wmaraci reklam

Makalelerinizi Yazmak Benden, Zirvede Keyif Sizden.. %100 Özgün / Profesyonel Makale Hizmeti

256 Mesajlar 56.085 Okunma
wmaraci reklam

Glsm Glsm Kaliteli makale hizmeti.. Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Meslek Yazar ve Akademisyen adayı..
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 224 / 102
  • Ticaret 97, (%100)

Makale ücretlendirmesi
100 kelime -- 2 TL
150 kelime -- 3 TL
200 Kelime -- 4 TL
250 kelime -- 5 TL
300 kelime -- 6 TL
400 kelime -- 8 TL
500 kelime -- 9 TL

500 kelime ve üzeri makalelerde fiyatlandırma konuya göre değişmektedir..

(10 TL altında iş alımı yapmıyorum ve ''acil iş'' şeklindeki işleri de almıyorum..
Bir de önemle rica ediyorum benden fiyatlar konusunda indirim talep etmeyiniz..)

Not: Makale ücretlerini peşin alarak çalışmaktayım.

Skype, Whatsapp gibi iletişim yolları üzerinden hizmet sağlamıyorum. Benimle sürekli iletişim kurmanız için bir neden yok. Forum mesaj yöntemi ve mailden teslimat sistemini kullanmaktayım.
(Trilyonluk sevkiyat yapmıyoruz nihayetinde )

Neden Ben?

RuyaWebAjans adlı üyeden alıntı

İşinde disiplinli, işine özen gösteren, profesyonel bir makale yazarı. Kendisine her türlü kefiliz.

btioyo adlı üyeden alıntı

makale hizmeti alındı, teşekkürler.

Myilmaz adlı üyeden alıntı

Başarılı bir kişi ve uzun süre çalışacağız inş.
Başarılar dilerim..

SemazaN adlı üyeden alıntı

arkadas güzel makale yazıyor tavsiye ederim.

halituzan adlı üyeden alıntı

5 adet makale alınmıştır. Gayet memnunum, temiz iş çıkardı arkadaş.

lntlee adlı üyeden alıntı

2 adet tanıtım yazısı işi verdim. Yazıları hızlı bir şekilde teslim etti. Birçok makale yazarına oranla oldukça iyi yazıyor ;)

proudonur adlı üyeden alıntı

Arkadaş benim verdiğim makaleleri unutmuş. özür olarak da bir fazla makale yazdı. Güvenilir ve ilgili bir arkadaş. tavsiye ederim.

Silvers adlı üyeden alıntı

Tanıtım yazısı yazdırıldı, sağlam ve hızlı birisi.

soz adlı üyeden alıntı

Şimdilik 5 adet makale yazdırdım konuya adapte olarak yazı yazan ve yazı düzeninede önem veren birisi tavsiye ederim ama bu aralar çok iş vermeyin benim vereceğim işler var kendisine :)

oktaymert adlı üyeden alıntı

Verilen sürede ve istenilen şekilde iş teslimi yapıldı. Teşekkürler.

Berzox adlı üyeden alıntı

100 kelime 4 adet makale alındı güzel ve özgün teşekkür ederim

frkn adlı üyeden alıntı

Bir adet referans makale yazdı benim için. Makale oldukça kaliteliydi arkadaş işine önem veriyor.

Wulcan adlı üyeden alıntı

10 Adet makale alındı. İş teslimi hızlı ve yetenekli bir arkadaş. Çok teşekkür ediyorum

elaldilarinsaat adlı üyeden alıntı

Makale yazdıracak arkadaşlara duyrulur; biz Gülsüm hanım ile birlikte yaklaşık 2 ay oldu çalışmaya başlayalı gerçekten işini severek yapan ve çok kaliteli makaleler yazan bir yazardır. Aldığım hizmetlerin karşılığını en iyi şekilde hak etmektedir. Makale özgünlüğü ve kalitesi tartışılamaz tek kelime ile harika çalışmalar yapmaktadır. Çalışma sürekliliğimiz devam etmektedir. Emekleriniz için çok teşekkür ederim Gülsüm hanım. İyi çalışmalar...
Not: 90 adet 300 kelimelik makale siparişi teslim alındı ödemesi yapıldı. Çalışmalar çok iyi. Devamı gelecektir.

Yusufberki adlı üyeden alıntı

10 adet makale yazdırıldı. İşini bilen ve arz - talep karşılayan makaleler çıkaran biri. Çalışmanızı tavsiye ederim.

zeFir adlı üyeden alıntı

Bir adet 500 kelimelik tanıtım makalesi yazdırıldı. Gerçekten de başarılı bir yazar, rahatlıkla çalışma yapabilirsiniz.....

husonet adlı üyeden alıntı

Bir haftadır çalışıyoruz gayet başarılı bir arkadaş.

wyazilim adlı üyeden alıntı

Kendisinden 30 adet 100 kelimede Tanıtım Yazısı Alındı İşinde Verdiyim Önem Ve Disiplin için Kendisine Ayrıca Teşekür Ederim

esperanto adlı üyeden alıntı

3 adet makale çalışması yapıldı. Hızlı teslim ve güzel makaleler. Gelecekte çalışmalarımız devam edecek...

davinci076 adlı üyeden alıntı

tsk gülsüm hanım, iyi bir alışveriş oldu yakında tekrar görüşmek üzere.

Blackboycan adlı üyeden alıntı

Gülsüm Hanım sitemizin makalelerini yazıyor ve editörlüğünü yapıyor. Kendisinden çok memnunuz. Konu başlıklarını özenle seçiyor ve size her hafta raporluyor. Ben sadece takip ediyorum o kadar. Üzerimdeki yükün önemli bir kısmını aldı.

tamideal adlı üyeden alıntı

sorunsuz ve hızlı işlem için teşekkürler ;)

anilgzl adlı üyeden alıntı

Aylık editörlük hizmeti alınmıştır. Yazılan makalelerden son derece memnunum.

esperanto adlı üyeden alıntı

5 adet makale alınmıştır. Daha öncekiler gibi yine çok güzel çalışmalar...

6. yazımıda aldım hem hızlı hem güzel yazıları var tavsiye ediyorum arkadaşlar ;)

wyazilim adlı üyeden alıntı

50 adet 100 kelimede Tanıtım Yazısı Yazıldı Çok Teşekürler

cihatnet adlı üyeden alıntı

Makale hızlı bir şekilde yazıldı ve teslim edildi.
Makale kaliteli :) öznilmiş ve %100 özgün. Çok teşekkür ediyorum.

btioyo adlı üyeden alıntı

makale hizmeti alındı, teşekkürler.

dilsho adlı üyeden alıntı

Tanıtım yazısı alındı,teşekkür ederim.

işinin hakkını veren, başarılı bir makale yazarı.

turkobil adlı üyeden alıntı

4 adet yazı teslim alındı gayet başarılı makaleler, düşünmeden ticaret yapabilirsiniz..

Arda OMAR adlı üyeden alıntı

moda makalesi alındı.işini iyi yapan bir arkadaşımız.

lantis01 adlı üyeden alıntı

30 adet makale yazdırılmıştır. Hızlı güvenilir ve kaliteli makale yazarı herkese tavsiye ederim.

Roycolt adlı üyeden alıntı

40 adet makale alındı gayet güvenilir ve işinde başarılı bir arkadaştır. Kendisiyle tekrar çalışacağız.

reklamsiz adlı üyeden alıntı

10 adet moda makalesi teslim etmiştir. Tavsiye ederim ilgili biri bir sonraki çalışmamızda görüşürüz :)

Yasin Koçyiğit adlı üyeden alıntı

makaleler alındı güzel ve kalite bir çalışma yapmış arkadaş,konu başlığındada yazdığı gibi profesyonel bir arkadaş işinde.

emirmikail adlı üyeden alıntı

glsm hanım dan 26 adet makale alınmıştır.Çok güzel akıcı ve özgün yazıları var.Teşekkür ederim.3 aylık seo çalışmalı editörlük düşünülmektedir.Saygılarımla.teşekkür ederim.

tezyazimerkezi adlı üyeden alıntı

10 adet mak. alındı, emeklerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Güvenilir dürüst birisi.iyi çalışmalar diliyorum

huysal adlı üyeden alıntı

Makaleler cok kaliteli, herkese tavsiye ederim..

frkmte adlı üyeden alıntı

10 adet makale istedim gerekli özeni gösterip yazdı yardımcı oldu hatta daha sonra makalelerde ufak değişiklikler istedim hiç bir şekilde olumsuz düşünmeden yardımcı oldu işinin ehli bir arkadaş tavsiye ederim. kendisine teşşekürlerimi sunuyorum

horhor65 adlı üyeden alıntı

Çok kaliteli makale yazdı dediği vakit teslim etti hayranlıkla okudum hepsini ellerine sağlık olsun

exorcist26 adlı üyeden alıntı

Gülsüm hanım ile ikinci çalışmamız da sona erdi. Yaptığı işten ve iş ahlakından memnun kaldım. Çalışmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederiz.

Hakaco01 adlı üyeden alıntı

Harika makaleler, güzel iş. Tekrar çalışmak dileğiyle...

kardelen25 adlı üyeden alıntı

İyi bir çalışmaydı çalışmalarımız devam edecek uzun süre çalışmayı düşünüyoruz.. Makaleler özgün son derece memnunum.

beterror adlı üyeden alıntı

Güzel makaleler, doğru zamanlama, teşekkürler...

radyo******* adlı üyeden alıntı

Harika hızlı profesyonel çalışmalar beklentimizin çok üstünde teşekkür ederiz.

scopewm adlı üyeden alıntı

Daha önce kendisiyle çalışmadığım için birazda olsa şüphe vardı,Kendisiyle çalıştık mükemmel iş çıkartmış diyebilirim,makaleleri okurken ben keyif aldım yazmak için yazılmamış teşekkürler.

HemenTeslim adlı üyeden alıntı

Tanım yazısı yazdırıldı kaliteli iş çıkarttı teşekkürler..

mobilyam adlı üyeden alıntı

Tanım yazısı yazdırıldı . sürekli çalışabileceginiz güvenilir bir arkadaş

hboz adlı üyeden alıntı

7 adet makale alındı, güzel ve kaliteli bir çalışma oldu, tekrar çalışma yapılacak.

makaleler teslim alındı, her zamanki gibi başarılı bir iş çıkarmış.

chimera adlı üyeden alıntı

Makaleler teslim alındı, yakında kendisiyle tekrar çalışma yapılacak

BertuğErdem adlı üyeden alıntı

Geçmiş günlerde çalışmadığıma pişman olduğum tek makaleci. Keşke daha önceden çalışsaydık. Çok başarılı bir yazar ablamız. ::)

dursunyilmaz adlı üyeden alıntı

Kendisine makale yazdırdım çok memnun kaldım.. İşi teslim gününden erken bitirip teslim etti. Kesinlikle tavsiye ediyorum .

ehliblog adlı üyeden alıntı

arkadaş kaliteli makalelerini zamanında teslim etmiştir.Kendisiyle çalışmaya devam edeceğim.

BertuğErdem adlı üyeden alıntı

yine ticaret gerçekleştirildi yine çok kalite

okday adlı üyeden alıntı

300 kelime 10 adet makale alındı. Güvenilir ve işinde iyi bir arkadaş, teşekkürler...

teomanerdinc adlı üyeden alıntı

Özenilerek yazıldığı belli olan 20 adet makale teslim aldık. Tavsiye ederim. İyi forumlar.

samini adlı üyeden alıntı

25 adet makale yazdırıldı. Zamanında teslim etti. Makaleler gayet güzel. İş disiplini olan bir insan. Teşekkür ederim.

armoni adlı üyeden alıntı

ilk siparişimi aldıktan sonra özgünlüğünü ve seo uyumun hususi test ettim.%100 olumlu sonuçlar aldım.arkadaş oldukça deneyimli,özenli ve hızlı çalışıyor.

kappadox adlı üyeden alıntı

7 adet makale teslim alınmıştır. Konu başlığındaki anlatımın fazlası var eksiği yok. Tevsiye ederim.

Mir adlı üyeden alıntı

%100 özgün ve laf olsun diye yazılmamış makalelerimi tam zamanında teslim aldım teşekkürler herkese tavsiye ederim saygılar.

YasinKoçyiğit adlı üyeden alıntı

arkadaş işinde çok profesyonel. yazdığı makaleler sayesinde stargazetesi.com.tr ve radikal.com.tr bloglarında yazıları aynı gün kabul edilmiş ve çok çok kalite 2 linkimiz olmuştur.

serif adlı üyeden alıntı

10 adet makale sipariş verildi ve zamanında teslim edildi kendisine ilgisinden ve makalelere vermiş olduğu önem için teşekkür ederim.

akrepkral adlı üyeden alıntı

Kendisinden 10 adet makale sipariş ettim ve zamanında, sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Yazdığı makaleler dil kurallarına uygun ve seo uyumlu. Kendisine çok teşekkür ederim.

artirex adlı üyeden alıntı

Kendisinden kurumsal şirket için 5 adet makale istedim, yazmış olduğu makaleler gerçekten mükemmel, inşallah kendisi ile sürekli çalışacağız.

SercanYılmaz adlı üyeden alıntı

10 adet 250'şer kelimelik makale hizmeti alındı. Kaliteli ve hızlı hizmet için teşekkürler

SercanYılmaz adlı üyeden alıntı

10 adet 250'şer kelimelik makale hizmeti tekrardan alındı. Kaliteli ve hızlı hizmet için teşekkürler

Abateknik adlı üyeden alıntı

Makaleleri teslim aldım.Çok beğendim.Rahatlıkla çalışabilirsiniz

MedyaZ adlı üyeden alıntı

Çok ilgili ve sözünün eri. Söz verdiği saatte ve örnek gösterdiği makale gibi kaliteli makaleler gönderdi. İkinci siparişi verdik bile. Çok teşekkürler.

emekli64 adlı üyeden alıntı

Güzel bir çalışmaydı. Zamanında ve eksiksiz bir iş ortaklığı oldu.
Uzmanlık isteyen bir konuda yazmaya cesaret etmek bile başlı başına takdir edilecek konu.
Teşekkürler, saygılarımla

FurkanKandemir adlı üyeden alıntı

Sırf anahtar kelime dolsun diye boş kelime gerçekten eklemiyor.
2. kez 4 adet 200 kelimelik makale siparişi verildi.

onureroglu adlı üyeden alıntı

2 adet makale yazdırıldı. teşekkürler.

mmxceb adlı üyeden alıntı

İşi (20 adet 200+ kelimelik makale) zamanında teslim etti. İş disiplini olan sözünün eri diye tabir edebileceğimiz profesyonel bir makale yazarı kendisi. Çalışmak isteyen arkadaşlara tavsiye etmiyorum çünkü ben onunla çalışmak istiyorum. Sizden bana fırsat bulamaz diye korkuyorum :)

DisOrientedb adlı üyeden alıntı

Teşekkür ediyorum, makaleler güzel. 5 üzerinden 4 veririm :) Tekrar çalışırız inşallah, makaleleri ilettiğim arkadaşım da çoğunu beğendi.

gulsen84 adlı üyeden alıntı

5 adet makale teslim alındı. Gönül rahatlığıyla çalışabileceğiniz bir yazar.

cthax adlı üyeden alıntı

8 adet makale 1 adet tanıtım yazısı alınmıştır teknik konular olmasına rağmen harika iş çıkartmıştır

uluwm adlı üyeden alıntı

10 adet makale satın alındı. Güzel iş...

coldfire3 adlı üyeden alıntı

4 adet makale için anlaştık hızlı düzenli ve özverili çalışmalar yapmış arkadaşımız tekrar teşekkür ederim.

Adrian adlı üyeden alıntı

5 adet makale siparişi verilmiş ve ödemesi yapılmıştır*
** makaleler zamanında ve gayet düzgün olarak teslim alınmıştır, arkadaşa ilgisi ve titiz çalışması için teşekkür ediyorum.

Rkilic65 adlı üyeden alıntı

Şiddetle çalışmanızı tavsye ederim. İş disiplini ve zamanında teslim yapıyor. Kalemi de sağlam. Anlatmak zor, çalıştıkça haklı olduğumu anlayacaksınız.

AF9009 adlı üyeden alıntı

Makaleler teslim alınmıstır. İşini severek yapan ablamız tekrar çalışma dileğiyle.

HoDaddy adlı üyeden alıntı

Gayet kaliteli bir çalışma.Teşekkürler.Sürekli çalışacağız görünen kadarıyla.

Fukceng adlı üyeden alıntı

Mükemmel bir iş sağlandı tarafıma. Çok çok teşekkürlerimi iletiyorum. Düşünmeden hizmet alabilirsiniz.

mdem adlı üyeden alıntı

Bir aydır düzenli olarak çalışmaktayız ve çok memnunuz. Gayet güzel ve özenle makaleler yazılıp tarafımıza gönderilmektedir. Kendisiyle uzun soluklu bir çalışma başlatılmıştır, buradan kendisine tekrar teşekkür ediyorum...

Paulshark adlı üyeden alıntı

3 adet makale alındı. Gayet başarılı, tekrar çalışacağız

Güney adlı üyeden alıntı

10 adet makale alınmıştır, teşekkürler.

ReLaX2 adlı üyeden alıntı

10 makale siparişim teslim edildi. Sağolsun özenle, çok düzgün şekilde, anahtar kelimelere dikkat ederek yazmış. Eline sağlık.

ugurzzz adlı üyeden alıntı

2 adet 700 kelimelik makale alımı yapılmıştır. Özenli, ilgili ve işine önem veren bir yazar.

Mstcss adlı üyeden alıntı

2 adet makale aldım ve verdiği süre içerisinde makaleleri teslim etti. İşini emek vererek yapan nadir yazarlardan :)

Turehu adlı üyeden alıntı

Arkadaşdan 7 adet adet makale alındı hızlı teslimat yapıldı makaleler gayet hoş olmuş teşekkürler

mert433 adlı üyeden alıntı

10 Adet makale teslim alınmıştır gayet başarılı bir arkadaş...

10 makaleleik bir çalışlmamız oldu, ilgili ve hızlı bir yazar, kendisine teşekkür ediyorum.

FakirYazar adlı üyeden alıntı

Arkadaş tarafından 5 adet 500 kelimelik makale hazırlandı. Yazdığı yazıları incelediğimde istediğim gibi yazıların hepsi blog sayfasında olması gereken sohbet tarzında ve bilgi verici yazılar.
Bundan önce de bir kaç makale yazarı ile çalıştım yazılara göre sınıflandırır isem isteğime yönelik en iyi bu arkadaş gelir.
MehmetTURK CoaX RuyaWebAjans

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

frkn frkn Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 84 / 47
  • Ticaret 14, (%100)
PM Gönderildi.

• Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 224 / 102
  • Ticaret 97, (%100)

Geri dönüş sağlandı.
frkn

kişi bu mesajı beğendi.

BlackStone BlackStone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 28 / 119
  • Ticaret 12, (%100)
İşini iyi yapan bir kardeşimiz. Gayet ilgili ve bilgili. Kendisine her türlü referans olurum.

wmaraci

Berzox Berzox WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 13 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
100 kelime 4 adet makale alındı güzel ve özgün teşekkür ederim
Glsm

kişi bu mesajı beğendi.

RuyaWebAjans RuyaWebAjans www.ruyawebajans.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 25 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
İşinde disiplinli, işine özen gösteren, profesyonel bir makale yazarı. Kendisine her türlü kefilim.
Glsm

kişi bu mesajı beğendi.

Kurumsal Temalar için Ruyadizayn.c o m tıklayınız.

mail: emre@ruyawebajans.com

wyazilim wyazilim MediawBh Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 4, (%100)
pm gönderildi

MediaWbh.Net

• Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 224 / 102
  • Ticaret 97, (%100)

Geri dönüş sağlandı.

Mukim Mukim Ne yapalım meselâ? Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticâret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 0 / 131
  • Ticaret 101, (%100)
Birkaç projede birlikte çalıştık, işine özen gösteren bir kişiliktedir.
Glsm

kişi bu mesajı beğendi.

frkn frkn Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 84 / 47
  • Ticaret 14, (%100)
Bir adet referans makale yazdı benim için. Makale oldukça kaliteliydi arkadaş işine önem veriyor.
Glsm

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al