını ömür boyu kazanacaksınız.Yazılardan kısa sürede sonuç alacak olmanızda sizin için bir avantaj.

One page seo çalışması makale hizmeti alacak olarak müşterilerimiz için: sadece 59 TL.

[B]İLETİŞİM: SKYPE: torkinteraktif@hotmail.com Telefon: 0553 099 55 55
Detaylı bilgi ve güven açısından telefonu tercih etmekteyim.İkna olmaktan korkmayın arayın. :)[/B]

wmaraci
reklam

Beginnertk Beginnertk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Web Tasarım - SEO
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 66 / 66
  • Ticaret 4, (%100)
1 adet yazı için anlaşalım, deneyelim hocam.
Merak ettiğim bir konu var. Yazının konusunu biz mi belirliyoruz? İlk sayfaya çıkma süreci ortalama ne kadar süre alır?
Referans için indirim ya da farklı bir uygulamanız var mı :) Detaylar için pm lütfen.

Bir sorum daha olacak, sektörde ki rekabetin düşük olması sebebi ile sitemde özgün ve +300 kelime üzeri yazılar direkt ilk 20 de çıkıyor. Ben ilk 3 garantili istiyorum, belirli bir zaman sonra "bu yazı ilk 3 e gelmiyor şimdi ilk 20 de" deyip bizden ilk 20 için geçerli olan ek ücreti alacak mısınız? Bunun önüne geçmek için yazının yayınlandığı anda ki ilk index sıralaması kayda geçmemeli.

samdilli samdilli WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ve Pazarlama
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 1240
  • Beğeniler 439 / 366
  • Ticaret 36, (%100)
Referansları görebilir miyim? Yoksa referans olabilirim.

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

Beginnertk adlı üyeden alıntı

1 adet yazı için anlaşalım, deneyelim hocam.
Merak ettiğim bir konu var. Yazının konusunu biz mi belirliyoruz? İlk sayfaya çıkma süreci ortalama ne kadar süre alır?
Referans için indirim ya da farklı bir uygulamanız var mı :) Detaylar için pm lütfen.

siteniz ilk index aldığında ilk 20 de başlar.O kadar net bir bilgi vereyim iddialıyım.Referans fazlası ile var konuda olmasa da.Hepsinin admin panellerini sunabilirim, yazıların bizden olduğuna dair.Fiyat konusunda emin ol yapabileceğim bir şey yok.Çünkü duruma göre aynı yazıyı 2-3 kere yazma ihtimalimiz oluyor.Bir yazı ortalama 2 saati bulmakta.

Ortalama 3 yazıda 1 ilk 6 ya giriyor.Bir diğer konu ise farz edelim ilk 6 ya girdi.örneğin 4. sırada hafta geçti.Ben çalışma bu yazıda buraya kadar dedim ve kalan ödemeyi aldım.Bu durum yazının ilk sıraya gelmeyeceği anlamına gelmiyor.Mutlaka sıralama yukselecektir.Bu sıralama için ücret almıyorum. Kısacası özetlemek gerekirse siz il 10 a ücret ödeyip 1. sırada olabilirsiniz.

Ek Olarak:

samdilli adlı üyeden alıntı

Referans gönderiyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 66 / 66
  • Ticaret 4, (%100)
DenizCaglar Hocam anlatamadım ben sanırım kusura bakmayın. Benim sitemde yani sektörümde, yayınladığım tüm yazılar zaten ilk 20'de index alıyor. Bunun için yazının özgün ve uzun olması yeterli yani.
Bu durumda şöyle bişey yapabilir miyiz: Yazı yayınlandı 20. sıradan index aldı. Çalışmalar sonucunda 19.sıraya geldi. Bundan ücret alınmaması gerekiyor. İlk 10'a gelirse evet ücret ödeyebilirim.

Ya da garantili bir hizmetiniz varmı? Yazı yayınlandı ve 1. sayfaya gelene kadar çalışma yapılmasını istiyorum.

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

samdilli adlı üyeden alıntı

Mesaj kutunuz dolu

MKURT MKURT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Logistics & Transportation
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1796
  • Beğeniler 394 / 439
  • Ticaret 54, (%100)
Mesajım bulunsun yarın irtibata geçeceğim.

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

DenizCaglar Hocam anlatamadım ben sanırım kusura bakmayın. Benim sitemde yani sektörümde, yayınladığım tüm yazılar zaten ilk 20'de index alıyor. Bunun için yazının özgün ve uzun olması yeterli yani.
Bu durumda şöyle bişey yapabilir miyiz: Yazı yayınlandı 20. sıradan index aldı. Çalışmalar sonucunda 19.sıraya geldi. Bundan ücret alınmaması gerekiyor. İlk 10'a gelirse evet ücret ödeyebilirim.

Ya da garantili bir hizmetiniz varmı? Yazı yayınlandı ve 1. sayfaya gelene kadar çalışma yapılmasını istiyorum.

Fiyat konusunda ufak bir değişkenlik göstererek ilk 10 garantisi verebilirim.
Çalışma sıralamaya çıkıncaya kadar sürmektedir zaten.Gerekirse aynı başlıkta yazı 3 kere yazılır ama o yazı o sıraya sokulur.Buradaki mesele site içi optimizasyon.

Ek Olarak:

Şunu da belirteyim bazı yazılar vardır ilk 20 imkansız görünür örnek.Kalp krizi belirtileri.Bu yazıda uzun yazı özgün yazı yeterli olmaz.Fiyat belirtirken o yüzden ilk 20 den başladım.Sektöre göre fiyatta esneklik olabilir yada sıralama garantisinde

Ek Olarak:

MKURT adlı üyeden alıntı

Mesajım bulunsun yarın irtibata geçeceğim.

Tabiki; Telefon yolu ile ulaşırsanız daha detaylı bilgi sunabilirim.

• Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 66 / 66
  • Ticaret 4, (%100)
İş Bankası hesabınız varsa hesap numarasını PM olarak yollayın hocam, 1 adet çalışma yaptırmak istiyorum. İlk 3 garantili, sektörü ve detayları mesajınıza cevaben ileteceğim.

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

İş Bankası hesabınız varsa hesap numarasını PM olarak yollayın hocam, 1 adet çalışma yaptırmak istiyorum. İlk 3 garantili, sektörü ve detayları mesajınıza cevaben ileteceğim.

Pm gönderiyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al