[COLOR=#B8312F]Kendimi Biraz Tanıtmam Gerekirse[/COLOR]
Engin07 yani ben genç bir kardeşiniz belki de abinizim. Halihazırda Eskişehir'de Üniversite öğrenimine devam ediyorum. 2012 yılından bu yana web siteleri için içerik yazarlığı yapıyorum.
[COLOR=#B8312F]Çalışma Mantığım ve Prensiplerim Nelerdir?[/COLOR]

• Öncelikli ve en önemli çalışma şartlarımdan birisi karşılıklı saygıdır.

• Konu başlıklarının tamamı yalnızca ciddi alıcılar ile paylaşılacaktır. Tüm başlıklar ve içerik gerekli SEO çalışmaları dahilinde özel olarak hazırlanmaktadır. Hazırlamış olduğum tüm içerikler 8 yılı aşkın tecrübem ve müşterilerimden almış aldığım geri dönüşler dahilinde hazırlanmaktadır.

• Profesyonel bir sunum ile teslimatları gerçekleştiriyorum.

• Sunmuş olduğum Hazır Makaleler'i herhangi bir ÖZGÜNLÜK KONTROL SİTESİ ile kontrol etmiyorum. Bu tarz servislerde sorun yaşanmayacağının garantisini veriyorum.

• Hazır makale ücretleri içerik kalitesi & konusu dahilinde makaleye özgü belirlenmektedir. Hiçbir koşulda taban fiyat altına satış gerçekleştirilmemektedir.

[COLOR=#41A85F]
[/COLOR]

[SIZE=7]Hazır Makalelerim[/SIZE]

[COLOR=#41A85F][COLOR=#B8312F]Webmaster - Web - SEO - Bilgisayar
[/COLOR]
[COLOR=#41A85F][COLOR=#000000]Yazmaktan en fazla zevk aldığım kategoriler kuşkusuz Webmaster, Web, SEO ve Bilgisayar alanında içerikler. Bu konularda içeriklere yer veren internet siteleriniz için gerçekten doyurucu ve yararlı bir makale arıyorsanız aşağıdan size uygun bir başlık seçebilir ve hemen iletişime geçebilirsiniz.[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#41A85F][COLOR=#B8312F]Kadın - Moda - Burç - Astroloji
[/COLOR]
[COLOR=#41A85F][COLOR=#000000]Konu başlığına bağlı olarak yazmaktan hoşlandığım içeriklerin yer aldığı başlıklardır. Kadın, Moda, Burç ve Astroloji alanını kapsayan hazır makalelerime aşağıdan ulaşabilirsiniz. Kategoriyi sevmiyor olmamdan etkilenip içeriklerin kalitesinde düşüş yaşanacağını düşünmeyin, kaliteden ödün vermeden içeriklerimi sunmaktayım.[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#41A85F][COLOR=#B8312F]Sağlık - Eğitim - Spor
[/COLOR]
[COLOR=#41A85F][COLOR=#000000]Bilhassa sağlık alanında bilimsel ve derin yazılar hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan birisi olarak sunmuş olduğum makalelerin başlıklarından da anlayabileceğiniz üzere her bireyin araştırarak öğrenebileceği seviyede konularda içerik üretmekteyim. Aynı şekilde Eğitim alanında yer alan yazılarımda Sağlık'a benzerdir. Spor alanında ise diğer 2 kategoriye oranla çok daha fazla bilgiye sahip olduğumu söyleyebilirim.[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#41A85F][COLOR=#B8312F]Sosyal Medya - Teknoloji - Mobil
[/COLOR]
[COLOR=#41A85F][COLOR=#000000]Web siteleri için içerik oluşturmaktan en çok zevk aldığım kategori grubunun bir diğeri ise Sosyal Medya konularını içeren yazılar. Elbette teknoloji ve mobil kategorilerinde yer alan içerikleri de oldukça fazla seviyor ve hazırladığım içeriklerin yoğunluğunu bu alanlara veriyorum.[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#41A85F][COLOR=#B8312F]Kripto Para - Finans - Ekonomi
[/COLOR]
[COLOR=#41A85F][COLOR=#000000]Oldukça deneyimli olduğum alanlardan bir diğeri ise paranın devreye girdiği içerikler. Bu alanda hizmet veren geçmiş projelerim ve halihazırda içerik ürettiğim birçok müşterim sayesinde oldukça fazla deneyimlendiğim bir alan. Kripto Para, Finans ve Ekonomi alanlarında hazırlamış olduğum içerikler.[/COLOR][/COLOR][/COLOR]
- Bankaların Swift Kodları 2020
- 32 Günlük En Yüksek Faizi Veren Banka
- İş Bankası POS Destek Telefon Numarası
- Garanti Bankası POS Destek Hattı
- Garanti Bankası BES Nasıl İptal Edilir?
- IBAN Kaç Haneli Olur?
- IBAN'dan Hesap No Nasıl Bulunur?
- Kredi Ödemem Gecikirse Ne Olur?
- Hangi Bankadan Ne Kadar Kredi Çekebilirim?
- Kefil Oldum Borcunu Ödemiyor Şimdi Ne Olacak?
- Kredi Borcunu Yapılandırabilir Miyim?
- Kredi Sicili Bozuk Birisi Kredi Çekebilir Mi?
- Kredi Kartı Bekleyen Provizyon Nedir?
- 3D Secure Nedir? 3D Secure Nasıl Kapatılır, Açılır?
- CVV Nedir? CVV Nerede Yazar?
- Papara Card Nedir? Papara Card Nasıl Para Yüklenir?
- İninal Kart Nedir? İninal Kart Nasıl Alınır?
- Repo Ne Demektir? Repo Çeşitleri Nelerdir?
- CDS Ne Demektir? CDS Nasıl Yorumlanır?
- Varant Nedir? Varant Hesaplama Ne İşe Yarar?
- Üfe ve Tüfe Ne Demektir - Nasıl Hesaplanır - Ne İşe Yarar?
- Mail Order Nedir? Mail Order Nasıl Kullanılır?
- Hisse Senedi Nedir? Hisse Senedi Nasıl Alınır?
- 25 Bin TL Sermaye İle Kurulabilecek İş Fırsatları
- Genç Girişimci Nasıl Olunur? Şartları Nelerdir?
- Cv Nedir? Cv Nasıl Doldurulur? Örnek CV İndir
- Senet Örneği İndir - Senet Nasıl Doldurulur?
- Şahıs Şirketi Kurma Masrafları - Şartları [Tüm Detaylarıyla]
- Ücretsiz Franchising Veren Firmalar +20 [Güncel Liste]
- Evde Bakım Maaşına Nasıl Alınır - Şartları Nelerdir - 2020 -
- İşkur Kayıt Belgesi Nasıl Alınır?
- Wowwo'dan Taksitle Araba Alınır Mı?

[COLOR=#41A85F][COLOR=#B8312F]Genel - Kategorilendirmeye Üşendiğim Diğer Yazılarım
[/COLOR]
[COLOR=#41A85F][COLOR=#000000]Herhangi bir kategoriye sığdıramadığım ya da yazılara özel bir kategori oluşturmaya üşendiğim diğer yazılarım :)[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#41A85F]
[/COLOR]

[SIZE=7]Ödeme Yöntemleri ve Referanslar[/SIZE]

Not 1: Kredi kartı ile ödemelerde %3 + 0,25 TL komisyon alınmaktadır.
Not 2: Kredi kartı ile 50 TL ve üzeri ödemelerde vade farkı ile 12 aya kadar taksitlendirme yapılabilmektedir.
Not 3: Kredi kartı ile ödemeler Türkiye'nin önde gelen ödeme kuruluşlarından birisi olan İYZİCO üzerinden tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.