wmaraci reklam

%100 Özgün, Liste Şeklinde Hazırlanmış, Seo Uyumlu Makaleler

45 Mesajlar 12.289 Okunma
wmaraci reklam

Ersumer Ersumer songemi.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Psikolojik Danışman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 88 / 58
  • Ticaret 15, (%100)

Makale Nedir?
Alanında uzman bir kimse tarafından yazılan, herhangi bir konuda bilgi vermek amacını güden, bir görüşü desteklemek, bir savı öne sürüp bunu kanıtlamak gereğinde olan ve bir gazete ya da dergide yayımlanan, belli uzunlukta, başlıklı ve genellikle imzalı yazı.
Kaynak: Oxford Languages

Demem o ki, makale yazmak uzmanlık gerektiren bir iştir. İçerik hazırlamıyorum, makale yazıyorum. Makalelerim imzalıdır. 3 TL'ye başkasına yazdırılıp, 5 TL'ye satın aldığınız yazılara benzemez.
De-da bağlacını ayıramayan, hangi noktalama işaretini nerede kullanacağını bilmeyen, minimum düzeyde bile dil bilgisi kurallarından bihaber, bütün bunlara rağmen kendini makale yazarı olarak tanımlayan arkadaşlar tarafından, kopyala-yapıştır yapılmış veya translate ile çevrilmiş yazılara makale denilemeyeceğini bilmek gerekiyor. (İşini hakkıyla yapanlar başım üstüne)

Psikolojik danışman ve rehber öğretmenim. Yayımlanmış 3 adet kitabım var. (Kitaplar; 90'larda Çocuk OlmakBizimkisi Bir Aşk Hikayesi, Bir Şarkıdır Yaşamak
Yazımı tamamlanmış, yayınevinde baskı aşamasında bekleyen 2 adet kitap çalışmam daha bulunmakta. Bir dönem gölge yazarlık (hayalet yazarlık) yaptım ve farklı kimseler için 5 kitap yazdım. Bir yayınevinde editör olarak çalıştım. Ayrıca farklı site ve dergilerde yayımlanmış çok sayıda köşe yazım ve makalem mevcut. Makalelerimizin kalitesi hakkında fikir sahibi olmak için konumuza yapılmış olan yorumlara göz atabilirsiniz.
Not: Bir başka webmaster forumunda da makale yazıp satıyorum.

Deneme türünde kaleme aldığım yazıları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz...

Liste şeklinde ve maddeler halinde hazırlanmış yazılar, çok daha fazla ilgi çektiği ve okuması çok daha kolay olduğu için makaleleri liste şeklinde yazmayı tercih ediyorum. Ayrıca Seo açısından ve Google'da üst sıralarda yer almak için önemli kriterlerden biri olması sebebiyle, mümkün olduğunca uzun makaleler yazıyorum. Her bir makale için minimum 5-6 saat zaman harcıyorum. Makalelerde, uzmanlık alanımla ilgili bilgi birikimimi aktarıyorum. Araştırma yapılması gereken konularda, sadece Türkçe kaynaklardan değil, yeri geldiğinde yabancı kaynaklardan da araştırmalar yapıyorum. Gereksiz kelime veya bağlaç kullanmıyorum. Elbette makaleleri Seo'ya uyumlu ve okuyucu dostu olarak yazıyorum. Makalelerde, yazdığım konuyla ilgili yapılan araştırmalar varsa bunlara da yer veriyorum ki okuyucu sallama veya bir dayanağı olmayan bilgiler okuduğu hissine kapılmasın. Yani bir yandan okunabilirliği üst seviyede tutmaya çalışırken, diğer yandan da doyurucu bilgiler veriyorum. Şayet yazdığım konu imkan tanıyorsa, edebi bir dil kullanmaya özen gösteriyorum. Yine kaleme aldığım konu müsaitse, anlatılan konuyu örneklerle destekliyorum ki okuyanın kavraması daha kolay hale gelsin.
Not: Eğer yazmış olduğum bir makaleyi, kendim keyifle okuyamıyorsam o makaleyi satışa çıkarmam. Beğenmediğiniz makaleyi anında iade edebilirsiniz. Örnek makaleler için özel mesaj yazabilirsiniz...

Öte yandan alanım dışındaki konularda yazılar yazmıyorum. Sağlık, psikoloji, kişisel gelişim ve eğitim (bilhassa çocuk ve aile eğitimi) alanlarında makale yazmayı tercih ediyorum. Keza herkesin her konuda iyi makaleler çıkarabileceğini düşünmüyorum. Bu nedenle hem alanımla ilişkili, hem de severek yazabileceğim konularda makaleler yazıyorum.

Genellikle hazır makalelerimi satmayı tercih etsem de, yukarıda sıraladığım alanlardaki makale ihtiyaçlarınız için özel mesaj gönderebilirsiniz.

Makaleleri, 100 kelimesi 7 TL olarak fiyatlandırıyorum. Başta da belirtmiş olduğum gibi; benden içerik değil, sitenize değer katacak kaliteli makale satın alırsınız.

Ayrıca, kitap yazdırmak ve gölge yazarlık hizmeti almak isteyenler özel mesaj yazabilir...

Satıştaki Makalelerim
Halihazırda yok. Yazdıkça ekleyeceğim...

Satılan Makalelerim;

Özgüvenli Çocuk Yetiştirmek İçin 7 İpucu - 1.204 Kelime

Saygısız Çocuğa Nasıl Davranılmalı?

Alt Başlık; Çocuklarınızın Size Saygı Göstermesini ve Sizi Dinlemesini Sağlayacak 9 İpucu - 1.324 Kelime

Çocuklar İçin Kitap Okumanın Faydaları - 465 Kelime
Modern Dünyada Çocuk Yetiştirmek İçin 12 İpucu - 688 Kelime
 Mutlu Çocuklar Yetiştirmek İçin 7 Öneri - 619 Kelime

Orman Banyosu Nedir? Faydaları Nelerdir? - 1.209 Kelime

Ömrü Uzatan 14 Sağlıklı Alışkanlık - 1.645 Kelime
Çocuk ve Harçlığa Dair 5 Öneri - 430 Kelime
Çocuklarımıza Paylaşmayı Nasıl Öğretebiliriz? - 364 Kelime
Çocuklara Temizlik Alışkanlığı Kazandırmanın Yolları (Tuvalet Eğitimi) - 511 Kelime
Çocuklara Cinsel Eğitim Nasıl Verilmelidir? - 450 Kelime
Başarılı Çocuklar Yetiştirmek İçin 6 Bilimsel Yöntem - 458 Kelime
Çocuklara Ev Ödevlerinde Nasıl Yardımcı Olabilirsiniz? - 425 Kelime
İyi Bir Uyku İçin 8 Vitamin ve Mineral Takviyesi - 516 Kelime
Kilo Vermek İçin Kullanabileceğiniz 13 Sağlıklı Gıda - 634 Kelime
Uykusuzluk Sorununa 13 Bilimsel Çözüm - 416 Kelime

Ödeme Yöntemi: Enpara ve Finans Bank

Mesaj 3 defa düzenlendi. Son düzenleyen: Ersümer (25.02.2022 14:59)

fthkekik mhmmdkrbs tanerrraktas

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

nrkn nrkn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Founder®, CDCS®, BA®
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 68 / 229
  • Ticaret 106, (%100)
Arkadaştan 4 adet makale alındı, hepsi birbirinden kaliteli itina ile hazırlanmıştır. Kesinlikle tavsiye ederim.
Ersumer

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 88 / 58
  • Ticaret 15, (%100)
nrkn Memnun kalmanıza çok sevindim. Nezaketiniz için de ayrıca teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim ...

fthkekik fthkekik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 547
  • Beğeniler 86 / 85
  • Ticaret 15, (%100)
2 adet makale alındı.memnun kaldım tesekkurler.
Ersumer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 88 / 58
  • Ticaret 15, (%100)
Teşekkür ederim fthkekik ...
Tekrar çalışmak temennisi ile iyi çalışmalar dilerim ...

alidak alidak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 2, (%100)
Hepsini satın alabilirim. Pm ile hesap bilgileri ve iletişim bilgilerinizi rica ediyorum
Ersumer

kişi bu mesajı beğendi.

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
Skype pm atar mısınız?

• Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 88 / 58
  • Ticaret 15, (%100)
Hermes Skype kullanmıyorum maalesef. Özel Mesaj gönderebilir misiniz?

Ek Olarak: Tüm makaleler alidak Beyefendiye satılmıştır. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim ...

alidak alidak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 2, (%100)
Makale yazma konusunda tam bir üstad! İnanılmaz anlayışlı, samimi ve kibar bir beyefendi. Üstad, yazdığı makalelerle sektördeki çıtayı en üst seviyeye çekmiş.(Kişisel fikrimdir) 2 ayrı blogumda her gün makale yazmaktadır. Profesyonel ve iş disiplini olan birisiyle çalışmak isteyenler, bence kesinlikle tercih etmelidir. Seçmiş olduğu makale başlıkları merak uyandırmaktadır. İçerikler inanılmaz akıcı ve keyiflidir. Üstadın sayesinde kendi blogumu ziyaret etmekten keyif almaya başladım. Bu yazdıklarım kesinlikle bir iltifat değildir. Makale yazdırıp, insanlığından ve yaptığı işten memnun kalmayan kişilerin parasını bizzat ben ödemeye hazırım. Kısacası param kadar kefilim. Allah emeklerini boşa çıkartmasın.
Ersumer artvinhopa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 88 / 58
  • Ticaret 15, (%100)
alidak Bey, çok utandırdınız. Gerçekten çok teşekkür ederim nezaketiniz için. Kişi kendini aynada görürmüş. Kendinizi anlatmışsınız. Bugün foruma hiç girmemiştim. Yeni girdim ve yeni gördüm yorumunuzu. Teşekkür ediyorum güzel iltifatlarınız için.

Sizinle çalışmak büyük keyif. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim ...
alidak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al