wmaraci reklam

İngilizce/Türkçe Özgün İçerik Marketi (Teknoloji, Gündem, Edebiyat/Sinema, Spor..)

5 Mesajlar 1.187 Okunma
wmaraci reklam

Zeiden Zeiden WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 13, (%69)
Merhaba!

Altı yılı aşkın süredir çeşitli platformlar için ya da freelance olarak İngilizce ve Türkçe dillerinde özgün içerik üretiyorum.

Taban fiyatta kelime bazlı ücretlendirme üzerinden çalışmayı tercih etmiyorum. Projeleriniz ya da halihazırda faaliyette olan platformlarınız için düzenli bir editör arayışındaysanız, sağladığım hizmetler şu şekilde:

Hangi kategorilerde yazıyorum?

• Teknoloji: Donanım ve yazılım başta olmak üzere teknoloji gündeminde yaşanan gelişmeler, ürün incelemeleri, haberler, yorumlamalar ve dahası.

• Sinema/Televizyon: Dizi/film incelemeleri, televizyon ve beyazperdeyle ilgili gelişmeler, yorumlamalar ve dizi/film severlerin ilgisini çekebilecek özgün içerikler.

• Spor: Avrupa basketbolundan NBA'e, Premier Lig'den Monaco Grand Prix'e dek sporla ilgili tüm gelişmeler, değerlendirmeler ve analizler.

• Video oyunları: PC ve konsol oyunlarına dair incelemeler, haberler, özgün içerikler. Mobil oyun sektöründe yaşananlar, video oyun pazarındaki atılımlar ve dahası.

• Edebiyat: İngiliz edebiyatı başta olmak üzere dünya klasiklerine yakından bakış, kitap incelemeleri, edebi makaleler ve karşılaştırmalı analizler.

Nelere dikkat ediyorum?

• 100% Özgünlük: Hem İngilizce hem de Türkçe dillerinde kaleme aldığım içeriklerin 100% özgünlük taşıması en önemli prensibim.

• Kalite: İçeriklerin copy/paste, birebir çeviri ya da özensiz clickbait gibi hem okuyucu hem de platform kalitesini aşağıya çekecek etmenlerden uzak kalmasını amaçlıyorum.

• Nitelik: İçerik ürettiğim kategorilerin tümüyle ilgili akademik geçmişim ya da bir kullanıcı/araştırmacı olarak en az on yılı aşkın bir ilişkim bulunmakta. Dolayısıyla ele aldığım konular üzerine araştırmadan çok fikir üretmeye yoğunlaşabiliyorum.

Diğer hizmetlerim neler?

• Proofreading: İngilizce ve Türkçe çeviri ya da orijinal metinler üzerinde incelemelerde bulunarak gereken düzenlemeleri yapabilirim.

• Sosyal medya yönetimi: Sosyal medya hesaplarını yönetebilir, kullanıcılarla birebir etkileşimde bulunabilir ve ilgi çekecek sosyal içerikler üretebilirim.

• Çeviri: İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce çeviri yapabilirim.

İletişim: PM

[QUOTE=bilisimciblog]3 adet makale alımı yapıldı. Teşekkürler.[/QUOTE]

[QUOTE=mert433]10 adet makale siparişi verildi.. ve
Gayet hızlı çalışan bi arkadaş başarılar diliyorum[/QUOTE]
bilisimciblog

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

bilisimciblog bilisimciblog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 141 / 79
  • Ticaret 0, (%0)
3 adet makale alımı yapıldı. Teşekkürler.
Zeiden

kişi bu mesajı beğendi.

Com Com Domain Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 75 / 77
  • Ticaret 7, (%100)
Referans link pm alabilirmiyim

MErdeM43 MErdeM43 KobimNet.com ®️ Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Tasarım Seo
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 34 / 33
  • Ticaret 8, (%100)
10 adet makale siparişi verildi.. ve
Gayet hızlı çalışan bi arkadaş başarılar diliyorum...
Zeiden

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

OzanWeb OzanWeb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 395
  • Beğeniler 128 / 97