wmaraci reklam

10-Hazır Makale -Hemen Al

235 Mesajlar 52.534 Okunma
wmaraci reklam

uzmanmakale uzmanmakale Seo Makale Uzmanı Kullanıcı
    • Üyelik 18.12.2014
    • Yaş/Cinsiyet 44 / K
    • Meslek Seo Makale Yazarı
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad Ş** H**
    • Mesajlar 178
    • Beğeniler 42 / 39
    • Ticaret 102, (%100)
    Hoş buldum ,aynı başarıları ben de temenni ediyorum...

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
    reklam

mondschein mondschein WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 27.05.2013
    • Yaş/Cinsiyet 39 / E
    • Meslek sd
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad S** D**
    • Mesajlar 1206
    • Beğeniler 52 / 147
    • Ticaret 5, (%100)
    yazılarınıza bakabilecegim ornek link var mı ?

• Üyelik 18.12.2014
    • Yaş/Cinsiyet 44 / K
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad Ş** H**
    • Mesajlar 178
    • Beğeniler 42 / 39
    • Ticaret 102, (%100)
    Merhaba ;
    Gmail adresinizi verin. Hemen size göndereyim. Ya da konuyu siz belirleyin. Hemen özenle yazıp size göndereyim. Ücretsiz olarak.

Gerbelas Gerbelas WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 15.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 41 / E
    • Meslek Serbest
    • Konum Malatya
    • Ad Soyad R** Ö**
    • Mesajlar 319
    • Beğeniler 73 / 73
    • Ticaret 10, (%100)
    Makale siparişi vermeyi düşünüyorum. Pm gönderiyorum.
    Arkadaşa 50 makalelik iş verilmiştir.

wmaraci

celix celix WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 31.07.2012
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Meslek gazeteci
    • Konum Tekirdağ
    • Ad Soyad S** Ç**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 9 / 6
    • Ticaret 11, (%100)
    Ücretler uygun pm attım skype ekledim detayları görüşelim

interseyir.com

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 25.07.2014
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Elektrik Teknisyeni
    • Konum Fransa
    • Ad Soyad C** E**
    • Mesajlar 3510
    • Beğeniler 488 / 1190
    • Ticaret 1, (%100)

uzmanmakale adlı üyeden alıntı

Efendim ;
    Herhangi bir konuda makale yazarken o konu hakkında yapılacak bir ön çalışma ve araştırmanın ardından konu ile ilgili anahtar kelimelerin tespiti için "Google Anahtar Kelime Aracı"na başvurulur.
    Konu hakkında hangi kelime veya kelime gruplarının aylık kaç kez arandığı ve o kelimelerin rekabet durumu göz önüne alınarak seçilen anahtar kelimelerin temel kabul edilerek bu kelimeler üzerine makalenin inşasına başlanır.
    Seçilen anahtar kelimelerin ve/veya anahtar kelime öbeklerinin rekabet oranlarının çok yüksek olması yazılacak olan makalenin Google Seo alanında ilk sıralarda yer almasına yardımcı olmayacaktır. Titiz bir seçim yapılarak rekabet oranı düşük fakat tıklanma oranı yüksek kelimeler tespit edildikten sonra bu kelimelerin yazılacak makaleye %2-3 oranında serpiştirilmesi ve kalın altı çizili olarak Google Botlarının dikkatini çekebilecek şekilde makalenin giriş-gelişme ve sonuç bölümlerine orantılı bir şekilde yerleştirilmesi gerekir. Bununla birlikte Google Botlarının dikkatini celp etmek için Google botlarının ilk başvurduğu nokta olan makale başlığı yine anahtar kelimelerden seçilmelidir.
    Yazılacak olan makale kesinlikle kopya olmamalı ve dahası bazı özgünleştirici (!) programlarla herhangi bir yazının özgünleştirme çabasına girişilmemelidir.
    Bu durum google botlarını kandırabilirse dahi okuyucuyu doyuramaz.
    Makalenin akıcı, bilgi verici, anahtar kelime barındıran, tamamen özgün bir makale olması gerekir.
    Türkçe Öğretmeni olmak Seo uyumlu makaleler yazmak için yeterli olmamakla birlikte gerekli bile değildir. Ama bu durum düzgün ve imlâ kurallarına riayet edilmiş makale yazabilmek için yardımcı bir araç olabilir.
    Makale yazımında referans istemek; henüz makale yazarlığına başlamış insanlar için pek de moral verici ve motive edici değildir.
    Bu durum tıpkı yeni bir üniversite mezununun iş araması esnasında iş veren firmanın olmazsa olmaz şartları arasına serpiştirdiği " 3 yıl deneyimli olmak", "5 yıl deneyimli olmak" paradoksuna benzer. Eğer bir insan bir işe yeni başlayacaksa ve başvurduğu her şirket kendisinden deneyim isteyecek ise bu X kişisi işe nasıl başlayacak?
    Makale yazdırmak isteyen müşterilerin kaygısını en iyi şekilde anlayabilmek için en az bir site sahibi olmak ve siteye nasıl trafik çekileceğinin derin kaygısını yaşamış olmak gerekir. Para vererek makale yazdıran site sahipleri elbette ki satın aldıkları makalelerin bilgi verici olmasından ziyade trafik çekmelerini ve siteyi seo alanında üst sıralara yükseltecek birer araç olabilmelerini beklerler. Biz de tam olarak bu kaygıyı paylaşırken öte yandan okuyucuyu bilgilendirebilmek için aynı konu hakkında yazılmış başka makaleleri okumak ve özümsemek yolunu seçiyoruz. Bununla birlikte şu önemli hususu da belirtmekte yarar var ki ; yazarın içine sinmeyen bir makale okuyucunun da satın alanın da içine sinmeyecektir.
    Saygılarımla.

Bu yazıdan öte bir referans varmı? Okumaya başladığım andan itibaren kendimi yazının sonundaki noktada buldum. Bence güzel bir uslup ve anlatım tarzınız var başarılar dilerim.
    uzmanmakale ozulte Tekin43

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.12.2014
    • Yaş/Cinsiyet 44 / K
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad Ş** H**
    • Mesajlar 178
    • Beğeniler 42 / 39
    • Ticaret 102, (%100)
    Cihaneken,
    Öncelikle hoş geldiniz.
    Yazıyı beğenmenize sevindim.
    Tek referansım yazmaya ve okumaya olan bitmez tükenmez tutkum ve bu tutkuma eşlik eden araştırmacı ruhumdur. Bundan başka bir referansım yoktur.
    Çalışmak isterseniz size ücretsiz olarak örnek bir makale yazıp gönderebilirim.
    Tekrar teşekkürler.

Gerbelas Gerbelas WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 15.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 41 / E
    • Meslek Serbest
    • Konum Malatya
    • Ad Soyad R** Ö**
    • Mesajlar 319
    • Beğeniler 73 / 73
    • Ticaret 10, (%100)
    Arkadaşın, sanırım, ilk müşterisi ben oldum; ilk referansı da ben olayım. Kendisine 50 adet makale yazdırdım. Kalemi gerçekten güçlü biri. Ayrıca yazım ve noktalamalara da son derece dikkat ediyor. Tüm makale alıcılarına tavsiye ederim. Ayrıca, benim için yazdığı makaleler için de kendisine teşekkür ederim.

• Üyelik 18.12.2014
    • Yaş/Cinsiyet 44 / K
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad Ş** H**
    • Mesajlar 178
    • Beğeniler 42 / 39
    • Ticaret 102, (%100)
    Sn Gerbelas ;
    Çok teşekkür ederim değerli ve güzel yorumlarınız için.Sizinle çalışmak büyük bir zevkti. İnşallah yeni makalelerde buluşmak dileği ile.

horhor65 horhor65 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 31.10.2014
    • Yaş/Cinsiyet 50 / E
    • Meslek bilgisayar
    • Konum Van
    • Ad Soyad M** E**
    • Mesajlar 113
    • Beğeniler 22 / 16
    • Ticaret 4, (%100)
    Hoş geldiniz..Kilo aldırıcı iştah açıcı kilo almak vs konusunda yazabilirmisiniz?

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al