wmaraci reklam

Bay/Bayan Profesyonel Ekibimiz İle Profesyonel Makale Hizmeti

4 Mesajlar 911 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emrekarabulut emrekarabulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 13, (%100)

[LEFT]
[COLOR=#E25041][SIZE=3]Standart İçeriklerimizi Nasıl Hazırlıyoruz?
[/SIZE][/COLOR]

• LSI mantığına uygun bir şekilde seçilen anahtar kelimeleri SEO kriterlerine göre içerikte kullanıyoruz. Anahtar kelime kullanmak adına içerik kalitesini bozmuyoruz.

• Tek bir kaynaktan kelimeleri değiştirerek içerik üretmiyoruz. Birden fazla kaynaktan

• Kullanıcı odaklı anahtar kelime ve başlık kullanımı

• faydalanarak bağımsız kaliteli içerik üretiyoruz.

[COLOR=#E25041]Üst Düzey İçeriklerimizi Nasıl Hazırlıyoruz?
[/COLOR]

• Üst düzey içeriklerimiz için seçilen başlığın rekabet derecesi minimum seviyededir. Hakkında yüzlerce yazı yazılmış başlıklardan bahsetmiyorum. Başlıklarımız ve anahtar kelimelerimiz hem Google hem de kullanıcı odaklıdır.

• Anahtar kelime analizi yapılırken farklı platformlardan içerikleri okuyarak, LSI mantığı ile uyumlu anahtar kelimeler buluyoruz. Tüm bunları EXCEL dosyasında toplayıp, uygun olanları makale içerisinde SEO kriterlerine uygun bir şekilde kullanıyoruz.

• İş sonunda makaleler ile birlikte aranma hacimlerinin ve kullanılan anahtar kelimelerin bulunduğu listeyi müşterimize iletiyoruz.

[SIZE=2][COLOR=#1ABC9C][FONT=Arial Black] Rekabet oranı düşük başlık hizmetimiz minimum 10 adet 15 TL ve katları şeklindedir. Daha öncesinde hakkında içerik yazılmamış birçok başlığı daha öncesinde müşterilerime sundum. Eğer doğru başlıkları bulamıyorsanız, sizin adınıza araştıralım ve biz bulalım.[/FONT][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=#E25041]Ücretlendirme
[/COLOR]Standart içerik ücretimiz 100 kelimesi: 2.25 TL ve katları şeklindedir.
Üst düzey içerik ücretimiz ise 100 kelimesi 3 TL ve katları şeklindedir.

[COLOR=#E25041][SIZE=3]Daha Önce Kimlerle Çalıştık? ( Ve daha yüzlerce mutlu müşteri)
[/SIZE][/COLOR][CENTER]

*** Referanslarımız[/CENTER]

[/LEFT]

HodriMeydan adlı üyeden alıntı

Emre hocamın kendisiyle aylardır çalışıyoruz, ekibi ve kendisi işini layıkıyla yapan ender kişilerden. Her türlü konuda araştırma yaparak yazıları yazmaktadırlar. Kurumsal ve Türkiye'nin alanında önde gelen sitelerimizde kendisinin makalelerini kullanıyoruz. Makalelerde istediğiniz tüm düzenlemeleri yaptıklarından, gelen makalelerde kontrol etme gereği duymadan sitelerinizde kullanabilirsiniz. Kendisinden sayı olarak herhalde binlerce makale almışımdır. İş disiplini ve zamanında makaleleri teslim etmesi de işin bir başka tarafı. İnsanlığı ve kişiliğiyle de çalışmayı hak eden birisi.

CrasHofCinneT adlı üyeden alıntı

[FONT=Verdana][SIZE=2]Bu arkadaşlarla 1 yıldır çalışıyoruz.
Her ay 1-2K'lık sipariş geçerim. Piyasanın en iyi ve en hızlı editörleri makale yazarları burada.
Makale işi olanlara kesinlikle tavsiye ederim.[/SIZE][/FONT]

onderaydin adlı üyeden alıntı

1 yıla yakın bir süredir sürekli çalışıyoruz. Ajansımızın zor zamanlarında hemen yardımımıza koşup zorlu alanlarda bile çok güzel içerikler oluşturuyorlar. Tavsiye ederim. Başarılı içerik üreten bir organizasyon.

Medyaca adlı üyeden alıntı

emre ile uzun süredir çalışıyorum editörlük işinde tam bir pro editör arayan arakadaşlar için şidettel tavsiye ederim kendisiylede hala çalışıyorum ve çalışmayada devam edeceğim iyi çalışmalar...

ttk adlı üyeden alıntı

Yaklaşık 5 ay önce kendilerinden eğitim sitem için en küçük paketi aldım ve 1 aylık editörlük sonrasında siteden beklentim olmadığı için devam etmedik. Ancak az önce farkettim ki o dönemde hitsiz olan site her bir yazılarında günlük yaklaşık 100 hit almaya başlamış.
Teşekkürler tavsiye ederim herkese

RuyaWebAjans adlı üyeden alıntı

kendisiyle uzun vadede makale işleri için anlaşıldı. Gayet anlayışlı biri ve bunun yanında hızlı ve kaliteli iş teslimi yapan biri. Kendisine teşekkür ediyorum verilen paranın her kuruşunu sonuna kadar hak ediyor.

Neteskop adlı üyeden alıntı

Makale siparişi vermiştim, tam zamanında nokta atışı teslimat sağladılar.
Yazıların kalitesi zaten tartışılmaz.

kazurat adlı üyeden alıntı

Uzun süredir *** da bulunuyorum Emre Bey beni şaşırtan nadir insanlardan biri oldu.

Nezaketi, yardımları ve desteği için kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

Saygılarımla

RCX adlı üyeden alıntı

1,5 yıldır düzenli aralıklarla makale siparişi vermekteyiz. Yeterli kalitede ve zamanında teslim edilen makalelerden son derece memnunuz.

KurtaLan adlı üyeden alıntı

Çok başarılı bir arkadaşımız, makaleleri hazırlarken ince noktalara kadar değindi. İçerik kalitesi beklentimin çok üzerinde. Kesinlikle tavsiye ederim.

Çalışmaya gönül rahatlığıyla devam edeceğiz. İlgisine teşekkür ederim.

ATAFlash adlı üyeden alıntı

Eğer zamanınız az ve sağlam makaleler istiyorsanız bu arkadaşla iletişime geçmeniz yeterlidir. ;) Teşekkür ederim.

RuyaWebAjans adlı üyeden alıntı

Emre beye web sitesini yaptığımız bir firmamıza ait 50 adet tanıtım yazısı siparişi daha verdik verdiğim sipariş önemli değilde Kendisinin bu derecede saygı ve sevgi ile yaklaşımı forumda çalıştığımız diğer kişilerle karşılaştırılamayacak kadar üst seviyede kendisine ve çalışma arkadaşlarına sonsuz teşekkür ediyoruz.

ivanlar adlı üyeden alıntı

Arkadaşla neredeyse 1 aydır çalışıyoruz ve gayet memnunum. İstediğim düzeltmeleri de itina ile yapıyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim. Bu devirde işini düzgün yapan editör bulmak zor.

mobitek adlı üyeden alıntı

Kendisiyle bir süredir içerik çalışması gerçekleştiriyoruz. Gerçekten isteklerimiz, istenilen şekilde karşılanıyor. Kendisine özenli çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. Bundan sonrası için de çalışmayı düşünüyoruz. :)

ModaMarka adlı üyeden alıntı

1400e yakın yazı satın aldım emre kardeşim 3 günde ve istendiği gibi işi teslim etti emeğine teşekkür ediyorum.

webmaster1994 adlı üyeden alıntı

Kendisi ile 1 yili askindir calisiyorum kalemi guzeldir kesinlikle calismanizi tavsiye ederim.

tugay_10 adlı üyeden alıntı

İşini titiz ve iyi bir şekilde yapan ender arkadaşlardan sağolsun ne dediysek yaptı tekrar çalışmak dileğiyle :)

aksoyhx adlı üyeden alıntı

Kendisi ve ekibi harika iş çıkarıyor. Teslimat hızlı, makaleler bilgi verici. Teşekkürler.

juzk adlı üyeden alıntı

Kendisine ve yazarlarına teşekkür ederim yüklü miktar makale aldım.

Webmaster2014 adlı üyeden alıntı

Her konuda sözünde duran işini zamanında yapan kaliteli bir arkadaşımızdır. Makale konun hayırlı olsun, Allah utandırmasın.

onderaydin adlı üyeden alıntı

Bir süredir çalışıyoruz. Birçok kez sipariş verdim ve tüm makaleleri söz verdiği zamanda istenilen kalite ve özelliklerde teslim etti. Kesinlikle tavsiye ederim.

SunDay adlı üyeden alıntı

Çok ilgili çok başarılı kendisine çalışmalarımızdan dolayı teşekkür ediyorum.

ZGUNGOR adlı üyeden alıntı

Makale hizmeti alındı.Son derece ilgili bir arkadaş.
[QUOTE=NesBilisim;1070286912]10 makale satın alınmıştır. Hepsi güzel makaleler teşekkür ederiz.

Teşekkür ediyorum.[/QUOTE]

CrasHofCinneT adlı üyeden alıntı

200 kelimelik 60 adet makale için anlaşılmıştır.

ZaferUstun adlı üyeden alıntı

Arkadaşla editörlük işinde anlaşıldı. Kendisi çok anlayışlı ve ilgili birisidir.

Gokcag adlı üyeden alıntı

düzenli olarak çalışıyoruz, çok ilgili satıcı.

BaTTy adlı üyeden alıntı

Arkadaşla editörlük konusunda anlaşma sağlandı. Yarın çalışmalara başlayacağını belirtti. İkimiz içinde hayırlı olmasını diliyorum. Bol kazançlar

Aspffice adlı üyeden alıntı

Bir sitem için editörlük yaptırıldı, ikinci bir site için anlaşma yapıldı

Buyukarsiv adlı üyeden alıntı

1 haftalık editörlük hizmeti için anlaşılmıştır. İlgi ve alaka için tşk ederim.

Sodium adlı üyeden alıntı

10 adet makale alındı, kaliteli içerik. Teşekkür ederim.

ulus82 adlı üyeden alıntı

Forum içeriğine 150 kelimeden 10 makale için anlaşıldı. Devamı gelecektir hayırlı olsun.

,

Onuraygun adlı üyeden alıntı

300 kelime 20 makale için sipariş verildi.
Güncelleme: Makaleler teslim alınmıştır. Oldukça hızlı ve başarılı bir şekilde teslim etti..

wmaraci
reklam

• Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 13, (%100)
Konumuz güncel.

ReklamKap ReklamKap Faydalı olmak güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Firma Rehberi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1478
  • Beğeniler 103 / 475
  • Ticaret 31, (%100)
Firma ile whatsapp'tan iletişime geçildi.

• Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 13, (%100)
Konumuz uzun bir süreden sonra aktiftir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al