freelance iş ilanları

Lisanssız scripte adsense verilir mi ?

11 Mesajlar 2.009 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

halilyc halilyc labters.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web & Grafik ve iOS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)
Merhabalar arkadaşlar. 6-7 aydır çok güzel bir şekilde sitemi idare ediyor ve özgün içerikler giriyorum. Üzerine yamalar yaptığım fifa15 oyununun dün itibari ile crackli versiyonu da piyasaya düştü. Siteme gelen ziyaretçi hitleri otomatikmen artamaya başlayacaktır çünkü googlede en kilit kelimelerde en üstlerdeyim.

Asıl konumuz google gözünde bu kadar iyi durumdayken gel gelelimki bir türlü adsense isteğime olumlu dönüş alamıyorum. Bir webmaster arkadaşım kullandığım forum scriptinin lisansı olmadığı için adsense alamadığımı iddaa ediyor sizlerinde yardımcı olmasını istedim. İnternette araştırdım herkes bi sakıncası olmadığını belirtiyor nedense.

Sizce neden olumsuz geri dönüş alıyorum, aşağıda linki yazdım bi inceleyip beni yönlendirirseniz çok sevinirim arkadaşlar :)

Sitem : www.fifamods.com

Not: Daha önce site adresim fifa15.tk idi bir hafta önce üsttek adrese taşıdım ve temiz bir adsense başvurusu olsun diye size danışmadan istek göndermedim.

wmaraci
reklam

altunoren altunoren bilmenizgerek.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Yazılım, Grafik Tasarım
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 25 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
Dünya çapında 19,129,370 . sıradasın. Google Adsense minimum 1-2 milyonuncu sıraya girdiğin zaman ciddiye alır siteni. Hitine göre verir reklamı. Sitene günlük giriş sayısı minimum 100 olmalı. 1-2 ay içinde bunu yaparsan reklam da alırsın.
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)

altunoren adlı üyeden alıntı

Dünya çapında 19,129,370 . sıradasın. Google Adsense minimum 1-2 milyonuncu sıraya girdiğin zaman ciddiye alır siteni. Hitine göre verir reklamı. Sitene günlük giriş sayısı minimum 100 olmalı. 1-2 ay içinde bunu yaparsan reklam da alırsın.

Hocam öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler, yazımın sonunda domaini taşıdığımı belirtmiştim gözünüzden kaçmış zanndersem :)

Önceki domainde;
Alexa Dünya Sırası = 2.416.157
Alexa Ülke Sırası = 55.356
Alexa Backlink = 14

ki bunlar şuanki düşmüş hali, daha iyi sıralara tırmanmıştım :) Siteme günlük ortalama 100-200 arası tekil hit geliyor zaten hocam hergün, yama ve özel dosya paylaşımında bin küsürlere çıktığıda oldu. Oyunun malum duruma düşmeside hitlerimi ciddi şekilde tırmandıracaktır. Başka bir sebep ne olabilir hocam ?

altunoren altunoren bilmenizgerek.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Yazılım, Grafik Tasarım
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 25 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
Görmedim kaçırdım gözden heralde kusura bakma hocam. O zaman merak etme. 1 ay içinde kendine gösterecektir hit. Ve reklamı alırsın çok kolay. Telif hakkı gerektiren içerik paylaşma. İndirme vs. gibi şeylerden uzak dur. Kendi programın olmadıkça warez e geçecektir.
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)

altunoren adlı üyeden alıntı

Görmedim kaçırdım gözden heralde kusura bakma hocam. O zaman merak etme. 1 ay içinde kendine gösterecektir hit. Ve reklamı alırsın çok kolay. Telif hakkı gerektiren içerik paylaşma. İndirme vs. gibi şeylerden uzak dur. Kendi programın olmadıkça warez e geçecektir.

Estf. hocam :) Zaten o bezlerde işim yok hocam sadece sevdiğim işi yaparken ufaktan bir harçlıkta çıkarsam fena olmaz diye düşündüm, ilginiz ve alakanız için teşekkürler hocam :) Şimdi başvurma diyorsunuz yani ? Birde arada ilgi çeksin diye bazı postların etiketlerine fifa15 crack vs yazdım bununda bi etkisi olur mu acaba ? Çünkü her etikete ayrı sayfa açılıyor google görmüştür vs ?

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
size ait olmayan her turlu icerik indirmesi, crack ve warez kelmeleri, free download tarzi etiketler hepsi fazlasiyla etki edebilir. Masum olmakta ve görünmekte her zaman fayda vardır.
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
Crack warez siten tr de ilk bine gitsin vermezler
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)
Değerli görüşleriniz için teşekkürler hemen o tarz kelimeleri komple siteden siliyorum, başvuruyu ne zaman yapmalıyım sizce ? :)

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
bu forumun yuzde 92 si lisanssız tema kullanır. çogu wp ci dir. tümü, temaları lisanssız olarak dowlond eder. hepside adsense kullanır..problem yok lisanssız tema kullanımında..lisans olayı, sen ile tema üreticin arasında olan hukuki süreci kapsar eger iş oraya dayanırsa
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

RhomaNtiC RhomaNtiC Dmoz Editör Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar/Donanım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 37 / 74
  • Ticaret 2, (%100)
Google senin sitenin scriptinin lisanslı olup olmadığıyla ilgilenmez, google'ın önemsediği şey sitende reklam yayınlamana izin verirse bir kazancı olup olmayacağıdır, yani o reklamlardan birşey elde edebilir mi google ona bakar. Sitende warez veya full oyun/program,film,dizi kısaca illegal birşey paylaşmadığın sürece ve hitin iyi olduğu sürece Adsense hesabını onaylarlar. bence hitin bir otursun, ondan sonra başvur adsense'e.
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

Men arefe nefsehu, fekâd arefe Rabbehu! - Nefsini bilen, Rabbini bilir!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al