wmaraci reklam

Codecanyon Mobil Uygulamalar Fiyatları ve Türkiye Tarafı

11 Mesajlar 1.963 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

akaynar akaynar Ölüm var Unutma Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Frelancerr
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 538
  • Beğeniler 76 / 76
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaşlar kimse yanlış anlamasın kimseye pahalı yada ucuz satıyorsunuz diyen yok herkez kendi malının kıymetini yada istediği fiyatı yazar yada söyler kimseyi ilgilendirmez alan alır almayan işine gelen kişiden alır ,

Lakin merak ettiğim birşey var ek olarak yapmak istediğim bir iş alanı için bir iç eleman ilanları uygulaması düşünüyordum birkaç kişi yada firmaya sordum çok fazla detay söylemedimiş ve eleman arayanlara yönelik bir android mobil uygulama istediğimi söyledim bana söylenen rakamlar gerçekten bana bütceme göre ucuk pahalı geldi kısaca yaptıramadım ve forumda bir konuda codecanyon daki mobil uygulama ile alakalı bir konu gördum baktım birazda olsa o istediğim uygulamaları inceledim ve en yüksek fiyatı olan $69 ve en düşük ise $10 dolar arası değişmekte ki bana söylenen fiyatların ceyreği bile daha fazla uygulamalara baktım bazıları admin yönetim var ve benim isteğimi ilk aşamada karşılayacak gibi eee diyeceksiniz

şimdi bana yada bizlere uygulamaları yazan türkiyedeki arkadaşların fiyatları ile bu sitedeki yazılım uygulama ws lerin fiyatları neden bukadar uc noktada neden bukadar aşırı fiyat farkı var sonuç olarak bunlarda yazılım yazan kişide insan codecanyon daki kişiler o fiyatlar ile para kazanıyor ise bizim türkiyede onlan arkadaşların çok çok üstündeki fiyatlar ne oluyor acaba
noktapanel Coder27

kişi bu mesajı beğendi.

Ruyagibievler.com yeraltievleri.com Satılıktır. 
wmaraci
reklam

Coder27 Coder27 www.ofisto.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 58 / 41
  • Ticaret 11, (%100)
merhaba cevap vereyim..!!!
1. canyona uygun atılma sebebi adam sürümden kazanıyor
ama sana özel yapan adam 1 defa kodladımı bir daha başkasına satamıyor :) iyi forumlar
ekremng Mastermeido 91604

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Frelancerr
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 538
  • Beğeniler 76 / 76
  • Ticaret 5, (%100)
Eyvallah tabide lakin benim için farketmez yapsın bana ve başkalarına satsın hiç sorun değil neden yabancıya gitsin paramız onu anlamıyorum madem öyle neden şık ve seçeneklerim yok şık ve seçenekleri ben değil karşı taraf kendine göre uyduğu gibi belirliyor bunu yabancılar yapıp kazanıyorsa neden türkiye dede yok bunlar neden sürümden kazanmak isteyen yok burda olsa olmazmıydı paramız yabancılara gitmez burda kalırdı

Ben : https://codecanyon.net/item/jobs-app/9127749

Bu uygulamayı sevdim mesela Satış fiyatı $22 TL 116,59 tl ediyor şuanda hadi ben bunu 150 tl ödemeyide kabul ediyorum bana bu uygulamanın aynısını yapan olacakmı acaba istediği kişiyede satsın kaçkere satarsa sorunda değil hatta uygulamayı ingilizce yada başka dilde istemiyorum türkçe yapsın sadece yapan olurmu sanmıyorum

noktapanel noktapanel ben buraya neden çıktım Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
Yurtdışında (ingilizce platformda) yazılımcılar ayda 10 iş alıyor ise aylık zararını 10'a bölüp fiyatını çıkarır. Fakat Türkiye'de yazılımcılar yılda 3ayda bir iş alıyor ise zararıda 3le çarpıp veriyor :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Coder27 Coder27 www.ofisto.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 58 / 41
  • Ticaret 11, (%100)

akaynar adlı üyeden alıntı

Eyvallah tabide lakin benim için farketmez yapsın bana ve başkalarına satsın hiç sorun değil neden yabancıya gitsin paramız onu anlamıyorum madem öyle neden şık ve seçeneklerim yok şık ve seçenekleri ben değil karşı taraf kendine göre uyduğu gibi belirliyor bunu yabancılar yapıp kazanıyorsa neden türkiye dede yok bunlar neden sürümden kazanmak isteyen yok burda olsa olmazmıydı paramız yabancılara gitmez burda kalırdı

Bu uygulamayı sevdim mesela Satış fiyatı $22 TL 116,59 tl ediyor şuanda hadi ben bunu 150 tl ödemeyide kabul ediyorum bana bu uygulamanın aynısını yapan olacakmı acaba istediği kişiyede satsın kaçkere satarsa sorunda değil hatta uygulamayı ingilizce yada başka dilde istemiyorum türkçe yapsın sadece yapan olurmu sanmıyorum

burda ararsan imkansız o halde dışardan alıp bir uzmana düzenletmek daha mantıklıdır.
Lokasyon123 akaynar

kişi bu mesajı beğendi.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

akaynar adlı üyeden alıntı

Sonra çıkıp benim uygulamamı forumda satıyorlar diye şikayet mesajı açıldımı adamı kim kurtarıcak ?

• Üyelik 06.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Frelancerr
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 538
  • Beğeniler 76 / 76
  • Ticaret 5, (%100)
Satarken ürünün çoklu satışı yapılıyor diyeceksiniz onagorede fiyatı uygun yapın yani bu dedikkeriniz yabancilarda oomuyormu neyse gerekyok ben gider yabancılar dan alırım

• Üyelik 06.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Frelancerr
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 538
  • Beğeniler 76 / 76
  • Ticaret 5, (%100)

noktapanel adlı üyeden alıntı

Yurtdışında (ingilizce platformda) yazılımcılar ayda 10 iş alıyor ise aylık zararını 10'a bölüp fiyatını çıkarır. Fakat Türkiye'de yazılımcılar yılda 3ayda bir iş alıyor ise zararıda 3le çarpıp veriyor :)

Dediğin şu yabancılar uyguna cok iş yapıyor Türkler pahalıya kimi yakalarsa dediğin bu

• Üyelik 06.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Frelancerr
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 538
  • Beğeniler 76 / 76
  • Ticaret 5, (%100)

KalitesoftCOM adlı üyeden alıntı

burda ararsan imkansız o halde dışardan alıp bir uzmana düzenletmek daha mantıklıdır.

Aynen dediğin gibi olacak Türkler pahalıya kime kaptira bilirse iş yapıyor en iyisi o siteden almak

pruva pruva WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
22 dolara uygulamanin dosyalarini alirsin. Ancak o dosyalari salt sekilde kullanirsan play store uygulamani yuksek ihtimal banlar. +200 dolar da reskin hizmetine para odeyip ancak kullanabilirsin. Muhtemelen ingilizce seviyen yetersiz kalicagi icin reskin hizmetini alamiyacaksin. Keske is 22 dolarla bitse:)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al