wmaraci reklam

Profesyonel Makale > %100 Seo Uyumlu Makale - Hızlı Teslimat - Para İade Garantili

9 Mesajlar 1.395 Okunma
wmaraci reklam

MakaleYazari13 MakaleYazari13 Profesyonel Makale Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Makale Yazari
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 24 / 27
  • Ticaret 8, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Hocamdan Bronz paket satın aldım.

Öncelikle iyiki makale hizmeti satın almışım ve bu kadar muhteşem biriyle tanışma fırsatı yakalayabilmişim diyorum.

Teslim ettiği makaleler tam istediğim gibiydi. Başlıklar, anahtar kelimeler ve imla kuralları o kadar hoşuma gitti ki bu makaleleri hem google'nin hemde okuyucunun hoşuna gideceğine adım gibi eminim.

Makaleleri gece başlayıp sabahlara kadar (Evet sabahın 05.00' ne kadar.) ara vermeden, her teslim edilen makaleyi bilgilendirerek yazdı.

Makalelerin hepsi bittikten sonra toplu şekilde hem makaleleri, hem gerekli dökümanları hemde her makale için ayrı ayrı özgünlük sonuçlarını mail adresime teslim etti.

Kendisiyle uzun süreler çalışmayı planlıyorum. Bu forumda birçok yazarla iş yaptım ve hocam işini hakkıyla yapan nadir yazarlardan birisidir. Şiddetle tavsiye ediyorum. :)

Hocama tekrardan her şey için teşekkür ediyorum. İlk müşteri olup, wmaracinda makalelerinizi keşfeden ilk kişi olmak da ayrıca bana gurur verdi. :)

Biliyorum yorum biraz uzun oldu ama gerçekten memnun kalmasam "makale alındı" tarzında kısa bir yorum yazar geçerdim. Fakat hocamın vermiş olduğu hizmet ve iş ahlakı muazzam. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Ben son derece memnun kaldım. :)

sdemirtas adlı üyeden alıntı

İş verildi. Gayet güzel bir örnek makale de hazırladı. Uzun süre çalışacağımızı düşünüyorum.
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

Öncelikle iyiki makale hizmeti satın almışım ve bu kadar muhteşem biriyle tanışma fırsatı yakalayabilmişim diyorum.

Teslim ettiği makaleler tam istediğim gibiydi. Başlıklar, anahtar kelimeler ve imla kuralları o kadar hoşuma gitti ki bu makaleleri hem google'nin hemde okuyucunun hoşuna gideceğine adım gibi eminim.

Makaleleri gece başlayıp sabahlara kadar (Evet sabahın 05.00' ne kadar.) ara vermeden, her teslim edilen makaleyi bilgilendirerek yazdı.

Makalelerin hepsi bittikten sonra toplu şekilde hem makaleleri, hem gerekli dökümanları hemde her makale için ayrı ayrı özgünlük sonuçlarını mail adresime teslim etti.

Kendisiyle uzun süreler çalışmayı planlıyorum. Bu forumda birçok yazarla iş yaptım ve hocam işini hakkıyla yapan nadir yazarlardan birisidir. Şiddetle tavsiye ediyorum. :)

Hocama tekrardan her şey için teşekkür ediyorum. İlk müşteri olup, wmaracinda makalelerinizi keşfeden ilk kişi olmak da ayrıca bana gurur verdi. :)

Biliyorum yorum biraz uzun oldu ama gerçekten memnun kalmasam "makale alındı" tarzında kısa bir yorum yazar geçerdim. Fakat hocamın vermiş olduğu hizmet ve iş ahlakı muazzam. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Ben son derece memnun kaldım. :)
MakaleYazari13

kişi bu mesajı beğendi.

sdemirtas sdemirtas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 3 / 33
  • Ticaret 18, (%100)
İş verildi. Gayet güzel bir örnek makale de hazırladı. Uzun süre çalışacağımızı düşünüyorum.
MakaleYazari13

kişi bu mesajı beğendi.

videowebtv.com

• Üyelik 21.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Makale Yazari
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 24 / 27
  • Ticaret 8, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Değerli hocam, yorumunuz için çok teşekkür ederim her konuya indiğimde sizin yorumunuzu görmek, okumak beni duygulandırıyor işin gerçeği. Bu şekilde bir hizmet verebilmem için bana iş imkanı sağladığınız için asıl ben teşekkür ederim. İnşallah planladığınız gibi uzun çalışmalar yapmak dileğiyle.Her zaman memnun kalmanız dileğiyle...

sdemirtas adlı üyeden alıntı

Değerli yorumunuz için teşekkürler, inşallah sizlerle de uzun süre çalışmalara imzalar atarız. Her zaman memnun kalmanız dileğiyle...
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

millertekadam millertekadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 171 / 88
  • Ticaret 21, (%100)
1000 kelime makale yazdırıldı özgün olarak teslim etti tavsiye ederim.
MakaleYazari13

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Makale Yazari
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 24 / 27
  • Ticaret 8, (%100)

millertekadam adlı üyeden alıntı

1000 kelime makale yazdırıldı özgün olarak teslim etti tavsiye ederim.

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

turkuazinternet turkuazinternet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 2 / 22
  • Ticaret 5, (%100)
Pm alabilir myim
MakaleYazari13

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Makale Yazari
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 24 / 27
  • Ticaret 8, (%100)

İyi akşamlar, P.M gönderilmiştir.

sdemirtas sdemirtas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 3 / 33
  • Ticaret 18, (%100)
Yazarla ilk hafta gayet güzel çalışıldı. Sonraki süreçte verilen işleri teslim etmedi. İlk gün teslim edememe nedeni olarak sağlık sorunlarını gösterdi. Anlayışla karşılayarak diğer gün yazıların teslimini bekledim. Yazara yazmama rağmen geri dönüş alamadım. Sağlık sorunları olabilir zaten belirtildiğinde anlayışlı davranıyoruz. Tek istediğimiz sürekli çalıştığımız yazarların bilgilendirmesi ve bizimde işlerimizin aksamaması.
Kısacası sürekli olarak çalışılabilecek bir yazar değil.

videowebtv.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al