wmaraci reklam

GooglePlay'den uygulamam kaldırıldı kanıt istiyorlar

12 Mesajlar 1.692 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

OnurAydeniz OnurAydeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Android/IOS Geliştirici
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 4, (%100)
Para kazanma ile alakalı uygulamam dün yayınlandı bugün kaldırılmış :)

Bilgi için mail göndermiştim cevap olarak aşağıdaki gibi yazıyor.Kimlik mi istiyorlar tam anlayamadım ne yapmam lazım bilgisi olan var mı?

--------------
I’ve reviewed your appeal request and found that your app still violates Google Play Policy.

During review, we found that your app violates the Deceptive Behavior policy:

We don’t allow apps that attempt to deceive users. Apps must provide accurate disclosure of their functionality and should perform as reasonably expected by the user.

You can read through the Deceptive Behavior policy page for more details and examples of common violations.

For example, your app is currently offering monetary prize without proof of legitimacy.

If you have a proof that your app is legitimate, attach verifiable and accepted proof of legitimacy in your reply.

The documentation(PDF) needs to clearly indicate your ownership or legitimacy: financial institution, or provide business license, authorization contract and et cetera to ensure the legitimacy.

wmaraci
reklam

furkaplan furkaplan www.furkankaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek IOS & Android Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 3 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Anladığım kadarıyla siz kanıt sunmadan makale gibi şeyler paylaşıyorsunuz. Google ise anlattığınız şeylerin doğruluğunu ve hukuki olup olmadığını doğrulayan belgeler istiyor. Uygulamanızı bu doğrultuda güncelleyip deneyebilirsiniz. Sizi kullanıcıları yanıltıcı aldatıcı bilgi paylaşmakla suçlayıp uygulamanızı bu denenle kaldırmışlar. Bence deceptive behavior policy of Android diye aratıp Google ın sayfasından örneklere de bakın

• Üyelik 07.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 4, (%100)
furkaplan Makale değil.Çark cevir para kazan tarzı bir uygulamaydı.Acaba şirket kursam açılır mı? Kabul ederler mi bilmiyorum.

furkaplan furkaplan www.furkankaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek IOS & Android Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 3 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Büyük ihtimalle kabul ederler , çünkü son paragrafta bu finansal kurumun sahipliğini ya da yasallığını, işletme lisansını açıkça belirten pdf göndermenizi istemişler. Ama siz yine de şirket kurmadan önce dediğim policy sayfasını translate ile çevirip okuyun örnekleri garanti olsun kolay gelsin

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Ykp1453 Ykp1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel sektörde calışıyorum
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 28 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Google Oyun Politikası.

İnceleme sırasında, uygulamanızın Aldatıcı Davranış politikasını ihlal ettiğini tespit ettik:

Kullanıcıları aldatmaya çalışan uygulamalara izin vermiyoruz. Uygulamalar, işlevselliklerinin doğru bir şekilde açıklanmasını sağlamalı ve kullanıcı tarafından makul bir şekilde beklendiği gibi çalışmalıdır.

Aldatıcı Davranış ile okuyabilirsiniz.

Örneğin, uygulamanız şu anda para teklif ediyor.

Uygulamanızın meşru olduğuna dair bir kanıtınız varsa, cevabınıza doğrulanabilir ve kabul edilmiş bir meşruiyet kanıtı ekleyin.

Belgelendirme (PDF) mülkiyeti veya meşruiyetinizi açıkça belirtmelidir.

• Üyelik 07.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 4, (%100)
Ykp1453 Evet hocam.Hangi belgeleri yükleyeceğimi anlayamadım.Meruiyet belgesini nereden alabiliriz ki?

• Üyelik 18.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 28 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam uygulama sadece çark çevir para kazan mi yoksa bazı görevler varmı ?

• Üyelik 07.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 4, (%100)
Ykp1453 Evet görevler de vardı.Yorum yapma vs

• Üyelik 18.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 28 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Google sana soruyor hocam şöyle düşün uygulama aldatıcı kullanıcıları kullanarak kazanç sağlıyor uygulamanın islevselligi belli değildir yani kullanıcılar 10 kuruş siz 10 tl gibi düşünün açıklamayı düzgün şekilde belirtmeniz ve kullanıcıların bilmesi gerekiyor diyor ve makul olması gerekiyor diyor ve son olarak size uygulamanız meşru mu yani kazançları nerden odeyeceginizi soruyor meşrutiyetiniz varsa belgelendirin diyor
Bu arada kendi uygulamam var aynı şekilde İARC
sertifikaları geldi onay olduğuna dair mail olarak bana şimdilik bir sorun yok sadece güncelleme yapıyorum onay veriyor
Bakın size şirket kurun falan demiyor kazanacaginiz 3 kuruş size maliyet olarak 3 değil 10 misli döner

friendoceanapp friendoceanapp Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek garson
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Cark cevir kazan uygulamalarinin hepsi patladi bir arkadasim alacakti vazgecirmistim iyi yapmişim hani satanlar nerede ? Sabahtan beri diger sitedede konular aciliyor
Cark cevirme banka hesabi girdirtip odeme yapma oduller vs kumara giriyor google herseyi temizledi gelistirici sozlesmesinde yaziyor zaten

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al