wmaraci reklam

Makale Özgünleştirme İşlerinize Talibim

3 Mesajlar 481 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

birkideneme birkideneme WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 59 / K
  • Meslek Emekli - Serbest meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 15 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba;

Sitedeki makale siparişlerinin çoğu taban fiyat üzerinden ve ben bu fiyattan makale yazmıyorum. Bir miktar ticaret puanım olmasını istediğimden, araştırma gerektirmeyen daha kolay bir iş olan özgünleştirme işlerine talip olmak istiyorum. Referans isteyenlere özel mesajla blog sitelerimden birinin linkini verebilir veya bu konunun altına bırakılan kısa bir paragrafı özgünleştirebilirim.

İşimi nasıl yaptığım hakkımda fikir verebilecek bir ticaret puanına sahip olmadığımdan, ödemenin iş tesliminden sonra yapılmasını kabul etmek durumundayım şimdilik. Bu yüzden, talebim 8 ve üzerinde ticaret puanı olan üyelere yöneliktir.

Bu işi, teklifler gelirse tabii, geçici bir süre için yapmak niyetinde olduğumu da eklemek isterim. Bunu sürekli yapacak zamanım yok, ayrıca ücret de bana düşük gelecek. Başta da belirttiğim gibi, amacım sadece bir miktar ticaret puanı toplamak.

Ödeme: Ziraat Bankası

Ne giderim peşlerinden / Ne ardımda devam olsun / Ne uyarım, ne hükmeder / Kalanlara selam olsun.
wmaraci
reklam

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 59 / K
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 15 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
İnternetten herhangi bir yazıyı alıp özgünleştirerek yazım tarzım, imlam gibi konularda fikir verebileceğimi düşündüm.

Kaynak: sondakika.com

Deniz Kadah: Göztepe taraftarından özür diliyoruz

Beşiktaş'ın Göztepe'yi 3-0 mağlup ettiği maç sonrasında konuşan Deniz Kadah, "Göztepe camiasından ve taraftarından özür diliyoruz. Tüm takım ağlıyor." dedi.

Süper Ligin 2. haftasının açılış maçında Beşiktaş, Göztepe'yi Güven, Caner ve Ljajic'in golleriyle 3-0 mağlup etti.Maç sonunda konuşan Göztepe'nin deneyimli oyuncusu Deniz Kadah, "Tek bir şey söylemek istiyorum. Göztepe camiasından ve taraftarından özür dilemek istiyoruz. Bütün takım ağlıyor." dedi.

"BÖYLE BİR SEZON İSTEMİYORUM"
Andre Castro da, "Düzeltmemiz gereken birçok şey var. Bu şekilde lige başlamamamız gerekiyordu. Geçen sezon da kötü bir sezon geçirmiştik. Ben bu şekilde bir sezon geçirmek istemiyorum." diye konuştu.

Tarafımdan Özgünleştirilmiş Hali

Göztepe'nin tecrübeli oyuncusu Deniz Kadah, takımının Beşiktaş'a 3 - 0'lık bir skorla yenildiği maçın ardından bütün takımın üzüntü içinde olduğunu söyledi. Kadah ayrıca, takım olarak Göztepe camiasından ve taraftarlarından özür dilediklerini belirtti.

Andre Castro da Göztepe'nin geçen sezonu da kötü geçirdiğini, lige bu şekilde başlamalarının üzücü olduğunu ve düzeltmeleri gereken pek çok şey olduğunu ifade etti.

Süper Ligin 2. haftasında oynanan açılış maçında Beşiktaş, Göztepe'yi Liajic, Güven ve Caner'in golleriyle 3 - 0 mağlup etmişti.

Ne giderim peşlerinden / Ne ardımda devam olsun / Ne uyarım, ne hükmeder / Kalanlara selam olsun.

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 59 / K
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 15 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
@Hattushil için özgünleştirme yaptım, istediği işleri teslim ettim. Sorunsuz, güzel bir alışveriş oldu; teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al