wmaraci reklam

Aşçıdan Yemek Tarifine Ne Dersin

3 Mesajlar 779 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sUstundag sUstundag Makale Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek AŞÇI
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 26 / 110
  • Ticaret 10, (%100)

• 4 adet Etiket sayısı istenilirse çoğaltılabilir.

• 1 adet resim Birden fazla resim eklenebilir ama tarifi ben yapmadığım için alakalı olmayabiliyor.

• Anahtar kelimelerin kalınlaştırılması

• Kusursuz imla

Bir yemek tarifi için önemli olan kelime sayısı değil, içeriğin kendisidir. Bu bağlamda arkadaşlar sipariş alırken 100, 200, 300 kelime gibi kısıtlayıcı işler almıyorum; bu durumda içerik kısıtlanıyor, anlamsızlaşıyor. Ortalama bir tarif 250 kelime ile sınırlandırılabilir ama özellikle tatlı tarifleri aşamalardan meydana gelir. Ör, Pasta tarifi: Pandispanya, iç & dış krema, süsleme, vb. Bu bağlamda siparişlerin kelime sayısı tarif ile alakalıdır bu sebeple kelime sayısı sınırlandırılamaz veya artırılamaz. (Yani 400 kelime ile anlatılacak bir pasta tarifini 100 kelimeye sığdırmak saçmadır ki bu durum aynen 150 kelimelik bir mercimek çorbası tarifini 400 kelime yazılmayacağı gibidir.)

*** Öncelikle ben yemek tarifi yazıyorum, seoya uygun yazı yazma konusunda bilgi sahibi değilim, yani bana a kelimesinin makaleye oranı %000.324 gibi rakamsal ifadeler ile gelecekseniz lütfen hiç gelmeyin. Yemek tarifi yazıyorum, yemek tarifi isteyenler ile çalışmak istiyorum.
*** üzerinden 100e yakın ref gösterebilirim ama bu sitede bu alanda ilk konum sanırım.

Fiyatlandırma: 100 kelime 1.00TL

Iff sıkıldım.
wmaraci
reklam

• Üyelik 05.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek AŞÇI
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 26 / 110
  • Ticaret 10, (%100)
Güncel

Iff sıkıldım.

• Üyelik 05.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek AŞÇI
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 26 / 110
  • Ticaret 10, (%100)
Güncel

Iff sıkıldım.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al